Şimdi Ara

Kolayı bırakalı 3 gün oldu .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar belki aranızda bilenler vardır .Kola bağımlısıydım hergün 1 litre garanti içerdim bir akrabamın komşusunu görene kadar . Adamın saçlarının döküldüğü dişlerinin sarardığı belliydi.Günde kaç litre içersin dedim Yarım litre içerim dedi. Ve o günden sonra bıraktım Şimdi tam 3 gün oldu . Canım acayip istiyor kolayı onun yerine tatlı ve soğuk yemeye çalışıyorum.Ve oda tabiki bimden aldığım dondurma . Şaka bir yana aranızda içen varsa bırakın . Gerçekten adam da kemik erimesi varmış askere gidemiyormuş . Kola pişmanlıktır.

Bunu neden paylaştım bilmiyorum.

• Aşırıya kaçırmadıktan sonra sıkıntı olmaz
  • bende 1 yıldır içmiyorum. hiç de canım çekmiyor.
  • matsumoto M kullanıcısına yanıt
    Bünye.
  • Ben kolaya bağımlılık kazanmamışım. Halime şükrediyorum. Ancak hiç içmiyorum demiyorum. Arada mutlaka gazlı içecek içerim. Artık siyah renkli kolalar pek hoşuma gitmiyor. Arada bir pepsi belki içerim. Onun dışında genellikle Çamlıca gazoz, Kan Portakallı Yedigün gibi farklı tatlar daha çok hoşuma gidiyor. 1 yıl içmesem umrumda değil. Kolayı ille de sigara gibi tamamen bırakmanız gerekmiyor. Benim gibi farklı tatlar deneyin, azaltın. Daha çok zevk alacaksınız.
  • küçüklüğümden beri kolaymış,fantaymış böyle adudik gubidik boyalı şeyleri sevmem
    çay,su ve alkollü içecek dışında bir şey içmem

cola içiceğinize bira için hiç değilse alkol alırsınız bir işe yarar içtiğiniz
    benim çözemediğim şey bardak bardak kola içenler içinde alkol olmayan birşeyi bardak bardak içmek ne zevki var
  • askere gidemiyorsa kolaya devam o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feysbuk

Merhaba arkadaşlar belki aranızda bilenler vardır .Kola bağımlısıydım hergün 1 litre garanti içerdim bir akrabamın komşusunu görene kadar . Adamın saçlarının döküldüğü dişlerinin sarardığı belliydi.Günde kaç litre içersin dedim Yarım litre içerim dedi. Ve o günden sonra bıraktım Şimdi tam 3 gün oldu . Canım acayip istiyor kolayı onun yerine tatlı ve soğuk yemeye çalışıyorum.Ve oda tabiki bimden aldığım dondurma . Şaka bir yana aranızda içen varsa bırakın . Gerçekten adam da kemik erimesi varmış askere gidemiyormuş . Kola pişmanlıktır.

Bunu neden paylaştım bilmiyorum.

Kola sanki insanın üzerindeki bütün stresi alıp gidiyo. Alkol kullanmıyorum, sigara içmiyorum kolayıda fazla değil ama yinede içiyorum. Gerçekten rahatlıyo içiyosan iç ama bence bi sınır koymalısın.

• ben de kola bağımlısıydım ama bıraktım. bıraktım bırakalı rahatladım vallahi. ice tea şeftali içiyorum hiç kola almamaya çalışıyorum.
  • Artık zora başlayabilirsin.

Vurmayın.
  • Kardeşim ne alkolü ya . Benim alkol konusuyla alakam yok .Lise 3 üm sigara dahi içmedim.
  • kola vs ne varsa çocukluğumdan beri içerim bişey olmadı zaten sıgara yok sayılır uyuşturucu desen o da pek yok bi kolayı da içemeyeceksek niye yaşıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe*

Artık zora başlayabilirsin.

Vurmayın.

Kolayı bırakalı 3 gün oldu .
  • Ben de bıraktım 1-2 aydır.Arada haftada 1 falan içiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feysbuk

Kardeşim ne alkolü ya . Benim alkol konusuyla alakam yok .Lise 3 üm sigara dahi içmedim.

ne bileyim senin yaşını kardeşim
    gerçi ben lise 2 de takılmaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe*

Artık zora başlayabilirsin.

Vurmayın.

Tüh be kimse yazmamıştır diye iniyordum aşağı ne güzel.
  • Aylık ortalama 30-50 litre arası içen birisi olarak bende bıraktım 3 gün oluyor.Ama benimki o kadar zor olmadı kola isteğimi su çok rahat bastırıyor.
  • uzunca bir süredir içmiyorum. sadece kola değil gazlı içecekler buna dahil. sadece doğal el yapımı ayran içiyorum...gazlı olan içecekler mideden direkt işlenmeden karaciğere yapışıyor ve yağlanmaya sebep oluyor..hiç tavsiye etmem...su yada doğal ayran için...
  • Zoru da 5 günde bitirirsin artık
  • Sigara-Alkol-Espresso-Çay.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.