Şimdi Ara

Kol sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler simdi bende soyle bi sikinti var 3-4 aydir evde agirlik calisiyoru fakat kollarim aldi basini gidiyor ve bundan rahatsiz olmaya basladim. Ekstradan kol icin caba gostermiyorum on ve arka kol icin 2 ser hareket yapiyorum. Calismayi mi birakiyim yada hareket sayisini bire mi cekiyim?

sıcak hali şöyle;

Kol sorunu

soğuk hali;

Kol sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 21 Mart 2019; 18:35:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anlamadım şimdi kol nereye gidiyor fazla mı büyüyor benim kollar çok aşırı ince çöp gibi ne yaparsam yapayım kalınlaşmıyor sen ne yapıyorsun soyle de bızde yapalım belki işe yarar da yaza kadar kısa kol gıyecek hale gelırım belkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulaguhan44

anlamadım şimdi kol nereye gidiyor fazla mı büyüyor benim kollar çok aşırı ince çöp gibi ne yaparsam yapayım kalınlaşmıyor sen ne yapıyorsun soyle de bızde yapalım belki işe yarar da yaza kadar kısa kol gıyecek hale gelırım belkı
    Fazla buyuyor gibi geliyo bana yada ben kafayi taktigim icin oyle hissediyorum. 2 hareket on kol 2 hareket arka kol yapiyorum. Z bar vs kullanmiyorum sadece dumbella calisiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rammstein -- 21 Mart 2019; 18:31:33 >
  • HAREEKTLERİN ADINI VE YAPIŞIŞ şeklini yazsana bende kolları kalınlaştırmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulaguhan44

HAREEKTLERİN ADINI VE YAPIŞIŞ şeklini yazsana bende kolları kalınlaştırmalıyım
    dumbell frenc 12x3
    Triceps Kickbacks 12x3

dumbell curl 12x3
    hammer curl 12x3

Haftada 2 kere çalışıyorum, diyelim ilk antreamanda kol sırası geldiğinde önce ön kol sonra arka kol yapıyorum 2. antreamanda kol sırası geldiğinde ilk olarak arka kol sonra ön kol yapıyorum. Bu yazdığım tüm hareketleri sağ ve sol kol olarak ayrı çalışıyorum. Mesela dumbell curl yaptığımda oturur pozisyonda sağ dirseğimi dizeme dayayıp öyle ağırlığı kaldırıyorum.

bunun dışında ağırlık olarak net bişe söyleymiyorum yani 12. tekrarda tüm gücümün bittiği ağırlıkta çalışıyorum 13. çıkmıycak şekilde
  • Dalga geçecekler belki ama ben daha 30'a çıkaramadan kolu sakatlayıp 27'ye geriledim, siz rahatsız oluyorsunuz. Bir süre devamlı göğüs çalışın diyeceğim de o da arka kola vuruyor. En iyisi karın çalışın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.