Şimdi Ara

Kojima, Death Stranding'in Devamı İçin Sıfırdan Başlayacağını Söyledi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mgs 3 oynamayan insanlar kojimaya olumsuz eleştiri yapıyor yeni nesil oyuncular

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RocK__StaR

Mgs 3 oynamayan insanlar kojimaya olumsuz eleştiri yapıyor yeni nesil oyuncular
    Yaşın kaç bilmiyorum ama senden baya büyük olduğum belli, ben o oyunu Ps2'ye takıp oynmaya çalıştığımda o kadar kıötü kontrollere ve kamera açıları vardı ki yarım saat sonra kapadım bir daha da takmadım cdyi.
  • Bu şekilde konuşunca yaşım küçük oluyor anlamınamı geliyor neyse sen olumsuz eleştiri yapmaya devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: RocK__StaR

Bu şekilde konuşunca yaşım küçük oluyor anlamınamı geliyor neyse sen olumsuz eleştiri yapmaya devam et
    Kafanızda bir algı oluşmuş Mgs serisi diye onu konuşup duruyorsunuz al sana oyunun en büyük handikapını yazdım karşı cevap yok her zaman ki gibi. Mgs serisi hiçbir zaman bana hitap etmedi berbat kontrolleri, darmadığıon olmuş hikayesi, doğru düzgün anlatılamayan senaryo en son çıkan oyunu zaten hiç oyundan saymıyorum. Doğru düzgün oynamadığınıza bile emin olmaya başladım artık.
  • Sana hitap etmedi dünyada büyük bir seri mgs sen oyunu beğenmedin diye oyun abartılmış olmuyor dünyada çok beğenen var mgs serisini

• Oyun pcye çıksında bakalım bu m.k atıp duranlar nasıl ayıla bayıla oynayacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc ye çıksın küreklensin de oynayak. Denemiş oluruz en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukullanıcıadıuygunmu -- 3 Aralık 2019; 18:13:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyun ile en azından bizim ülkede ki oyuncu kitlesinin ne olduğunu öğrenmiş olduk. Bunlara ver cod ver bf ordan oraya koşup sıksınlar. Hikaye, hikaye anlatımı, atmosfer ile uzaktan yakından alakaları yok. Lol oynayarak büyüyen nesilden de fazlasını beklemek haksızlık olurdu zaten.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Şu oyun ile en azından bizim ülkede ki oyuncu kitlesinin ne olduğunu öğrenmiş olduk. Bunlara ver cod ver bf ordan oraya koşup sıksınlar. Hikaye, hikaye anlatımı, atmosfer ile uzaktan yakından alakaları yok. Lol oynayarak büyüyen nesilden de fazlasını beklemek haksızlık olurdu zaten.
    Sizin kojima fanlığınıza -ve ya verdiğiniz paranın çöpe gittiği psikolojisinden korkunuz- karşı gelen kimsenin oyun zevkine bilmeden yorum yapmayın ben online oyun seviyormuyum:Hayır DS`yi oynadımmı:evet sevdimmi peki:Hayır ve sevilesi birşey değil zaten bunu anlayın bence

• Death Strand... öhm öhm pardon Kargoculuk Simülatörünü savunan kesimin %32 si Kojima fanı %68 ide oyunun iyi olduğuna kendiside inanmasada para harcadıysam alacağım şey güzel olmak zorunda psikolojisi yüzünden savunan kesimdir bunu herkes kabul etsin yoksa asla ama bu oyunun savunulası bir yanı yok (Kojimada bu 2 olay yüzünden DS2 çıkarmak istiyor ya zaten)

• SupremeWizardCartman kullanıcısına yanıt
    Kojima fanlığı ile alakalı değil bu sandığının aksine. Bizim ülkemizde hikaye anlatımı, farklı oynanış mekanikleri vs gibi öğeler pek değer görmüyor. Zamanında playstation kafe işletmişliğimizde var. Bizim ülkemizde tutan oyunlar genelde CS, fifa, cod, bf gibi ana akım ve fan servis olan oyunlar oluyor. Oyun piyasasını, gündemini yakından takip eden birisiyim. Misal the witcher 3 bu kadar sükse yapmadan önce the witcher 2 bile bizim oyuncu kitlemiz tarafından ilgisizce karşılanmış bir oyundu. Bunun gibi örneklerde çok fazla. Bizim ülkemizde malesef oyun kültürü tam oturmamış bir şey. Oyunun ne vaadettiği ve ne beklenilmesi gerektiği hakkında insanların en ufak fikirleri yok. En basiti death stranding daha ilk duyurulduğunda Kojima bu oyun hakkında bu bir aksiyon oyunu değil açıklamasını yapmasına rağmen, oyunda silahlı çatışma, aksiyon vb olmadığına dair eleştiren insanlar gördüm. Kojima nın en büyük ip si diyebileceğimiz metal gear solid bile kabul görmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

Kojima fanlığı ile alakalı değil bu sandığının aksine. Bizim ülkemizde hikaye anlatımı, farklı oynanış mekanikleri vs gibi öğeler pek değer görmüyor. Zamanında playstation kafe işletmişliğimizde var. Bizim ülkemizde tutan oyunlar genelde CS, fifa, cod, bf gibi ana akım ve fan servis olan oyunlar oluyor. Oyun piyasasını, gündemini yakından takip eden birisiyim. Misal the witcher 3 bu kadar sükse yapmadan önce the witcher 2 bile bizim oyuncu kitlemiz tarafından ilgisizce karşılanmış bir oyundu. Bunun gibi örneklerde çok fazla. Bizim ülkemizde malesef oyun kültürü tam oturmamış bir şey. Oyunun ne vaadettiği ve ne beklenilmesi gerektiği hakkında insanların en ufak fikirleri yok. En basiti death stranding daha ilk duyurulduğunda Kojima bu oyun hakkında bu bir aksiyon oyunu değil açıklamasını yapmasına rağmen, oyunda silahlı çatışma, aksiyon vb olmadığına dair eleştiren insanlar gördüm. Kojima nın en büyük ip si diyebileceğimiz metal gear solid bile kabul görmedi.
    Öyle olayları biliyorum ve gerçekten ülkemizdeki oyun kültüründen nefret ediyorum ama şöyle bir şey var Kojima bu oyunun aksiyon olmayacağını söylediğinde kimse kargoculuk/yürüme simulator beklemiyordu tamam hikaye güzel ve buna lafım yok ama sıkıntısı şu oynanış gerçekten an sıkıcı ayriyeten sahne süreleri (ilk 2 saat) gerçekten bayıyo

• Bu adam oyun dünyasının kilometre taşlarını döşeyen bir şahsiyet, okuduğumuz yorumlara bak...

• Ya he yavrum he.Bu adam oyun dünyasının kilometre taşlarını döşeyen bir şahsiyet ama Death Stranding birçok kişiden eleştiri aldı sizin gibi beğenen kişliler azınlık seninde yorumunu okurken iğreniyorum mesela sen sevdiysen sevdin ama elestiren insanlara saygılı ol.

• aykut291 A kullanıcısına yanıt
    Hem "iğrenme" duygunuzu ifade edeceksiniz, hem yazdığım mesajda sizin uslubunuzla alakası olmayan düzgün bir ifade tarzı ile ben kendimi ifade edeceğim, hem de siz bana burada kızarak, ders vermeye kalkacaksınız, oldu canım. Önce bir üslup dersi alın, sonra ders verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 5 Aralık 2019; 13:51:20 >
  • Bazı insanlar başkalarının bu oyunu beğenebileceğini nedense kabullenemiyorlar, sonra burada olduğu gibi saçma sapan tartışmalar çıkıyor. Tamam arkadaşlar, tamamen oynayıp beğenmemiş de olabilirsiniz, biraz oynayıp beğenmemiş de olabilirsiniz yani oyun size hitap etmemiş olabilir. Ama beğenen insanları aşağılayıcı yorumlar yapmaya kimsenin hakkı yok. Aynı şekilde beğenenlerin de beğenmeyenlere aşağılayıcı yorumlar yapmaya hakkı yok. Ama genel olarak gördüğüm beğenmeyenler öyle bir saldırıyor ki beğenenlerin de tepki göstermesine sebep oluyorlar. Salın kardeşim beğenmediyseniz ne diye yapılan her haberin altındasınız, oynamazsınız, aldıysanız iade edersiniz olur biter. Neden bu kadar fazla tepki gösteriyorsunuz?

Not: Oyunu oynamadım, oynamayı da düşünmüyorum, ancak bu durumun oyunun kötü veya iyi olmasıyla alakası yok, parasıyla falan da alakası yok, başka oyunlar oynadığımdan bu tarz oyunlara vaktim olmuyor, yine de oyun haberlerini takip eden biri olarak şöyle saçma sapan tartışmalar görmekten o kadar sıkıldım ki bu yorumu yapma gereği duydum. Birbirinize saygı duyun, birkaç veledin gazına gelip tartışmaya girmeye gerek yok.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.