Şimdi Ara

Kolay saran zor sıkan oyun tavsiyesi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bileniniz vardır belki Florensia diye bir oyun vardı. Bundan birkaç sene önce Türkiye serveri kapandı globalde devam ediyor zaten fazla oyuncusu yoktu.
    Onun benzeri bir RPG oyun arıyorum. Grafikleri güzel sürekli bir oyun olsun. Lisedeyken Metin2 oynardık hey gidi günler :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok hocam öyle bi oyun
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam vardır :D
  • Aion beni çok kolay sarmıştı 7 senedir de sıkılmadan oynuyorum aynı şekilde gw2 yide çok sevdim ve hiç sıkılmadım ama aion daha ağır bastığından gw2 ye pek giremiyorum. aslında o da muazzam bir oyun. denediğim 40 a yakın mmorpg içinde sadece bu 2 oyun beni sardı. Aion u 7 senedir, gw2 yide 5 senedir ara ara oynuyorum. Bu işler sorarak öğrenilmez. Herkes için en iyi oyun veya en çok saran oyun aynı olsaydı herkes aynı oyunu oynardı. Diğer oyunlar hiç açılmaz veya hemen kapanırdı. herkesin zevki farklı deneye deneye bulacaksın. her oyunun belli bir kitlesi vardır. sana bir oyun iğrenç gelir belki ama o oyunu bazı adamlar yıllarını verir. piyasada 40 a yakın mmorpg var. deneye deneye bul. bu işler böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 2 Mart 2017; 8:34:36 >
  • ben rider of icarus takılıyorum bir yerden sonra görevler sıkıyor ama binek sistemi oyalıyor.
  • Final Fantasy XIV. Ayrıntı için konusuna bakabilirsiniz.
  • Neverwinter deneyebilirsiniz.
  • WORDL OF WORCROFT
  • Hangisine kaldığım yerden devam etsem...

KO desem o kadar paraya değmez diorum. Yönetim ztn iplemiyor oyuncuları...
    WoW desem tekrar ap kas,hergün görev yap... Pfff kim uğraşacak aynı seylerle...
    GW2 desem pvp modu bir süre sonra sıkıyor. wvwvw de de kim kime dum duma gibi...
    Yeni çıkan japon kore oyunları; hepsi aynı max 2 günde sıkıolar...

LoL aram modu desem zevk veriyor mu vermiyor mu onu bile bilemiyorum, oynuorum ama sanırım boşluktan oynuorum...

Bu durumda olan bi ben mi varım?
  • KO Usko çıktığından beri oynuyorum, ara ara bırakıp geri döndüm. En son tamamen döneyim ne olacaksa olsun diye geri döndüm ve tekrar bıraktım. 6 ay dayanabildim. Şöyle söyleyeyim Olympia diye server açtılar -eski tarz olacak diye- söyledikleri gibi oldu krowaz ve utc itemleri gelmedi. Server çıktıktan 1 yıl sonra yeni server gelmeyecek demelerine rağmen manes ve akara serverları aynı olympia gibi eskiye has şekilde çıktı. Bu olduğunda epey sinirlenip tekrar bırakma kıvamına gelmem bir oldu.

Birde yaş olarak büyüdük tabi insanın özel hayatı yapacakları oluyor ne yazikki mmorpg oyunlar mı desem yoksa KO'mu desem buna izin vermiyor. Sürekli bir etkinlik halindesiniz ve boş kalamıyorsunuz o gün girmeseniz geri kalacaksınız. Ayrıca KO'da artık herkes oyunu çözdüğü için 'solo' takılma kavramı tamamen bitti.

Bilmiyorum belkide cidden artık yaşla ilgili olabilir hemen hemen aynı düşünceler içerisindeyim ve aslında sürekli başlayıp bırakmamızın sebebi bu da olabilir. Mmorpg oyunlar çok uzun süreli PC başında durmak istiyor da bunu mu kabullenemiyoruz, öyle birşey.

Moba oyunlarının zevk vermeme durumu lvl atlama ve item yapma olmamasından dolayı olabilir ve bunda da aynı duygular içerisindeyim oynuyoruz ama boşa gibi..
  • hislerime tercüman olmussunuz

ko 2005 ten beri oynarım ara ara bırakıp tekrar başladığımda oluyor ama en son hali tek kelime özetle KO=TL
    oyunda herşey real para olmuş
    en sevdiğim özelliği olan pk bile yapılmıyor
    adam parayı basıyor pk alanında önüne geleni tokatlıyor
    egosunu tatmin edip çıkıyor
    pve yapayım diyorum heryer bot ve makro dolmuş
    şuan hala manes serverinda asker arkadaşımla amaçsızca takılıyoruz

ko'dan hariç blade and soul u çok sevmiştim rusya serverinda 6 ay oynadım, resmi serverda 4 ay anca dayanabildim çok hızlı güncelleme ve paketler geliyor
    ve sistem optimizasyonu da berbat (2009 dan kalan notebookla da aynı performası veriyor 2016 son model oyuncu notebook ile de aynı performans)

lol'üde 2010 dan bu yana aktif oynarım ama oyuna gir maç at çık'dan ibaret bir oyun benim için kalıcılığı yok

oynayipta saracak oyun arıyorum
    konumda mevcut ama oyun yok

https://forum.donanimhaber.com/2009-yilindan-bu-yana-oyun-ariyorum-bulamadim--107813432#107813432
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.