Şimdi Ara

Kolonya Cumhuriyeti - Çağlar Çorumlu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
17.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün sinemada izledim, iğrenç falan değildi. Ülkemizde Recep İvedik saçmalığının ötesine gidemeyen bir sinema sektörü var. Absürt komedi sevenler bunu beğeneceklerdir. Kahakaha atarak izletmiyor, absürt komedinin öyle bir amacı olmaz zaten. İzlerken sıkılmadım. Sinemada izlemeye değecek ender yerli yapımlardan biri. Çağlar Çorumlu'nun performansını izlemeye bile gidilir. Trump'a, Akkoyunlulara(), Türk halkına yapılan göndermeler güzeldi.

6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 22 Nisan 2017; 23:17:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Olumlu yorumlar görmek güzel,izlemedim ama sanki bir The Dictator filmi tarzında gibi...

dictator ile benzediğine katılmıyorum o tamamen değindirme üzerine bir filmdi. hatta bence bu film daha güzel şakalar barındırıyor. fragman ve izleyyenlerden edindiğim bilgilere göre bende bu hafta gideceğim.

insanların Türk filmine aşırı tepkileri var hiç anlamıyorum iyi de olsa kötü de olsa yerin dibine sokuyorsunuz arkadaşlar biraz daha açıklayıcı yorumlar yapın ki birçok insan buradan bilgi alarak gidip izliyor
  • Hızlı ve öfkeli salonunda teaser'ını verdiler çok güldüm. Eve gelince de izledim teaser'ı, demin de izledim yine güldüm. Film teaser kadar komik mi? Sinemada Türk filmi izlemiyorum hatta genel olarak Türk filmi izlemiyorum hiç ama bu filme gidebilirim. Çağlar Çorumluyu da çok beğeniyorum. Gidilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam amacın gülmekse git... aslında derinlerde göndermeler var ama her kesime açıkcası. Yani bir hikaye var izliyorsun ve komedi her sahnede, şaka her sahnede... çıkarken suratında gülmekten bir kasılma kalıyor. He ilginci kıyaslayacağım bir film yok şuna benzer diye. Bişey denenmiş, farklı bir konu ve komik. Git gül eğlen...

• Bugun 2.gunu filmin ve 23:55 seansina baska bir grup ile tekrar gittim. 3. sefere gidermiyim yine giderim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasusugur

Hocam amacın gülmekse git... aslında derinlerde göndermeler var ama her kesime açıkcası. Yani bir hikaye var izliyorsun ve komedi her sahnede, şaka her sahnede... çıkarken suratında gülmekten bir kasılma kalıyor. He ilginci kıyaslayacağım bir film yok şuna benzer diye. Bişey denenmiş, farklı bir konu ve komik. Git gül eğlen...

Tamam hocam sağol. Geçen ay sinemada bir olay oldu davetiye verdiler. Davetiye ile girerim. Tek gideceğim bu arada.

Her zaman tek giderim de, komedi filmine hiç tek gitmedim.
  • Puanı 5 i geçmeyecek sıradan bir Türk filmi

• Gitmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Gitmeyin

Neden?
  • Gidilir. O salak ivedik'e 10 basar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 26 Nisan 2017; 15:18:23 >
  • Çok güzeldi

• Geçen hafta gitmiştim bence gidilir eğlenceli bir film olmuş recep ivedik 5 filmine göre çok daha iyi

• Yazık olmuş. Cidden Bkm ekibini beğenirim ama bu film olmamış. Bir ara salonu terk etmeyi düşündüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

Puanı 5 i geçmeyecek sıradan bir Türk filmi

Yukaridaki yorumlar filmin cast ekibinden galiba. Son yillarda gordugu en iyi film olanlar var. 2 kere gitmis 3. kez giderim diyenler var. Bu tarz yorumlara kanip ben de gittim. Vaktinizi baska bir filmle degerlendirmeniz daha iyi olabilir. Iyi gunler.

• quote:

Orijinalden alıntı: herr18

quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

Puanı 5 i geçmeyecek sıradan bir Türk filmi

Yukaridaki yorumlar filmin cast ekibinden galiba. Son yillarda gordugu en iyi film olanlar var. 2 kere gitmis 3. kez giderim diyenler var. Bu tarz yorumlara kanip ben de gittim. Vaktinizi baska bir filmle degerlendirmeniz daha iyi olabilir. Iyi gunler.

Herkesin seyir zevki ayrıdır, kimi insan beğenir kimisi beğenmez burada herkes kişisel yorumlarını belirtiyor. Film ne vasat denilecek kadar kötü ne de efsane denilecek kadar iyi yalniz öyle salonu terk ettirecek bir film degil kesinlikle.

Gerci Recep İvedik gibi bir film bu ulkede gise rekorlari kiriyor çok da takmamak lazim bizim halkimizin yorumlarini :)

• Gayet iyiydi, öyle her dakikasında güldürmüyor fakat bazı sahneler baya iyi. Gidilecek bir film olmuş pişman değiliz gittiğimize biz 3 arkadaş. Biri 2. defa gelmiş oldu hatta :)
  • Boş vaktim vardı ve saat olarak bu film uygundu. İlk yarısı gerçekten iyiydi ancak 2.yarıda biraz düşüş oldu gibi. Gittiğime pişman olmadım ve kahkaha attırdığı yerler oldu. Çağlar Çorumlu döktürmüş cidden. Kendisine, Cem Yılmaz'ın Pek Yakında filminde de hayran kalmıştım. Karşılaştırma yapmayı sevmem ama son dönemde gittiğim bir diğer komedi filmi Recep İvedik 5'e göre çok çok daha iyiydi.

• hayatımda izlediğim en komik Türk filmiydi.
    çağlar çorumlu resmen efsane oynamış.

tek kusuru büşra pekin filme hiç ama hiç yakışmamış.
    irem sak oynamalıymış onun yerine...

filmde ölçülü küfür var recep ivedik gib baştan aşağı küfür komedisi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

hayatımda izlediğim en komik Türk filmiydi.
    çağlar çorumlu resmen efsane oynamış.

tek kusuru büşra pekin filme hiç ama hiç yakışmamış.
    irem sak oynamalıymış onun yerine...

filmde ölçülü küfür var recep ivedik gib baştan aşağı küfür komedisi değil.

+1 irem sak daha iyi gidermiş o role.

film fena değildi. bazı sahnelerinde habrbiden güldüm. ama genel olarak recep ivedik tadında. ama senaryo anlamında daha yaratıcı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.