Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biuu

Mağazaya soru sorarak Başlığa Akyel olduğunu belirtmelerinin iyi olacağını yazmıştım sabah. Açıklamalarda yazıyor zaten demişlerdi ama dikkate alıp başlığa da eklediler.
    Meltblown filtreli olduğunu her yerde belirtmişler. Kötü ürün geleceğini pek ummuyorum. Yarın göreceğiz.
    hocam sizin yorumlariniza göre bende sipariş vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mağazaya soru sorarak Başlığa Akyel olduğunu belirtmelerinin iyi olacağını yazmıştım sabah. Açıklamalarda yazıyor zaten demişlerdi ama dikkate alıp başlığa da eklediler.
    Meltblown filtreli olduğunu her yerde belirtmişler. Kötü ürün geleceğini pek ummuyorum. Yarın göreceğiz.
    Bir an evvel gelsinde sizin ve@edgar in yorumlarınıza göre hemen sipariş vereceğim....6 KUTU...
    İnşaallah kaliteli orijinal AKYEL MASKE çıkar da şu maske arama işinden bir an önce kurtulurum....

Instagram'da yazistigim orijinal AKYEL MASKE sattığını söyleyen satıcı tanesini (6 KUTU ALMAM GEREKİYOR dediğim halde!) 2.5 TL den aşağı kesinlikle olmaz dediği halde, bu Sizin satıcının orijinal AKYEL MASKE yi 50 TL'ye veriyor olması kafamı karıştırdı açıkçası 😷

• Arkadaşlar selamlar, bu hayat eve sığar uygulamasından maske almaya başladığımız zamanın üzerinden 1 hafta geçti ama hala "maskenizi aldınız" diyor. Acaba bu kodla alınan maskeler haftada 1 değil mi?

• Yarın telefon ile görüşeceğim Ak-Yel maske satışını gerçekleştiren firma ile eğer elden teslimi kabul ederler ise yerlerinden bizzat alıp görüşümü yazarım.
  • bugüne kadar hiç maske takmadım, market ve banka işlerini BUFF ile hallettim ama havalar ısınınca buff feci terletmeye başladı.. merdivenaltı üretilmiş vasat maskelerden almaktansa LCW'den 50'lik telli maske siparişi verdim, ne zaman gelirse artık bekleriz sorun değil..
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    10 gün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • antique kullanıcısına yanıt
    Benzer durumdayım. Kamu personeli olduğumdan maskede verilmedi, hiç takamadım.

Şimdi eşim rahatsızlandı buff ile nöbetçi eczaneden ilaç ve ilk defa maske satın aldım.

Denemelik aldığım için 3 tane almıştım. Zehir zıkkım olsun. Dandik maske ne demekmiş öğrenmiş oldum. Tela denen ince tülü 3 kat yapmışlar elle dikip maske yapmışlar. Eczacı elle kutudan poşete koydu böyle sağlık skandalı olmaz bir yaptırımı olmalı. Ekmeği poşetle sat, maskeyi elle.

Aldığım maskenin yukarıdaki akyel maskesi videosu ile alakası yok. Dış katmanlarından maske yapmışlar işte.

Haftasonu bende lcw den çok az sipariş verdim hala kargoya verilmedi. Bugünde akyel verdim hemen kargolandı. Konya Denizli yakın. Yarın elimde olur tahminen.

Bu arada Lcw de meltblown filtre kullandığından bahsetmemiş, pek bir şey beklemiyorum.

Awm ler açıldı ya gidip elden lcw alan yok mu?

• biuu kullanıcısına yanıt
    Akyel dediğiniz n11 de olan satıcı mı?
  • biuu kullanıcısına yanıt
    LCW maskeleri de elde konfeksiyon dikimi. İnsanların ağzında maske olsun da b*ktan olsun diye düşünce var sanırım. N11'de tarama yaptım mantar gibi çıkmışlar ortaya bir dünya üretim var. Kimisi tamamen konfeksiyon dikimi, kimi sadece lastikler makine dikişli, yine lastikleri sıcak silikon ile yapıştırılan maskeler. Tamamen makine parkurundan çıkan steril olmasa da diğerlerine göre bir tık iyi olan maske bulmak piyango misali.

Maske satışının yasak olduğu dönemde devlet gerekli denetimleri yapmalı firmalar ona göre üretim yapmalıydı ama kime ne diyorsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

Akyel dediğiniz n11 de olan satıcı mı?
    Evet bahsettiğimiz n11 de sarbitane satıcısının ürünü.

https://urun.n11.com/medikal-maske/ak-yel-3-katli-filtreli-bez-maske-tam-ulstrasonik-dikisli-50-li-P427369752

Akyel’in eskiden beri bu işi yaptığını bu sayfada okudum.

Öyle olunca firma sahibinin Fatih Arpacı olduğunu öğrendik. Google da aratınca AA haberleri, videoları falan güven verdi ama...

Ben gibi herkeste acaba gerçek akyel mi, ya da aynı kalite devam etmekte mi diye haklı şüpheler var. Bekleyip göreceğiz hocam. Yarın kargo gelir.

• O satılanlar A101in kendi markasıdıydı. Bu satılanlar Dolphin marka. Ben alamdım. Yarın Bime 45 kuruşa geliyor. Ondan almayı düşünüyorum. Pudrasız olmasını tercih ediyorum.
    https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/10-lu-siyah-nitril-ekstra-kalin-eldiven/aktuel.aspx
  • Üstteki mesajlarda paylaşılan akyel maskelerde tel mevcut mudur alan satan var mı daha önce ?

• Devlet yetkilendirme usulüyle üreticilere üretim için izin verilmeliydi, yetki alamayanlar üretmemeliydi. Böyle iyisi kötüsü belli değil, ortalık 56 oldu. Sağlığımıza tehtit bu maskeler.
  • Yasaktan önce kurumsaldır diye düşünerek Türkiye Eczacılar Derneği 8M denen maskeden almıştım. Bu kadar rezil bir maske olamaz. En az 10 tanesi lastiği kopuk şekilde geldi. Lastiği kopuk olmayanların da lastiği kulağı aşırı ağrıtıyordu. Çok çok kalitesiz bir maske. Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volksdeutsche -- 11 Mayıs 2020; 22:59:31 >
  • Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.
    A101 de 1 litre pompalı dezenfektan 29,95 tl. İhtiyacı olanlar için iyi bir fırsat.

Edit: Alkol oranı %70

Resimleri paylaşıyorum:

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mocle -- 11 Mayıs 2020; 23:13:48 >

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bu durumun aslında zaten sebebi devletimizin şu anki uygulaması. Eski ve büyük 16-17 firma ile Sağlık Bakanlığı sözleşme imzaladı, dışarı ürün satamıyorlar, ya sağlık bakanlığına satacaklar ya da yurtdışına ürün verirlerse verdikleri miktarda yine sağlık bakanlığına hibe yapmak zorundalar.

Eski ve standartlara uygun ürünlere halk bu sebeple erişemeyince ortalık fırsatçı perdeci, kumaşçı, inşaatçıya kaldı mecburen.

Şu durumda devletin gösterdiği refleksle de yanlış diyemem, kaliteli maskeleri sağlık personeline sağlamak istiyor ancak bizleride böyle denetimsiz merdiven altı üretime mahkum etmeleri gerekmezdi. Topla piyasadan numune düzenli olarak uygun olmayan ürün üretene ceza uygula, el koy bir şekilde pazarı regüle et. Ancak maalesef piyasaya maske çıksında nasıl olursa olsun anlayışı ile sanki biraz göz yumuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mocle

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.
    A101 de 1 litre pompalı dezenfektan 29,95 tl. İhtiyacı olanlar için iyi bir fırsat.

Edit: Alkol oranı %70

Resimleri paylaşıyorum:

Alkol oranı kaç acaba büyüttüm okunmuyor...
    Yüzde 70 ise fiyat çok uygun...
    Ben Mart'ta 1 LT ni 60 TL'ye ALDIM...(Başka firmadan)

• quote:

Evet bahsettiğimiz n11 de sarbitane satıcısının ürünü.

https://urun.n11.com/medikal-maske/ak-yel-3-katli-filtreli-bez-maske-tam-ulstrasonik-dikisli-50-li-P427369752

Akyel’in eskiden beri bu işi yaptığını bu sayfada okudum.

Öyle olunca firma sahibinin Fatih Arpacı olduğunu öğrendik. Google da aratınca AA haberleri, videoları falan güven verdi ama...

Ben gibi herkeste acaba gerçek akyel mi, ya da aynı kalite devam etmekte mi diye haklı şüpheler var. Bekleyip göreceğiz hocam. Yarın kargo gelir.

Alıntıları Göster
    Ben tüm umudumu sizden gelecek olumlu yorumlara bağladım....
    Sizden çok ben heyecanla bekliyorum valla 🤣
    Burun telli olması, 3 katlı olması vb bunlardan yana şüphem yok açıkçası....
    Tek merak ettiğim hakkaten ultrasonik dikim mı yoksa her tarafından iplikler sarkan dandik elle dikim mi GELECEK onu merak ediyorum 👍

• Alkol oranı %70. Okunabilir resim ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mocle -- 11 Mayıs 2020; 23:11:43 >
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.