Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Getirden başka mediguard alıp görüşen var mı? Üts kayıtları yok, üstlerinde type 2 veya 2r yazmıyor eski üretim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni üretim Roll 5'li paket maskelerin tarih kısmının yanına da tip 2 yazmaya başlamışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

are, saytekmed ve evony(good care) den fiyat farkını hakedecek kadar iyi mi ? bugün sipariş geçicem öyle denemelik tek kutu alamam şuan 6-7 kutu almam gerek en az şuan çoğunluk are ı önermiş.evony i tip 2 diye önermiyorsunuz anladığım kadarı ile (10 lu paket migrostan alıp memnun kalmıştım) ancak are ın ve saytekmed in sitesinde de tip2r olduğuna dair bir bilgi göremedim bu marka kesin tip2r mı ?

Saytekmed'in TYPE II sertifiksı;

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

ARE'nin TYPE IIR sertifikası;

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• attakkann1 kullanıcısına yanıt

Are Tip 2r sertifikasını istedim gönderdiler . Hatta %99 filtrasyon ile geçmiş testi.

• toran_aga kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevabınız için şimdi 100 adet mediguard 50 adet alvent 150 adet are alıp 3 markayıda deneyimleyeceğim bunlar çoğunlukla olumlu yorum olan tip2r maskeler anladığım kadarıyla.bgood da alıp deneyip denememekte kararsız kaldım bakalım umarım memnun kalırım aldıklarımdan

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

"Bildiriminiz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede inceleme yapıp size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla."

Diye cevap gönderdiler.

• est labs dezenfektan 55₺ olmuş.dezenfektan fiyatları düşerken bunların zam yapması hiç olmadı.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Bakalım bana ne cevap gelicek, aramalarını beklerim ben en küçük attığım mailde arayıp bilgi veriyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: toran_aga

Selamlar ikisi type2 type r2 arasındaki fark nedir? Diğer maskelere kıyasla daha kalın ve ipleri değişik sistem olduğu için evony almayı planlıyorum. Aileye 500 adet alacağım eğer daha iyi önereceğiniz marka varsa fikirlere açığım

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Selamlar Evony marka maske almak istiyorum. 240 adet veya 50 şerli paketler şeklinde en uygun orjinal nereden nasıl alabiliriz yardımcı olur musunuz dostlar?

Neden evony almak istiyorsunuz?

Kaliteli koruyuculuğu evonyde cokdaha iyi maskeler var

Tek artısı kulaklarda

Ama o da üretim hatası

Açık kaliyo yanlar tam kapanmıyor

• OrQuN kullanıcısına yanıt

Ben bu konuda uzman birisi değilim sadece internetteki araştırmaları okudum. Şu an için cerrahi dediğimiz kullan at maskelerde üst seviye TYPE IIR diye biliyorum. Bunun en çok faydası da sıvı geçirgenliğinin düşük olması. Son tüketici olarak TYPE IIR varken TYPE II maske tercih edeceğimi zannetmiyorum. (Tabi yetkili bir kurum TYPE II ile TYPE IIR arasında çok da bir fark yok derse)

https://www.szutest.com.tr/medikal-cerrahi-yuz-maskeleri//

https://www.turkloydu.org/tr-tr/yayinlar/makaleler/2020/koruyucu-maskeler-hakk%C4%B1nda-bilgilendirme.aspx

Evony'ye benzer bir ürün istiyorsanız Alvent var, inceleyin bence.

https://alvent.com.tr/tr/urun/ma-356/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toran_aga -- 5 Kasım 2020; 22:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Saytekmed, bgood ve are'ye kıyasla nasıl. Trendyol'da uyguna satılıyor.

Are kullanmadım hiç

Saytek de bgooddan aşağı kalmaz bence

Fakat renkli olanların kalitesi daha düşük gibi bir şey okudum sanki. Ne kadar doğru bilemiyorum. Beyazlarda bı sorun yok. Yüzü tam kapatıyor teli de iyi. Bendeki beyazlar bitsin mavi yeşil deneyeceğim

Benim zulada mutlaka olacak maskedir

Are iyi diyolardi baksana. Reklam için mıdır nedir bakanlara filan maske taktıran firma daha katmanları doğru koyup üretime sokamiyor. Hoş bakana verdikleri maskeyle satiiklarinin aynı olduğunu düşünmek de saflik olur.

Are den Bu kadar beceriksizlik kabul edilemez bence

En iyisi oturana kadar biraz beklemek

Yoksa kobay gibi kullanacaklar bizi

• Evony, GoodCare, BSM, EGE, ARE kullandım bugüne kadar.

Bana göre benim yüzümü en iyi saran evony oldu. Esnerken, konuşurken maske hiç oynamıyordu : ) Çakmak üfleme testini de geçti ama meltbown olayını bilemiyorum.

GoodCare lastiklerini beğenmedim. Bana uymuyordu.

BSM piyasada kullandığım en iyi lastiklere sahipti. Ancak değişik bir marka. N11 de en çok satan o maske olmasına rağmen sonradan aldıklarım da kalitesi çok düşmüştü.

EGE kötü bence.

ARE kalite olarak en iyisi gözüküyor ve şuan hala are kullanıyorum ancak

benim yüzümü sarmıyor. Konuşurken falan alnıma çıkıyor resmen. Suratıma küçük geliyor gibi. Ya da başka durum var çözemedim.

Are de benim durumu yaşayan var mı?

• quote:

Bence tamamen algı oluşturma stratejisi. İlk günden beri instagram hesablarındaki sorulara verilen cevapları okudum hepsi bozuk Türkçeyle verilen cevaplar, hiç kurumsal firmanın vereceği cevaplar değil. Dedikleri sadece biz diğerlerden farklıyız.

Alıntıları Göster

Bı kutu alayım dedim ama 100 lira da vermem bı kutu maskeye denemek için

• İlk satışa çıktığında kargo alt limitsiz ücretsizdi. Sonra limiti 150TL yaptılar. Şimdi baktım tekrar ücretsiz kargoya dönmüşler. Birde kendi markalarında kupa yapıp 99TL'ye satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Merhaba

Sizce bu adamın taktığı maske ile firmanın size bize sattığı maske aynı mi?

5milyonlul zırhlı mersondan aşağısına binmeyen adamlar bizim taktigimiz 70-80 kuruşluk maskeyi takar mi?

Tamam firma iyidir maske kalitelidir filan bişey demiyorum

Ama böyle reklam yapmak da ne bileyim bizi saf yerine koyuyorlar sanki

• quote:

İlk satışa çıktığında kargo alt limitsiz ücretsizdi. Sonra limiti 150TL yaptılar. Şimdi baktım tekrar ücretsiz kargoya dönmüşler. Birde kendi markalarında kupa yapıp 99TL'ye satıyorlar.

Bu TT ler bana pek iyi gelmiyo zaten

Utt aldım maşallah kutunun beşte biri daha elimize alınca koptu. Tel zaten 10dakka dayanıyor en fazla. Tam bir fiyasko

Markalı kupa 99 lira bu TT de güzel kafada

• Konunun şimdiki gözdesi ARE olmuş anlaşılan. Bu konudakilere güvenip stok falan yapmamak lazım. Bugün göklere çıkarılan maskeler yarın yerin dibine sokulabilir. Geçenlerde Evony almayanı dövüyorlardı, şimdi hatalı falan diyorlar. Maske ilk günden beri aynıydı, şimdi mi hatalı oldu? Bazen maskecilerin parmağı olduğunu düşünüyorum bu işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.