Şimdi Ara

KÖFTE EKMEK SATMAK YARDIM!!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88
Cevap
0
Favori
31.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öle bişi düşünüosan kesinlikle bi kırathanenin önünde köşesinde falan aç..kömürede kuyruk yağı at ki milletin canı çekip gelsin;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: OVERnight

öle bişi düşünüosan kesinlikle bi kırathanenin önünde köşesinde falan aç..kömürede kuyruk yağı at ki milletin canı çekip gelsin;)

bence halı saha yakınında açması da uygun olabilir...
  • valla bilmiyom abi mayısın sonlarına doğru başlarım heralde ama yer daha belli değil ilk önce bilgi almam lazım hödö diye atlayamam hemen akıllı olmak lazım değilmi
  • Hesabını iyi yap birde günde kaç adet ekmek arası satacan
    hazır köfte kullanma kesinlikle
    Hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsan kelle kıyması kullan o zaman daha leziz olur hemde ucuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tsss_SnaKe

en iyisi tostçu

hadi tostunu ye öle düşün ii karar ver
    kolay gelsin

Tostumu yedim odam da bekliyorum.....
  • Hocam bu iş hazır köfteyle olmaz, leziz ve hesaplı olması için çok bol yağlı kıymadan, bol soğanlı, bol baharatlı yapacaksın köfteyi. Ayrıca ızgaraya arada bir domates-biber atarsan hem ızgarayı yağlamış olursun hem de köftene güzel bir tat katarsın. Başını beladan uzak tut, allaha emanet ol!
  • önce çok iyi köfte yapman lazım daha sonraki kural ise çok iyi koşman lazım :):):):)
  • eğer öle bişey yapacak olursan bana vergisini verirsin o bölge benden sorulur her gece 01:00 da gelip hasılatın yarısını alacağım oldumu? hadi bakalımpolisi karıştırma işin içine derlerse görürsün
  • bamkan imzandaki adam ne öyle anlayamadım.
  • topic'in ilk sayfasının başlığı köfte ekmek iken ikinci sayfanın başlığı hacked by bamkan nassı yaw
  • benim kampüs de cebecide hocam..açarsan haberimiz olsun bigün gelelim yemeye..

kolay gelsin..aman kendine dikkat et

bu ne yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 28 Mayıs 2006; 0:37:48 >
  • bizim burada minibüsteki dürümcü kedi medi eti ama güzel yapıyor namussuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaMKaN

Sayfa başı...

imza süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: hattori_HANZO

ister inanın ister inanmayın bizim burada köşe başındaki tostçu 1 yılda ne yaptı biliyormusunuz koskoca bir binanın alt kısmının tamamını aldı ve dükkan yaptı şimdi ayda 3-4 milyar kazanıyor en kötü ihtimalle.

SEN NE DİYOSAN DOĞRUDUR HATTORİ ABİ.

BELKİ SENDE İŞİ BÜYÜTÜP KÖFTE HOLDİNG FALAN KURARSIN SONRA DONANIMHABERDEN EMURE BUNU DEMİŞTİ DERSİN ONA GÖRE

• walla arkadaşlar benim babam tekirdagda seyyar plavcı ve allahımıza bin şükür sene 1967 de bu işe istanbulda başlamış bu işe çeşitli yerlerden sonra 1990 da tekirdagda başladı bi tane suzuki kamyonet üzerine ev şeklinde bi tezgah kurdu sene 2006 aynı işi yapıyor he ben o meslegi devam ettiremicem çünkü benim 3 seneden beri yolum babamdan ayrıldı ben bilgisayar donanımcılıgına yönlendim.. he bak sana şunu söyliyim bizim vergi vs. davasına çok başımızı agrıtmaya çalıştılar çekemediler şikayet ettiler çünkü babam saat 11 dedimi tekirdag sanayisine çıkar saat 1-2 dedimi iş biter eve gelir ama vergilerimiz vs. tam oldugu için bişi yapamadılar ve o iş sayesinde evimiz var karınımız tok... allahımıza bin şükür sen tekirdagya yakın olsaydın babam sana her türlü yardım ederdi böyle senin gibi bu işe meraklı kişilere çok yardımcı oldu şuan a kadar benden sana tavsiye başla bu işe yanında pilavda yap pilavda gider şimdiden hayırlı işler

• şu sayfaya da bir ara göz atmanızda fayda var . Değişik biir sistem .

http://www.sizlikbirsozluk.com/index.php?option=com_content&task=section&id=5&Itemid=26
  • git işine !
    quote:

Orjinalden alıntı: YAQZA

şu sayfaya da bir ara göz atmanızda fayda var . Değişik biir sistem .

http://www.sizlikbirsozluk.com/index.php?option=com_content&task=section&id=5&Itemid=26
  • Yaw ağzım sulandı beyler
  • Naaptı arkadaş açtı mı acaba? Buluşma muluşma oluyo, onda toplansın işte Ankara grubu

Canım da bi köfte ekmek istedi ki

• quote:

Orjinalden alıntı: YAQZA

şu sayfaya da bir ara göz atmanızda fayda var . Değişik biir sistem .

hadi yallah işine...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.