Şimdi Ara

KOLAY DOLUM KARTUŞLARI VE UYUMLU YAZICILAR ANA BAŞLIK (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
18
Favori
115.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah yarın canon mg7150 alacağım ve inşallah bir sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esgorgun

ARKADAŞLAR HIZLI BİR TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR
    Kolay dolan kartuş sistemine uygun Wİ-fi li çok fonksiyonlu ve android app sıkıntısı yaşamayacağım bir yazıcı tavsiyesine ihtiyacım var renkli yazıcı olması gerekiyor tarayıcı ve fotokopide gerekli limit kolay dolan kartuş seti hariç 200-300 tl civarı

CANON MG6450 ye uyumlu kolay dolan kartuş seti varmıdır ? bu cihaz hoşuma gitti

Aynen mg6450 icin uyumlu kartus varmi? Normal 550 551 ler uyumsuz deniyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canon MG3150 için varmı acaba kolay dolum kartuş ? Renkli ve siyah
  • yararlı bi konu tşkr
  • bi epson kullanıcısı olarak kesinlikle epson marka yazıcıya bulaşmayın .kesinlikle almayın.tam bi baş belası. atık tank belsın bi yandan reesetlemesi bi dert kafa tıkanması bi dert. en sonunda yaktım aleti rahatladım :D
  • HERKESE İYİ GÜNLER
    ARKADAŞLAR RENKLİ YAZICI/TARAYICI/FOTOKOPİ ÖZELLİĞİ OLAN AYNI ZAMANDA WİFİ İLE DE ÇIKTI ALINABİLEN
    AYNI ZAMANDA KARTUŞLARI UCUZ OLAN YADA DOLDURULABİLEN BİR YAZICI ARIYORUM.
    BİRKAÇ MODEL İNCELEDİM
    1.HP DESKJET 4625
    2.HP DESKJET 2645
    3.HP DESKJET 3525
    4.HP DESKJET 5525

200-250 ARASI BİR BÜTÇEM VAR EVDE KULLANACAĞIM HAFTADA 20-25 SAYFA ÇIKTI ALIRIM...
    TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM TESEKKURLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BK Müşteri Hizmetleri

Merhaba;

Bursa Kartuş ve Bitmeyenkartus.com olarak sizlere yardımcı olmak için artık forumdonanımhaber.com'da destek vereceğiz.Her türlü sorularınızı ve sorunlarınızı yanıtlayacağız.Saygılar..

Sitenizden aldığım Epson t7011-7014 dolan kartuşlarla ilgili bir sorum olacak.
    1. Çıkan kağıtların üzerinde mürekkep damlacıkları var. (Kartuş daha dün elime geçti, bugün denedim. Sitenizdeki videoya uygun olarak doldurdum)
    2. Kartuşlarla beraber gönderdiğiniz mürekkep Photoink Claria serisi, Durabrite göndermeniz gerekmez miydi?
    3. Bugün saat 11:30 dan 15:00 a kadar teknik servisinizden yardım almak için dakikalarca bekledim, canlı desteğiniz çalışmıyor.
    4. Cuma gününe kadar yetiştirmem gereken projeyi geçtim, yazıcının içi mürekkep deryası oldu.
    5. Baskı kafasında hata vardır demeyin orjinal kartuşlarla 2 gün önceye kadar gayet güzel çalışıyordu.

Şimdi ne yapmalı. 1.000 liralık yazıcıyı yakamam kusura kalmayın.

NOT: KISA ZAMANDA BANA DÖNÜŞ YAPIP SORUNUMLA BİREBİR İLGİLENEN YAŞAR BEY'E TEŞEKKÜR EDERİM. YENİ KARTUŞLAR BEN DAHA ESKİSİNİ GÖNDEREMEDEN KARGOYA VERİLMİŞ. UMARIM SORUNUMUZ ORTADAN KALKAR HERKES MUTLU OLUR. SAYGILARIMLA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cotyora666 -- 12 Mart 2014; 11:41:13 >
  • Ben evde ve çok sık olmamak için kaydıyla kullanılmaz üzere yazıcı, fotokopi ve tarayıcı özelliği olan ve kartuşları kolay doldurulabilen bir cihaz tavsiyesi istiyorum. Çok yüksek fiyatlı olmasına gerek yok. Mesela canon pixma mp250 gibi bir model önerilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Ben evde ve çok sık olmamak için kaydıyla kullanılmaz üzere yazıcı, fotokopi ve tarayıcı özelliği olan ve kartuşları kolay doldurulabilen bir cihaz tavsiyesi istiyorum. Çok yüksek fiyatlı olmasına gerek yok. Mesela canon pixma mp250 gibi bir model önerilir mi?

bir pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Merhaba Arkadaşlar,

Uzunca bir süredir gözlemlediğim kadarıyla kolay dolum kartuşlarının piyasaya çıkmasıyla büyük ve merak uyandıran yeni bir pazar meydana çıktı... İnsanlar artık yıllardır yazıcıdan daha pahalı olan sarf malzemelerine servet ödemekten bıktıkları için kolay dolum kartuşu olan yazıcılara yöneliyorlar. Bir yazıcı 60-70 tl iken yine bu yazıcının iki tane kartuşu 100 tl ye kadar mâl olabiliyor tüketicilerine. Oysa ki kolay dolum kartuşu olan bir yazıcı tercih edildiğinde bu maliyet %100 den %30 lara %40 lara düşüyor. Bu da az parayla çok çıktı ve daha çok verim almak anlamına geliyor tabii ki...

Kolay dolum kartuşlarını evinizde çok kolay bir şekilde sadece tıpalarını kaldırarak tekrar tekrar doldurarak kullanabilirsiniz. Oysa ki normal dolum yaptırdığınız kartuşlar en fazla 6-7 dolumdan sonra ölüyor ve artık doldurulamaz hale geliyor.

Bütün bunları göz önüne aldığınızda artık kolay dolum kartuşlarının yüzyılın en büyük icatlarından biri olduğunu söylememiz bir hata olmaz sanırım... Biz de bütçesini düşünen ve mantıklı seçim yapmaya çalışan insanlar olduğumuz için yazıcı tercihlerimiz doğal olarak kolay dolum kartuşu olan yazıcılardan yana kullanacağız.

Bu hazırladığımız yazımızda kolay dolum kartuşlarını nasıl kullanacağınız, kullanırken dikkat etmeniz gerekenler, kartuşların dolum işlemlerini nasıl yapacağınız, şu anda kolay dolum kartuşlarına sahip yazıcılar nelerdir, hepsinin cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca forum altyapısı gereği aslında excel sayfalarında tablolar halinde hazırlamış olduğumuz çok daha detaylı olan çalışmalarımızı o şekli ile aktaramadığımız için onlarında ayrıca linklerini koyarak yine bu bilgilere ulaşmanızı sağlayacağız. Yazıcıların baskı çözünürlüklerinden baskı hızlarına kadar her türlü ayrıntılı bilgileri bu linklerden inceleyebileceksiniz.

Bu çok büyük emek verilen ve günler sürerek hazırlanan çalışmanın asıl sahibi sevgili Yaşar ASA Bey'dir. Ben de bu çalışma süresince elimden geldiğince bilgim dahilinde destek verdim kendisine. Bu emeklerinden ve katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şimdi artık konuya geçelim ve sizleri bu ortak çalışmamızla baş başa bırakalım... Umarım beğenirsiniz

1 Dakikada Kolayca Doldurun

KOLAY DOLAN KARTUŞLAR

Hepimizin bildiği gibi; Epson, Canon, Brother ve bazı HP kartuşlarının üzerindeki chipler tek kullanımlık olduğundan dolumlarda randıman vermez.
    "KOLAY DOLAN KARTUŞLAR" ın üzerindeki chipler AUTO-RESET olduğundan "100-150" defa çok basitçe dolum yapabilirsiniz.
    Kolayca doldurulabilen kartuşlarla uyumlu yazıcılar hangileridir?

Hewlett-Packard (HP)

HP 363 - HP 364
    HP 10 - HP 11 - HP 82 - HP 88

Epson

T0441 - T0444 Serisi
    T0481 - T0486 Serisi
    T0551 - T0554 Serisi
    T0611 - T0614 Serisi
    T0711 - T0714 Serisi
    T0891 - T0894 Serisi
    T0801 - T0806 Serisi

CANON

Canon PGI-5BK ve CLI-8 serileri
    Canon PGI-520 ve CLI-521 serileri

BROTHER

LC31-37
    LC38
    LC41

Canon Pixma MP190, MP250, MX320 yazıcılarda KOLAY DOLAN KARTUŞ yoktur. Bunun yerine TANKLI Harici Sistemler uygulanabilir..

DOLDURULABİLİR KARTUŞ KULLANMA KILAVUZU

Doldurulabilir Kartuşlardan en iyi verimi alabilmek için lütfen bu kılavuzu dikkatlice okuyunuz.
    (Kolay dolum kartuşu - Doldurulabilir kartuş - Dolan Kartuş)

1- Boş dolum kartuşlarınızın üzerinde dolum için tıpa vardır. Genellikle şeffaf olan bu tıpayı yavaşça çekip çıkarttıktan sonra uygun renkli mürekkebi belirleyiniz.

2- Belirlediğiniz renk için seçtiğiniz enjektöre 10 ml kadar mürekkep çektikten sonra enjektörü dik olarak ve kartuşun dolum ağzını üste gelecek şekilde tutun. (Her renk için ayrı bir enjektör kullanmaya dikkat ediniz.)
    Enjektörün iğne kısmını, dolum ağzına 2-3 mm soktuktan sonra yavaşça mürekkebi boşaltın.

3- Dolum bittikten sonra dolum için kullandığınız deliği aynı tıpa ile sıkıca kapatın. Kartuş takılmaya hazır hale gelmiştir.

KARTUŞLARI YAZICIYA TAKARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Üzerinde bilgi ekranı bulunan yazıcılarda, ekran üzerinde bulunan menüden KARTUŞ DEĞİŞTİRME (Change ink Cartridge) seçerek, üzerinde ekran bulunmayan yazıcılarda ise yazıcının bilgisayarındaki programından (Denetim masası-Yazıcılar-Seçilen Yazıcıya Sağ tuş-Yazdırma tercihleri-Bakım-Kartuş değiştirme) seçerek, kartuşları değiştirin. Yazıcının elektrik kablosunu çıkararak kartuş değiştirmeyi denemeyin.

Dolabilen kartuşlar, orijinal kartuşlarla beraber çalışmazlar. Orijinal kartuşlar dolu dahi olsalar, hepsini çıkarın ve dolabilen kartuşları set olarak yazıcıya takın. Orjinal kartuşlarla beraber çalıştırmayı denemek, kartuşlarınızın çiplerine zarar verebilir. Dolu yada bitmiş kartuşlarınızı atmayın, saklayın. Garanti kapsamındaki yazıcınızın arıza yapması durumunda, yetkili servise gönderirken ihtiyacınız olacaktır.
    Yazıcıya kartuşları takarken yerlerine tam olarak oturmalarına dikkat edin. Yerine oturmayan kartuşun çipi temas etmeyeceğinden yazıcı kartuş yokmuş gibi algılayacağından hata mesajı vererek yazdırmayacaktır. Kartuşları yazıcıya taktıktan sonra alacağınız ilk baskı silik yada kesik gelirse varsa yazıcı üzerindeki ekrandan, yoksa yazıcının bilgisayardaki programın BAKIM bölümünden, en iyi sonucu alana kadar KAFA TEMİZLEME yapınız.

GENEL OLARAK DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

* Dolum sırasında enjektörü dik tutun, sağa yada sola eğmeyin. İğneyi 2-3 mm'den daha fazla sokmayın.
    * Dolabilen kartuşları orjinal kartuşlarla birlikte kullanmayı denemeyin. Hata mesajı alırsınız.
    * Yazıcı kafaları teknolojik üründür, kalitesiz mürekkepler kullanmayın.
    * Kartuşların üzerindeki çipler statik elektiriğe hassas oldukları için asla çıplak elle dokunmayın.
    * HP kartuş modellerinde kartuş değiştirmeden önce yazıcınızı kapatın, kartuşları değiştirdikten sonra açabilirsiniz.
    * Dolabilen kartuşlar size dolu gelmişse, yazdırmadan önce hava tıpalarını çıkarın.

Kolay Dolan Kartuşlu Yazıcılar Hakkında Detaylı Liste

SADECE Mürekkep Püskürtmeli Olan INKJET YAZICILAR

Epson Stylus D120

Canon Pixma iP3600
    Canon Pixma iP4700
    Canon Pixma iX4000 A3

HP D5460 Photosmart
    HP OfficeJet Pro K8600 A3
    HP Business Inkjet 2800 A3

ÇOK FONKSİYONLU Mürekkep Püskürtmeli Olan INKJET YAZICILAR

Canon Pixma MP250
    Canon Pixma MP190
    Canon Pixma MX320
    Canon Pixma MP550
    Canon Pixma MP560
    Canon Pixma MX870

Epson Stylus Photo SX115
    Epson Stylus SX215
    Epson Stylus SX415
    Epson Stylus BX300F
    Epson Stylus SX515W
    Epson Stylus BX310F
    Epson Stylus DX9400F
    Epson Stylus SX610FW
    Epson Stylus Photo PX650
    Epson Stylus Photo PX710W
    Epson Stylus SX600FW

Brother MFC 255CW
    Brother MFC 790CW
    Brother MFC 5890CN
    Brother MFC 6490CW -A3

HP Photosmart C6380
    HP Officejet 6500

ÖNEMLİ!!

Arkadaşlar şimdi buraya kadar okuduklarınız yüzeysel ve önbilgi niteliğinde olan bilgilendirmelerdi.asıl çalışmalarımız altta vereceğim linklerdedir.Bu linklerden daha önce hiç rastlamadığınız şekilde ayrıntılı bir içerik mevcuttur.

Kolay dolan kartuş listesi:

tıkla

Kolay dolan kartuşlu yazıcı listesi:

tıkla

KOLAY DOLUM KARTUŞLARI NASIL DOLDURULUR?

Evet arkadaşlar bu kısımdada tek bir dolum videosu yerine tüm kartuş çeşitlerinin dolum yöntemlerinin yer aldığı bir link vericem..Bu şekilde herkes kendi yazıcısının kartuşlarına uygun olan videoyu izleyerek dolum işlemini gerçekleştirebilir..

tıkla

YAZICI DRIVER VE GEREKLİ BİLGİLERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ:

EPSON SÜRÜCÜLER

HP SÜRÜCÜLER

CANON SÜRÜCÜLER

BROTHER SÜRÜCÜLER

XEROX SÜRÜCÜLER

LEXMARK SÜRÜCÜLER

SAMSUNG SÜRÜCÜLER

KONİCA MİNOLTA SÜRÜCÜLER

DELL SÜRÜCÜLER

OKI SÜRÜCÜLER

Hazırladığımız bu çalışmanın tüm arkadaşlara faydalı olması dileğiyle...

GeCCCe&Yaşar ASA

Düzenleme:Kolay dolan kartuş listesi güncellendi.

Benim yazıcım HP Photosmart C5280 All-in-One Kartuşları renkli 351 siyah 350 bu kartuşlara anlatığınız sistem uygulana bilirmi birde bitmeyen kartuş diye birşey var o bu madel için uygunmu?
  • Merhaba arkadaşlar HP Deskjet Ink Advantage 1515 Fotokopi/Tarayıcı/Yazıcı aldım ve renkli kartuş bitti, Kolay dolum yapmaya uygunmudur bu cihaz, uygunsa hangi markayı önerirsiniz hazır dolum için.
  • kesinlikle ve kesinlikle bitmeyen kartuş işine bulaşmayın!

150 lira kar edip 1000 liranızdan olursunuz... başka bir şey yazmıyorum..

ekstranızda yitirdiğiniz sinir ve asap olur.

çok güzel tarifler verip ürünlerini pazarlayan firmalarda bir anda ortadan sıvışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spayk07

Merhaba arkadaşlar HP Deskjet Ink Advantage 1515 Fotokopi/Tarayıcı/Yazıcı aldım ve renkli kartuş bitti, Kolay dolum yapmaya uygunmudur bu cihaz, uygunsa hangi markayı önerirsiniz hazır dolum için.

bende hp1515 bu yazıcıyı almayı düşünüyorum.malum elimde eskiden kalma bi hp yazıcı vardı ve kartuşunu kendim şırınga ile dolduruyordum.fakat makina arıza verdi.bu yazıcının kartuşu en az 50 kez doldurabilmeye müsaitse benim için yeterlidir.bu konuda bilğisi olan arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz...
  • Bende kolay dolum yapıyorum ama çok kaliteli çıktı vermiyor (Fotoğraf) İlk başta güzeldi ama bazen resime perde geliyor (Soluk oluyor)
  • Arkadaşlar ben de yeni yazıcı almak istiyorum, şuan elimde hp 2060 var kartuşları 15 liraydı ilk aldığımda o kadar problem olmaz gibi gelmişti 15 lira ne de olsa ama şuan 30 lirayı buldu fiyatları ben de artık kartuş almıyorum, kendi kartuşları da dolum kabul etmiyo dolduruyorum ama yazmıyolar hiç bi şekilde çipten dolayı. Şimdi yeni bi yazıcı almak istiyorum, tarayıcı olması iyi olur böyle maksimum 150-200 ama mümkün mertebe daha uygun tavsiye verirseniz çok sevinirim dolabilen kartuşlardan olsun istiyorum, ne önerirsiniz wifi olmasa da olur. çok çok yazıcıyla işim olmuyo okul dönemlerinde haftada 10 sayfa filan baskı alıyorum.
  • Su linke bakip aralarinda kolay dolan kartusu destekleyen bir model varmi birisi bakip hayrina yazsin hemen satin alicam
    http://www.hepsiburada.com/liste/canon-yazici/department.aspx?categoryId=3013118&qs=%2fbrand%3d%7bcanon%7d%2f59_dp%3d%7brenkli%7d%2f200_dp%3d%7bvar%7d%2f201_dp%3d%7bvar%7d&sc=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnyhow -- 8 Temmuz 2014; 16:53:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

Su linke bakip aralarinda kolay dolan kartusu destekleyen bir model varmi birisi bakip hayrina yazsin hemen satin alicam
    http://www.hepsiburada.com/liste/canon-yazici/department.aspx?categoryId=3013118&qs=%2fbrand%3d%7bcanon%7d%2f59_dp%3d%7brenkli%7d%2f200_dp%3d%7bvar%7d%2f201_dp%3d%7bvar%7d&sc=8

linkteki yazıcılardan kolay dolum kartuşları olan yazıcılar; canon mg5550, mg6450, mg7150 ve mx925 modelleri için kolay dolaum kartuşları mevcut hepsi pgı-550 clı-551 kartuşları kullanır. 5550,6450 ve mx925 5 renk , 7150 6 renk (+gri) kullanır. diğer bütün modeller 2 kartuşlu modeller bu modellere ya bitmeyen kartuş taktırırsınız yada orjinal kartuşları doldurur veya doldurtursunuz ki bu 3 sistem içinde en işe yaramazı orjinale dolum olacaktır. bitmeyen kartuş düzgün montaj yapılırsa memnun edebilir ancak bence en sorunsuz sistem kolay dolum kartuşları olan modellerden birini alıp devamlı kendiniz doldurarak kullanmanız. bu tarz çoklu kartuş kullanan canonlar genelde fotoğraf baskısı konusundada başarılıdırlar özellikle mg7150 içlerinde fotoğraf baskısı konusunda en meziyetli olanıdır.

kolay dolan kartuşlarla kullanabileceğiniz ve piyasada bulunabilen birde epson wf3520 var. buda çok iyi makinedir. inceleyin derim bunun dolan kartuşlarını canonlardan daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. makinede haftasonu vatanda 360 tl civarına satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem baskı malzeme -- 9 Temmuz 2014; 1:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

Su linke bakip aralarinda kolay dolan kartusu destekleyen bir model varmi birisi bakip hayrina yazsin hemen satin alicam

linkteki yazıcılardan kolay dolum kartuşları olan yazıcılar; canon mg5550, mg6450, mg7150 ve mx925 modelleri için kolay dolaum kartuşları mevcut hepsi pgı-550 clı-551 kartuşları kullanır. 5550,6450 ve mx925 5 renk , 7150 6 renk (+gri) kullanır. diğer bütün modeller 2 kartuşlu modeller bu modellere ya bitmeyen kartuş taktırırsınız yada orjinal kartuşları doldurur veya doldurtursunuz ki bu 3 sistem içinde en işe yaramazı orjinale dolum olacaktır. bitmeyen kartuş düzgün montaj yapılırsa memnun edebilir ancak bence en sorunsuz sistem kolay dolum kartuşları olan modellerden birini alıp devamlı kendiniz doldurarak kullanmanız. bu tarz çoklu kartuş kullanan canonlar genelde fotoğraf baskısı konusundada başarılıdırlar özellikle mg7150 içlerinde fotoğraf baskısı konusunda en meziyetli olanıdır.

kolay dolan kartuşlarla kullanabileceğiniz ve piyasada bulunabilen birde epson wf3520 var. buda çok iyi makinedir. inceleyin derim bunun dolan kartuşlarını canonlardan daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. makinede haftasonu vatanda 360 tl civarına satılıyor.

Hocam kolay kartuş kullanılabilip, piyasadaki en ucuz renkli yazıcı hangisidir?
  • M!R4G3 kullanıcısına yanıt
    1 sene öncesine kadar kartuşlu epsonlar fazlasıyla mevcuttu türkiyede 80 90 liralık yazıcıları bile vardı epsonun. ancak şimdi işler değişti epson türkiyeye sadece tanklı L serisi yazıcıları sokuyor bir kaç model dışında o bir kaç modelde orta ve üst kalibre modeller dolayısıyla pek ucuz değiller. canonun dolan kartuşla uyumlu modelleri zaten hep pahalı modelleri olmuştur. vaziyet bu ama sorunuza cevap vermek gerekirse.piyasada bulabileceğiniz kolay dolum kartuşları bulunan en ucuz??? makineler; brother mfc-j220, canon ip7250, gibi görünüyor. bunlar dışında canon mg5550-6450-7150-6350-mx925-ix6550-ix6850 modelelleri için. epsonda wf3520-wf7015-7515-75125(A3), wp4015-4515-4525-4535 modelleri için kolay dolum kartuşları var. hp'de kolay dolan kartuşlar o kadarda kolay değil o yüzden hiç yazmıyorum. birde brother bir kaç makine çıkartıyor piyasaya onlar uygun fiyattan satılırsa eğer baya güzel makinelere benziyor ama beklemeli biraz.

sıfırını bulamazsınız ama 2. el olarak epson sx-bx-dx-px serisi herhangi bir yazıcı ve wf25serisi(2510-20-30-40) ve xp202-205 modelleri için kolay dolan kartuşlar vardır ama 2. el mürekkepli yazıcı almak büyük risktir buna niyetlenirseniz baskı alıp yazıcının sağlam olduğuna emin olmadan satın almayın .
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle çok teşekkürler cevabınız için.

İkinci el işine hiç girmek istemiyorum açıkçası. Almayı düşündüğüm yazıcı sadece evde kullanılacağından çok iyi bir şey olmasına gerek yok. Dediğiniz modellere baktım, hepsi kafamdaki fiyatın üstünde. O yüzden, kartuşu çok pahalı olmayan, ucuz modellerden almayı düşünüyorum.

http://www.teknosa.com/urunler/125090594/hp-cq750a-deskjet-2060-multifunction-yazici

Şöyle bir şey düşünüyorum hocam. Sizin fikriniz nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.