Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar akyel maske bitince b-good 5 li paketli maskeler den aldim. B-good akyel e göre daha kalın daha güvenilir . Yüze daha iyi oturuyor . Kulakları sıkıyor ama rahatsız etmiyor . Şimdi yeniden maske alayım diyorum . Sizce evony, goodcare ve b-good maskelerden hangisini tercih edeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Eczaneden elden aldım. Depodan istenildi.
    Diğer yüzlerin fotoğrafları.

Bizim internetten aldıklarımız 5x10 seklinde paketli geliyor ön yüzünde type2 yazmıyor eczaneden alınanlar paketsiz fakat type2 yani sizin aldığınız daha iyi gibi aradaki farki bilmiyorum buyuk ihtimal beyaz olan tarafinda bgood baskısıda var

• quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Evet, tehlikeli.

Bazi ülkelerde yasaklanacak diye duymuştum ama yasaklayan olmadi henüz galiba.

Alıntıları Göster
    bir kadın bilim kurulu üyesi çıkmıştı tvye gayet ukela birşekilde bu ventilli kullannaların cahilce kullandığını, hastaneye böyle gelen olursada çıkartılıp çöpe atıldığını ve standart cerrahi maske verdiklerini anlatmıştı gözleri büyüye büyüye. o zaman anlamıştım zaten kimlerin sorumlu pozisyona koyulduğu

@ism72, ventilli gerçek 3m vs bulursanız çok kalite birşekilde solunum alırken korursunuz kendinizi. dışarı ventil ile verdiğiniz havayı da risk teşkil ettirmemek için üzerine 2. bir maske olarak cerrahi maske giyersiniz oldu bitti. o bilim kurulu üyesi gibi "cahilce" çöpe atmamak eldeki tüm imkanları kullanmak lazım. ama nerde liyakat nerde bizim ülke. anca şov anca yalandan işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poligow -- 7 Ağustos 2020; 20:42:55 >

• m3p3 M kullanıcısına yanıt
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar selam

Burda yer alan yorumlara dikkat ederek europack aldım , aslında çok kişi almamıştı ama tekli ambalaj olması cezbetti. Ben kalınlığından çok memnunum kaliteli hissi veriyor kulaklıklarıda gayet rahat. Siz ne dersiniz bunlar kötü müdür?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B-good maske her eczanede var mıdır? Evonyleri iptal ettim, yerine almam lazım bir şeyler.

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Hocam şu maile il ilçenizi yazın yollayın. Hangi eczanede olduğunu yazıyorlar.

info@honnes.com

• 25 tane tekli satılan paketlerden aldım eczaneden, elinde kalmamış daha fazla bakalım yine gelir mi hoşuma gitti baya bugün aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

25 tane tekli satılan paketlerden aldım eczaneden, elinde kalmamış daha fazla bakalım yine gelir mi hoşuma gitti baya bugün aldım

meltblown filtre var mı bunlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

meltblown filtre var mı bunlarda

Alıntıları Göster
    Yarın bakarım hocam bugün kullandığmı attım çöpe ama normal kutuda satılandan farkı yok sanırım tek farkı tekli ambalajda satılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuflenmispeynir

Arkadaşlar selam

Burda yer alan yorumlara dikkat ederek europack aldım , aslında çok kişi almamıştı ama tekli ambalaj olması cezbetti. Ben kalınlığından çok memnunum kaliteli hissi veriyor kulaklıklarıda gayet rahat. Siz ne dersiniz bunlar kötü müdür?
    meltblown filtre varsa bence kulllanılabilir, maskeyi kesip filtrelerinin resmi atılırsa öyle daha rahat yorum yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuflenmispeynir

Arkadaşlar selam

Tekli satılan maskeleri çok araştırdım Polmask daha kaliteli geldi bana en azından meltblow filtre var

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Yarın bakarım hocam bugün kullandığmı attım çöpe ama normal kutuda satılandan farkı yok sanırım tek farkı tekli ambalajda satılıyordu.

Alıntıları Göster
    1 liradan satilir degil mi?

• SturmpioneeR kullanıcısına yanıt
    B goodun tekli paketlileri hijyen kiti seklinde satılıyordu Bu şekil nasıl aldınız fiyat farkı varmı?

• Arkadaşlar genel cevap vereyim evet 1 liradan aldım eczacı ayrı satıyordu kit olarak almadım ancak yeni gelecekleri 1 liradan satmayacağını söyledi zararına satmış ilk gelen partiyi elindekilerin(tekli ambalajlı olanlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 8 Ağustos 2020; 0:4:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Bu mesaj silindi.
    ventilli+normal cerrahi şeklinde olmalıydı uyarısı işte hocam.

tabi katılıyorum dediğinize aynı tv kişileri hatta who dahil olaylar ilk çıktığında bunu kabullenmeyip maske takmayın diye kampanyalar yaptılar. maske takmayın yayınlarının en önemli motivasyonu eldeki az sayıda maskenin sağlık çalışanlarına kalmasıydı. üretim stoklar vs yeterli sayılara ulaşıncada herkes taksın demeye başladılar. (birkaç uzakdoğu ülkesi hariç) 5 ay öncesinde de yazmışım buraya benzer şeyleri:https://forum.donanimhaber.com/kolonya-maske-ve-dezenfektan-firsatlari-ana-konu--142352153-11#142389669

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

• Konu populeritesini yitirdi galiba.

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.