Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğru o zaman beyaz kısım dışta olması lazım ama bilemiyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARE de fena terletiyor beni. Özellikle yokuş çıkarken çok zorluyor. Nemlendiği için mecburen değiştiriyorum hemen. Yenisini takıyorum. Şu dönem bitse de bir kurtulsak şu maskelerden. Evdeyken yüzümde maske varmış gibi hissediyorum hep.

Ayrıca pazartesi günü 10'lu paketlerde satış bekleniyormuş.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 5 Kasım 2020; 15:49:52 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

Bilinecek bir şey yok. Bize sattıkları maskeler ilk üretim ve hatalı üretimmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

Günaydın
    Murat bey aradı bu 7. ayda yapılan deneme üretimi bir seri imiş araya karışmış olabilir diyor. Dün çıkanlar yeni telli maskeler ama kutu 10. Ay olma ihtimali var takılmayın içindeki maske yeni üretim dedi

Özetle bize sattıkları maskeler hatalı üretimmiş yani.

• Saytekmed, bgood ve are'ye kıyasla nasıl. Trendyol'da uyguna satılıyor.

• toran_aga kullanıcısına yanıt
    Are yazısı ters olanlar evet karışmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sağlığınız için araştırmalarınızı, emeklerinizi takdir ediyorum ancak;

Hâlâ bu virüsün tam anlamıyla ne şekilde bulaştığı ve maskelerin ne derece koronavirüsten koruduğu tartışmalı.

Ve ülkemizde çoğunluk maalesef kötü maske ve hiçbir işe yaramayan siyah bez maskeleri kullanıyorlar. Ayrıca bu maskeleri çoğu insan yıkamıyor.

Bence üts kaydı olan, meltbown kumaşı olan rastgele istediğiniz maskeyi kullanın. Maskelere bu kadar kafa yormak benim görüşüme göre anlamsız kalıyor.

İnşallah kısa sürede kurtuluruz şu maskelerden.

• Daha demin geldi are maskeler. Gayet güzel, çakmak testini geçti ve getirden aldığım 10lu mediguardlar baya bende soru işareti bıraktı. 07.20 üretim tarihli ve üstüne type 2 veya 2r hiç yazmıyor. Melt blown hiç yazmıyor. Üts kayıt numarası yok ama mefiguard ile arattığımda da sadece 1 adet kayıt çıkıyor onun da kayıt tarihi 09.20 yani benimkiler nasıl anlamadım. Çakmak testini geçemedi mediguardlar. Getir ve mediguarda mail attım bakalım

• selam arkadaşlar type2 ile type2r arasındaki farkı izah edebilir misiniz şu an evony kullanıyorum Are sipariş verdim gelmesini bekliyorum

• şimdi arkadaşlar hangi marka maskeyi öneriyorsunuz? evony 10 lu alıp kullandım migrostan baya beğendim ama konuda birçok marka geçiyor sizin tavsiyeleriniz neler toplu olarak wdax diye bir markanın maskelerini almıştım 300-400 tane kadar bitmek üzereler çokda memnun kalmadım ama bu markadan ama marketlerde satılanlardan da bir tık iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Daha demin geldi are maskeler. Gayet güzel, çakmak testini geçti ve getirden aldığım 10lu mediguardlar baya bende soru işareti bıraktı. 07.20 üretim tarihli ve üstüne type 2 veya 2r hiç yazmıyor. Melt blown hiç yazmıyor. Üts kayıt numarası yok ama mefiguard ile arattığımda da sadece 1 adet kayıt çıkıyor onun da kayıt tarihi 09.20 yani benimkiler nasıl anlamadım. Çakmak testini geçemedi mediguardlar. Getir ve mediguarda mail attım bakalım

Mediguard'ın renklilerini alacaktım ama vazgeçtim.

Eski üretimler Type 2R değil. Üzerinde de yazısı yok.

https://www.pazarium.com.tr/mediguard-tek-kullanimlik-koruyucu-yesil-maske-10lu

https://www.sikayetvar.com/getir/getir-onaysiz-maske-satiyor

Yeni üretim Type 2R olanı üretici kendisi Hepsiburada'da satıyor.

https://www.hepsiburada.com/mediguard-tip2r-meltblown-3-katli-ve-telli-cerrahi-maske-100-adet-pm-HB00000ZL93M

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Getir'deki görsel:

Gelen ürün:

Şikayet var'daki şikayete bakmamışlar. Ben de eposta gönderdim ama bir şey olacağını sanmam. Bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 5 Kasım 2020; 16:27:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

selam arkadaşlar type2 ile type2r arasındaki farkı izah edebilir misiniz şu an evony kullanıyorum Are sipariş verdim gelmesini bekliyorum

Evony Type 2 maske. Type 2R değil.

Type 2R maskenin sıvı geçirgenliği daha az ve daha güvenli olarak biliniyor.

• Bu TT medikalin maskeleri neden 2 lira?

Çok mu kaliteli koruyucu

Yoksa keriz mi avloyorlar?

• toran_aga kullanıcısına yanıt

Ben mailimi attım bakalım dönerler.Getir mh konusunda iyi ama sonuna kadar da giderim ben olayın.İstegelsin böyle bir şey yapsa hemen kupon tanımlardı müşteri memnuniyeti adına. Hatta kabul eder misiniz kuponu bu mağduriyetten dolayı diye soruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 5 Kasım 2020; 16:31:41 >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Hocam arayıp söyleyin hakkınızı arayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

Bu TT medikalin maskeleri neden 2 lira?

Çok mu kaliteli koruyucu

Yoksa keriz mi avloyorlar?

Bence tamamen algı oluşturma stratejisi. İlk günden beri instagram hesablarındaki sorulara verilen cevapları okudum hepsi bozuk Türkçeyle verilen cevaplar, hiç kurumsal firmanın vereceği cevaplar değil. Dedikleri sadece biz diğerlerden farklıyız.

• cilician kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam bende rams sağlık ürünlerinde olan 7.ay üretim tek tek paketli maske aldım b good. Siz memnun oldunuzmu yoksa iptal etme imkanım var ayrıca roll 17 Eylül üretimi 5li paketlerden aldım eczaneden.

• Are maskenin hakkını yemişim kargo olayı yüzünden burayı takip ediyorlarsa özür diyorum kendilerinden, maske bugün elime ulaştı denemek için tek kutu almıştım üretim tarihi 1 kasım gözüküyor.Maske kutulanmasından belli kaliteli bir maske olduğu.Surata iyi oturuyor en azından 10. ay bgoodlar gibi yanlardan açıklık kalmıyor.Elimde 2 kutu 10. ay bgood var yüzüne bakmam artık onların Are'den sonra.

Kendi sitelerinden direk 18 kutu almayı planlıyorum atarım köşeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 5 Kasım 2020; 17:27:53 >
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.