Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.601
Cevap
328
Favori
599.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizdeki diğer büyük maskenin(?) boyutları nedir merak ettim... Biz de iyi diyerek Mardenim maske aldık. Boyu 17 cm, kapalıyken eni 9.8 cm civarı. İp uzunluğu 17.5 cm. Yani aldığınız Melantis maskenin sadece ipi kısa gibi görünüyor. Birçoğumuzun aldığı maskeler de bence bu boyutlardadır..
  • Dün hayat kimya müşteri hizmetlerini aramıştım çok bekleyince geri dönüş talebi oluşturmuştum, bugün aradılar melt blown katman varmı diye sordum-çok anlıyorum ya -yok dediler ama n11 mağazanızda goodcare görsellerinde olduğunu söyledim bir whatsapp numarasına yölendirdi görseli gönderdim, sonra beni aradılar 3 katında da melt blown var dediler eminmisiniz dedim, içerik bilgisi istedim goodcare için; msds formu diye bir dosya gönderdiler sadsece. Test gibi değerler var ama melt blown la alakalı bir şey göremedim en yakın şu yazıyor. Goodcare ile evony nin tek farkı lastik kısmı imiş bu arada.

BÖLÜM 3: Bileşimi/içindekiler hakkında bilgi
    Ağırlık% CAS Registry No
    Spunbond NW 65 - 75 9003-07-0
    Yuvarlak Lastik 10 - 20 N/A
    Burun Desteği, Kaplamalı 10 - 20 N/A
    Maske Teli

Ben yine anlamadım varmı yok mu
  • eczacı elinde ,resimdeki mavi renk b-good olduğunu söyledi. içeriğini bilmiyormuş. paket resmi diğer alan arkadaşlarla aynımı.?

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

eczacı elinde ,resimdeki mavi renk b-good olduğunu söyledi. içeriğini bilmiyormuş. paket resmi diğer alan arkadaşlarla aynımı.?

evet aynı
  • icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Bahçelievler'de iki eczanede B-good mevcut.

Nur Eczanesi ve Bora Eczanesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alizeo kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler hocam 👍🏾bende bagcilardayim yakin bana en son hepsiburada kapanyasiyla 4 kutu aldim ama dandige benziyor bitince su b-good u deneyelim bakalim.
    umarim 50 ₺ den yuksek fiyat cekmezler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizeo

Bahçelievler'de iki eczanede B-good mevcut.

Nur Eczanesi ve Bora Eczanesi.
    Merhaba arkadaşım, fiyatı ne acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Kutusunu 50 TL'ye aldım.
  • Ben yarin ak-yel maskelerden alacağım üreticisine gidip 50li filtreli 3 katlı olandan 200 tanesi 120 tl. Fiyat iyi mi sizce

• Bugün b-good maske aldım ama üstteki kutuyla benim aldığım farklı. İkisi arasında fark varmı doğrudan markaya sorup onların adres verdiği eczaneden aldım.
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• CarrefourSA Selin 400 ml kolonya pet şişe 10.90 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: anilzi

Bugün b-good maske aldım ama üstteki kutuyla benim aldığım farklı. İkisi arasında fark varmı doğrudan markaya sorup onların adres verdiği eczaneden aldım.
    Diğer kutu 50 adet açıkta maske içeriyor, sizinki 5'li paketlerde 10 paket maske içeriyor. Aynı marka, farklı ambalaj.
  • Lastik evony de daha rahatmis galiba, ben alanlarin yorumlarını bekliyorum elimde maske stoğu var şimdilik.

• Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Bunu anlayabilmenin tek yolu alan birisinin maskeyi katmanlarına ayırması. Min. 100 lü paketi alacak o cesaretli arkadaş kim, onu merak ediyorum
  • Şu anda en alınabilir maske hangisi? Ak-yel almıştım fena değildi
  • anilzi A kullanıcısına yanıt
    Eczaneden ben de aynısını aldım hocam. Sorun yok gönül rahatlığıyla kullanın. Şu ana kadar kullandığım en iyi maske diyebilirim.
  • lasteagle kullanıcısına yanıt
    Hocam lastikleri nasıl, kulakları sıkıyor mu?
  • omrkse kullanıcısına yanıt
    İş yerimde birkaç covid vakası çıkınca ve teste girince uzun süreli deneme fırsatım oldu. İlk 4 saat problem olmadı. Sonrasında da öyle çok ciddi bir ağrı hissetmedim. Yüzüm geniş, adını vermek istemediğim bazı maskeler 2 saat içinde kulağımı fena halde ağrıtmıştı:) Bende durum böyle, başkasında sıktıysa bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lasteagle -- 25 Temmuz 2020; 13:18:5 >
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.