Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdiye çoktan talan edilmiştir orası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

FFP2 EN149:2001 + A1:2019 MODEL maske bu virüslerden korunmaya yardımcı mı? İşe yarar mı? Bilen dostla lütfen aydınlatsın.
    Maske standartlari ve koruyup korumayacağı hakkında,https://www.youtube.com/watch?v=9Hx8QzNeuUA&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chantodowill kullanıcısına yanıt
    Eywallah hocam. 1 Puan uyarı cezası aldım DH den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Eczaneye sordum el dezenfektan 1 lt fiyatı 70 TL dedi . Maximum 10 hadi 15 TL lik şeyi 70 TL . Nasıl bir ülke olduk biz böyle Avrupa halıya kiskaniyormu. Sorsan işte önceden yağ kuyruğu vardı diyorlar . Önceden yine kuyruk varmış şimdi kuyruk yok üründe yok . Sözüm ona bitmiş . Marketlerde kolonya yok . Eczanelerde maske yok dezenfektan küçük kalmamış . Vs vs. Nerede bu hükümet kim kimi yakalarsami oldu nedir bu düzen. Cebine üç kuruş para koyup fırsatçılık stokçuluk yapanlar bu millete herşey fahiş fiyatlarla iteliyor . Tarihde bu zamanları çok konuşacak insanlar...
    Arkadaşım eczacı , 10 liraya alıyorlarmış daha önceden. Şimdi aldılar 60 liraya. 70 liraya müşteriye satıyor. Aynı ürün n11de falan 95-120 lira arasında. Düşünün artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

Arkadaşım eczacı , 10 liraya alıyorlarmış daha önceden. Şimdi aldılar 60 liraya. 70 liraya müşteriye satıyor. Aynı ürün n11de falan 95-120 lira arasında. Düşünün artık...

Alıntıları Göster
    Bunda en suçlu olan yine eczacılar. Bildirsenler böyle bişey varsa tedarikçiği, neden bildirmiyorlar????? Kendilerini mağdur yada haklı konumuna sokcaklarına varandaşlık görevlerini yapıp bildirsinler bunları

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutk

Gıda fiyatı da dahil her şeye zam geliyor lanet olsun bizim ülkemizin fırsatçı insanlarına, nasıl müslüman ülkeysek, ramazan gelir gıda fiyatlarına zam yapılır, deprem olur o bölgede ev fiyatlarına ve kiralarına zam yapılır, hava alanında terör saldırısı olur taksiciler vatandaşı taşımak için 100 dolar ister, aynı olay yurt dışında oldu taksiler bedava taşıdı. Avrupa insanı salak mı zam yapmak aklına gelmiyor mu tek bizimkiler mi akıllı, ahlaksızlık başka hiçbir şey değil.Arkadaşlar aşağıda vereceğim yere fahiş zamlar yapan firmaları şikayet edin, bırakın onlar savunsun ticaret bakanlığına kendilerini veya yesin cezayı.

Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan HFA bildirim uygulaması , iOS ve Android marketlerden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı indiren kullanıcılar telefon numarası, e-posta adresi ve TC kimlik numarasını girerek uygulamaya üye olabiliyor.
    Şu an bizim memleket değil tüm dünya aynı şekilde, fiyat artışları, market yağmalari vs videoları dolu bütün ülkelerde. İnsanın doğası böyle bize has bir durum değil.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Evet marketlere hücum var ama fırsatçılık yok karıştırmayın,Almanya da fiyatlar normal hala

• Arkadaş şu an maske alanda ne biliyim değişik,tv de 8 tane profesör sağlam insanlar için maske takmasını önermiyoruz aksine virüs nemi sever,maskelerde nem oluşturur diyor, sadece enfekte ve hastalara öneriyoruz diyor..Ama tabii toplum kafasına göre takılıyor yine

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de sipariş verdim karttan düştü ama siparişlerim kısmı boş görünüyor sizde de öyle mi?
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Hayır ben de görünüyor sipariş, onaylandı aşamadında

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Arkadaş şu an maske alanda ne biliyim değişik,tv de 8 tane profesör sağlam insanlar için maske takmasını önermiyoruz aksine virüs nemi sever,maskelerde nem oluşturur diyor, sadece enfekte ve hastalara öneriyoruz diyor..Ama tabii toplum kafasına göre takılıyor yine
    bu tip açıklamlara ne güzel gözü kapalı atlıyorsunuz. tabiki öyle diyecek. zaten millet panik yapmış, asıl ihtiyacı olan sağlık çalışanları maske bulamazken böyle diyerek en azından sizin gibi bikaç topluluğu durdursa yada toptan alıp satan fırsatçıları yavaşlatsalar yeterli.

maske düzgün kullanımda korur tabiki. hele bizim ülkemizde hapşırır öksürür tıksırırken ağzını yüzünü kapatmayıp suratına suratına tıksıran insanalr oldukça çok normal. düzgün birkaç kaynak okusanız zaten neler olduğunu görürsünüz.

2ay önceden belliydi olacak olanlar millet bizim türk genimiz var diye gezdi gezdi şimdi panik satın almaları sağda solda. çakal esnafda zaten 3 liraya aldığını 90a satıyor dururabilen yok. adamların işler açıldı resmen, olan gene halka oldu

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. Bende bu şekilde kaldı ama daha sonra güncellenir belki. 5 ve 3lt olanlar bittiği için 5adet 1lt sipariş verdim toplu alım olarak değerlendirmiş olabilirler mi diyeceğim ama 5lt almaktan farkı yok ki 5x1lt almanın.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

1
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam ben A101 için soruyorsunuz sandım konular karıştı, ben kendim tariş ten ürün almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 14 Mart 2020; 12:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poligow

bu tip açıklamlara ne güzel gözü kapalı atlıyorsunuz. tabiki öyle diyecek. zaten millet panik yapmış, asıl ihtiyacı olan sağlık çalışanları maske bulamazken böyle diyerek en azından sizin gibi bikaç topluluğu durdursa yada toptan alıp satan fırsatçıları yavaşlatsalar yeterli.

maske düzgün kullanımda korur tabiki. hele bizim ülkemizde hapşırır öksürür tıksırırken ağzını yüzünü kapatmayıp suratına suratına tıksıran insanalr oldukça çok normal. düzgün birkaç kaynak okusanız zaten neler olduğunu görürsünüz.

2ay önceden belliydi olacak olanlar millet bizim türk genimiz var diye gezdi gezdi şimdi panik satın almaları sağda solda. çakal esnafda zaten 3 liraya aldığını 90a satıyor dururabilen yok. adamların işler açıldı resmen, olan gene halka oldu

Alıntıları Göster
    Kusura bakmayın,ben hükümeti zerre desteklemesem de,mevcut sağlık bakanı kabine dışı atamayla mesleğin içinden gelen biri olduğu için, onun ve bilim kurulunun önerilerini kaale alıyorum..Ek olarak Dünya sağlık örgütünün ne yapılıp yapılmaması ile ilgili önerilerini de yakından takip ediyorum..Şunu unutmayın ki, cahil bir toplumda hiçbir maske çözüm değildir. Adam gelmiş kaç yaşına normalde hala hapşırırken ağzını kapatmayı öğrenememişse zaten sizin bundan kendinizi korumanın tek yolu,evde izole bir hayattır.
    İlle de maskeli bir çözüm arıyorsanız virüsün taşıyıcısı olup bulaştırmamak için kullanabilirsiniz onu da her gün değiştirmek şartıyla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 14 Mart 2020; 12:51:31 >

• Haydeeeeeee

quote:

"Antibakteriyel ürünlerin çoğu virüse karşı etkili değil hatta virüsü daha çok yaşatabiliyor"

https://www.independentturkish.com/node/144946/sağlik/antibakteriyel-ürünlerin-çoğu-virüse-karşı-etkili-değil-hatta-virüsü-daha-çok

• El ve Cilt Dezenfaktanı Nilco Sanisept-H 711 1000 ML

Aynı ürün Bi yerde 90 tlye öbür yerde 150 tlye. Arada 60 TL lik uçurum var ya bu nedir insanda biraz vicdan olur

90 TL linkihttps://m.n11.com/el-ve-cilt-dezenfaktani-nilco-sanisept-h-711-1000-ml-P416306639

150 TL linkihttps://m.n11.com/el-ve-cilt-dezenfaktani-nilco-sanisept-h-711-1000-ml-P415727607

Nasıl şikayet edebilirim, nereye edebilirim yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrDex -- 14 Mart 2020; 12:56:21 >

• DrDex kullanıcısına yanıt
    Hfa bildirim uygylaması var

• Fırsatçılara prim vermeyin 75 ML EL YIKAMA JELİ 25 - 75 TL arasında satıyorlar. burada 300 ml el temizleme jeli 50 TL
    >>>https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=ErsagOnline&sid=VDc2eE8yMzM5eW81THIxRzBfLTE=
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Bunda en suçlu olan yine eczacılar. Bildirsenler böyle bişey varsa tedarikçiği, neden bildirmiyorlar????? Kendilerini mağdur yada haklı konumuna sokcaklarına varandaşlık görevlerini yapıp bildirsinler bunları

Alıntıları Göster
    Bildiriyorlar zaten faturaları da var. Müşteriye bunu söylersen bir daha kapına gelmez, müşterinin de ihtiyacını karşılıyorlar. 3 ay sonra ceza gelmiş fiyat inmiş bir faydası olmayacak.

Tek düz noktadan bakmayın, uzaktan konuşması basit.
  • arkadaşlar el dezenfektaı genelde nerede lazım olur. metro otobüs vs yerlerden sonra sanırım. aklıma şu geldi tek kullanımlık eldivenlerden kullansak daha mantıklı değilmi 100 lü paketler 3 tl maximum . sağ ele bir adet giysek inince atsak çöpe bence mantıklı. hadi olmadı iki tane üst üste kullan
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.