Şimdi Ara

Kol ve Bacak Nakli Yapılan Adam Öldü !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
1
Favori
13.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :'(
  • Bi yüz nakliyle hemen gaza geldi tıp dünyamız, Allah rahmet eylesin
  • Habertürkte gördüm olayı gerçek üzüldüm ALLAH rahmet eylesin Hacettepedeki doktorların kıskançlığına adam kurban oldu yüz ve kol nakli yapan diğer doktor medyada birden ünlendi bunlarda bizde yapalım ünlenelim dediler becerisizlikleri pahalıya mal oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüseyin** -- 27 Şubat 2012; 21:23:08 >
  • Allah rahmet eylesin çok üzüldüm :( :(
  • üzüldüm. Allah rahmet etsin.
  • Tam olarak neden geri alınmış ve neden ölmüş anlayan var mı?
  • "Metabolik dengesizlik nedeni ile hayatini kaybetti "

Allah rahmet eylesin...
  • Allah rahmet eylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

Habertürkte gördüm olayı gerçek üzüldüm ALLAH rahmet eylesin Hacettepedeki doktorların kıskançlığına adam kurban oldu yüz ve kol nakli yapan diğer doktor medyada birden ünlendi bunlarda bizde yapalım ünlenelim dediler becerisizlikleri pahalıya mal oldu

yersiz yere konuşup kimsenin günahına girme.
  • bugün konu açacaktım, nakil edilen organlardan biri çıkarılınca doktorların kişisel menfaatleri uğruna bu adamı heba ettiklerini düşündüğüm için. adam çok geçmeden vefat etmiş. yahu bi uzvu bile naklederken vücut kabul ediyor, etmiyor durumu oluyor. 4 tane birden farklı organı niye takar ki bi doktor. yazıklar olsun. doktorluğu bile kendimize benzettik ha.4 tane birden. yuh artık, lego mu kardeşim bu, sıfırdan toplama adam yapsaydın bari. birine ne tepki verecek bilmiyorsun vücut, kalk 4 tane birden organ tak. olan adamcağıza oldu. Allah ailesine sabır versin.
  • Adama bu ameliyat yapılmadan önce sözleşme imzalatılmıştı eğer ölürsem, ailem bir dava açamayacak yani kısacası doktorlar suçlu olmayacak biçiminde, zaten ölüm riski vardı doktorlar bazı şeyler diyorlardı bu konuda, adam da ya düzeleyim ya da öleyim mantığı oluşmuştu galiba, demek ki artık bu şekilde yaşamaktan bıkmıştı, ne diyelim Allah rahmet eylesin..
  • önce allaha sonra doktorlara güveniyorum demişti etkilenmiştim allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  • Alllah rahmet eylesin gerçekten bi tuhaf oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

Habertürkte gördüm olayı gerçek üzüldüm ALLAH rahmet eylesin Hacettepedeki doktorların kıskançlığına adam kurban oldu yüz ve kol nakli yapan diğer doktor medyada birden ünlendi bunlarda bizde yapalım ünlenelim dediler becerisizlikleri pahalıya mal oldu

Aynen öyle.Şov yapmak uğruna neler yaptılar.Şov yaparsan böyle olur işte bu kadar başarılı operasyonlardan sonra şu olana bak.
  • acaba operasyonları teker teker neden yapmamıslar o sekılde bence daha saglıklı olabılırdı
  • Allah rahmet eylesin
  • Basarinca iyi, basaramiyinca kotu degil,

Kac gundur haberlerde ne deniliyor? Dünyanın ilk operasyonu,

Koskoca Profesorler yapmasin, gidin hacettepede nerden bu guveni buluyorsaniz yapin, kolay olsaydi coktan yapilirdi, elin gavurlari yapay kol uretcek nerdeyse -.-
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEUS__

bugün konu açacaktım, nakil edilen organlardan biri çıkarılınca doktorların kişisel menfaatleri uğruna bu adamı heba ettiklerini düşündüğüm için. adam çok geçmeden vefat etmiş. yahu bi uzvu bile naklederken vücut kabul ediyor, etmiyor durumu oluyor. 4 tane birden farklı organı niye takar ki bi doktor. yazıklar olsun. doktorluğu bile kendimize benzettik ha.4 tane birden. yuh artık, lego mu kardeşim bu, sıfırdan toplama adam yapsaydın bari. birine ne tepki verecek bilmiyorsun vücut, kalk 4 tane birden organ tak. olan adamcağıza oldu. Allah ailesine sabır versin.

keşke tıp okusaydın, senin düşündüklerini düşünememişler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.