Şimdi Ara

Kolay dolan kartuş için murekkep tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon pixma mg 5751 wh yazicim için murekkep arıyorum photoink kullandım solukluk sıkıntısı var ve pek ısınamadım açıkçası. Lütfen yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Cescesor kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hem renkler doğru hemde tıkanma problemi yaşamadım.
  • Mümkünse fotoğraf çıktılarında varsa paylaşabilir misin. Bir de hocam bir soru soracağım. Yazı ciktisi alırken yazicida renkli olarak tarattigim notları siyah beyaz çıkartmak istediğimde grimsi mavimsi veriyor. Wordde çıkardığında ise siyah nedeni nedir acaba?

• tokay6767 kullanıcısına yanıt
    belge türüne göre kullandıgı mürekkep nedeniyle öyle oluyor wordde(metin belgelerinde) sadece büyük siyah kartuşu kullanmış, fotografta ise renklileri karıştırarak siyah yapmış.
  • Peki sadece siyah kullandırma ihtimalim yok mu

• tokay6767 kullanıcısına yanıt
    2 kartuşlularda yazıcı ayarlarından secilebiliyor ama 5-6 kartuşlularda yok galiba. Grayscale secenegi var buda zaten renkleri karıstırarak siyah baskı demek. Ben bulamadım.
  • selam
    bitmeyen kartuş kullanıyorum kartuşlar dolu havaları alındı kartuşun ucuna peçete ile dokunuyorum tüm renkler sorunsuz geliyor ancak baskıda kırmızı ve siyah eksik hiç yok sorun nedir acaba yardımınız olurmu
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Tamam ben buldum o zaman grayscale yi kaldırıp yazıcı ayarlarından yalnızca siyah beyaz yapıyorum. Gri toplamayı kaldırıyorum mavimsi çıktılar gitti şu anda daha siyah çıkıyor.

• beyzamelek B kullanıcısına yanıt
    püskürtme ucu denetim deseni yazdırın ve sonuca bakın. olmadı buraya ekleyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.