Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.601
Cevap
328
Favori
599.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mardenimden 2 kutu maske aldım ancak bir kutu geldi. İletişime de geçmeye çalışıyorum ancak cevap alamıyorum. Benzer sorunu yaşayan oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizimcity B kullanıcısına yanıt
    Bana gelen Mardenim maskelerin de önceki paylaşılan meltblown filtreli fotoğrafla alakası yok. Satıcı benim mesajlarıma da dönüş yapmadı. Burada trol hesaplarla ürünü pohpohladıktan sonra üç maymunu oynamaya başladı Mardenim sanki.

Güncelleme: Firmadan cevap gelmiş. Yanlışlık olmuş olabilir diyor. Bakalım, devamında ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 26 Temmuz 2020; 1:45:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lasteagle kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Denemek lazım :)
  • merhaba arkadaşlar daha önce forum sayesinde ak-yel maske ile tanıştım
    bir okadar da tanıştırdığım eş dostum oldu.
    ama kulak kesme ve yanaklardan açık kalmasi herkesin bildiği bir durum.
    denemek için 5li paket halinde satilan 50 lili bgood aldim kesip biçtim akyelle neredeyse ayni ama lastik ve yanaklari kapamada daha iyi gayet memnunum. tavsiye ederim.
    Not: bgood çakmak testi yapmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Googcare veya bgood maskeler mardenimden daha mı iyi.

Mardenim güzel gibi ama 10 tane felan defolu çıktı kutuda.

İpler yanlış basılmış veya bir basılmış olmamış bir daha basılmış ip yeri ve orası delik kalmış.
  • PEREJA 1 litre - 26 lira (GRATIS)

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

https://www.gratis.com/pereja-limon-cicegi-kolonyasi-1000-ml/urun/10315490

not: 8 lira kargo ücreti var.. PTT kargo ile gönderiyor!
  • 100 tanesi 50 60₺ olan maskelerden önerebileceğiniz var mı? Hepsiburadadan almayı düşünüyorum.

2 hafta kadar önce aynı şekilde 2 yerine 1 kutu geldi. İletişime cevap vermiyor maalesef fotoğraflarını çekip iade etmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimcity

Mardenimden 2 kutu maske aldım ancak bir kutu geldi. İletişime de geçmeye çalışıyorum ancak cevap alamıyorum. Benzer sorunu yaşayan oldu mu?
    gelen bir kutunun içinde kaç adet maske çıktığını da sayar mısınız?

mesela benim kutudan 47 tane çıkmıştı..
    bu forumda başka eksik çıktı diyenler de olmuştu..
    her eksik - 1 lira - demek en nihayetinde
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Ekip medikal alıp kullanan var mı?

Ben de aldım ama diş gorunuşunden filtreli olup olmadiğini anlaamdim.Fotograf yukleme şansiniz var mi? Telefonla aramayi denediniz mi?

• Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere cerrahi maskeler filtreleme etkinliği, mikrobiyal temizlik v.s kriterlerine göre göre sınıflandırılıyor. TipI, TipII ve TipIIR diye. Forumda çokça bahsedilen ve benimde kullandığım Akyel maskelerin hangi tip olduğunu bilen var mı acaba ?
  • https://ttmedicalgroup.com/steril-yuz-maskesi

Bu maskeler FDA onaylıymış, daha önce hiçbir maskede duymamıştım. Sanırım piyasaya vermiyorlar.Birkaç defa siteye baktım hep tükendi yazıyor.
    Maske ve dağıtım hakkında fikri olanlar bilgilendirebilir mi?
  • JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Gelen tek paketi açmadım. Daha önce aldığımda beğenmiştim. Dediğiniz gibi Telefonla aramayı deneyim.

• Virüsün ilk günlerinde istiflediğim tek tek paketli Roll maskelerin azalması ile eczaistanbul sitesinden 5li paketli B-Good maskesinden aldım ve bugün geldi.

Fotoğraflarda üsteki paketini yeni açıp henüz takmamış olduğum B-Good, alttaki gün boyu kullandığım Roll maske görünmekte. B-Good ile bi dışarı çıkıp geldim 2 saatliğine şimdi ve ilk izlenim olarak Roll maskeye göre yüze acayip fazla yapışıyor, terletiyor ve nefes alış verişi Roll maskeye göre daha zorlaşıyor. Bu durum belki yüze daha iyi oturduğundan virüse karşı daha iyidir ama gün boyu bunu kullanmak için sabır sahibi olmak lazım. Lastikleri falan 2 saatte bi ağrı yapmadı, tekrar uzun süre kullanımda görüşümü yazarım

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Roll maske kullanmadım ama b-good için yaptığınız yoruma katılıyorum. Şu ana kadar aldıklarım arasında yüzüme en iyi oturan maske b-good oldu. Biraz terletse ve nefes alış verişte zorlasa da iyice kapatması güven verdi.

• Tip 2r maske önerebilir misiniz arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben ilk defa aldım da herhangi bir problem yasamadim simdilik.Biraz gec kargolaninca mesaj atmistim anında cevap verdi.Bir arayip sorduktan sonra buraya yazarsiniz birdhaaki alisverisimizi ona gore yapalim biz de

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Aynen maşallah yüze öyle bi yapışıyor ki tutkal dökmüş gibi :)
    Artı yönü gerçekten boşluk kalmadığını düşünerek güven duyuyorsunuz, eksi yönü uzun süreli kullanımda devamlı bi çıkartıp ağız burun çevresindeki terlemeyi silme ihtiyacı doğuyor sık sık.
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    b-good 50 lik kutuda olan kaliteli bir ürün.
    https://urun.n11.com/yuz-maskeleri-sac-bantlari/b-good-cerrahi-maske-lastikli-filtreli-3katli-50adet-P439953130

yukarıdaki n11 satıcısından almıştım.
  • 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.