Şimdi Ara

KÖFTE EKMEK SATMAK YARDIM!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
31.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.) el arabası (seyyar köftecilerin kullandığından )
    2.) içine büyük bir mangal,kömür,çıra,maşa vs vs vs
    3.) köfte
    4.) iki tane iri yapılı arkadaş
    5.) 2-3 tane balta sapı
    6.) kaliteli bir çift spor ayakkabı (puma olsa daha iyi)
    7.) cesaret

dalga geçtiğimi sananlar, gece tinercinin ,ayyaşın ,hırsızın ,uğursuzun para için olmasa bile bedava köfte yemek için bu gibi seyyar satıcılara musallat olduğunu unutmasınlar.hatta geçen bir arkadaş anlatıyordu seyyar bir kokoreç çi varmış devamlı aynı yerde tezgah açan, böyle sırnaşan ya*şakları sopayla dövüyormuş.
  • hazır köfteyi kasaplardan al. daha hesaplı olur senin için. bir de araba ayarlaman lazım.
  • sen gel buraya yap valla cnm çekti ilk müşterin ben olcam
  • Yaw arkadaşım köfte satarak paramı kazanılır

Çok masraf gider iyi de kazanamazsın,onun yerine mcdonalds vs.de iş bulmayı dene part time
  • Walla helal sana kardeş ne diyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: deü

dalga geçmeyin lae adam bişey sormuş

dalga geçmek felan yok...çok doğru söylüyor... bizim burda vardı adamın simit arabasını ve evinin camlarını dağıttılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

Yaw arkadaşım köfte satarak paramı kazanılır

Çok masraf gider iyi de kazanamazsın,onun yerine mcdonalds vs.de iş bulmayı dene part time

kardeş zaten part time bi işte çalışıyom ama yetmiyo napiyim ayrıca öyle bi kazanılır ki günde 50milyon kazanan bile var ama ben 20milyona fitim gidip köftecilerle konuşup tavsiye almayı düşünüyorum ayrıca

• Seyranbağları mahallesinde oturuorm.Eğer başlarsan işe, yeri söle gelirim köfteni yemeye...
  • benide işe alırmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: fearlessness

benide işe alırmısın

hocam nedemek sen iste yeterki bende adam arıyom zaten baksana bu işleri tek yapmak zormuş ben biraz araştırıcam şu işi eğer çok sakat değilse başlıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

quote:

benide işe alırmısın

hocam nedemek sen iste yeterki bende adam arıyom zaten baksana bu işleri tek yapmak zormuş ben biraz araştırıcam şu işi eğer çok sakat değilse başlıcam

Başla bakalım bizde ankaraya geldiğimiz zamanlar senin mekanında yeriz açık havada

• kanka bence kokorecci acalım ?
    sabah s.çar aksam satarız
  • quote:

kanka bence kokorecci acalım ?
    sabah s.çar aksam satarız

• arkadaşım cebeci belalı bi mekandır.önce bi muhiti gez.kendine mekan bul.sonra o mekanı araştır.simitçilere taksicilere fln sor...mekanı ayarlayabilirsen çok iyi.
    sonra bi tezgah araba karışımı bişi ayarla. 2-3 tabure fln hiç fena olmaz. ilk gün 10 kutu kola,10 ayran,10 su,10 maden suyu al.bi kasa da ekmeğin olsun.1 köfte ekmeğin içine 2-3 taneden fazla koyma salatayı bas.tezgahın görünürlerine keçap mayonez fln koyarsan ii olur.paket yapmak için poşetin olsun kağıdın olsun.peçete al.tuz,biber fln eksik etme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jonhy_Guitar

valla hazır köftelerle daha rahat olucağını düşünüyorum ayrıca köftenin nasıl yapılcağını bilmiyorum ve sevgilim eve soğan felan sokma diyor
    bu mafya olayını bende düşündüm ama bilmiyorum şöyle bi bakacaz ortalığa artık varsa beraber yaparız düşünen varmı cebecide oturan arkadaşlar

Satış yapmayı düşündüğün yerde biraz dolaş.Simitçi falan varsa izle.Birileri gelip birşeyler istiyormu diye bak bence istihbarat açısında.

Kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: arghhh

köfte satmak için gerekenler :

1.) el arabası (seyyar köftecilerin kullandığından )
    2.) içine büyük bir mangal,kömür,çıra,maşa vs vs vs
    3.) köfte
    4.) iki tane iri yapılı arkadaş
    5.) 2-3 tane balta sapı
    6.) kaliteli bir çift spor ayakkabı (puma olsa daha iyi)
    7.) cesaret

dalga geçtiğimi sananlar, gece tinercinin ,ayyaşın ,hırsızın ,uğursuzun para için olmasa bile bedava köfte yemek için bu gibi seyyar satıcılara musallat olduğunu unutmasınlar.hatta geçen bir arkadaş anlatıyordu seyyar bir kokoreç çi varmış devamlı aynı yerde tezgah açan, böyle sırnaşan ya*şakları sopayla dövüyormuş.

Koptum abi helal olsun sana ya

• quote:

Orjinalden alıntı: serhat_h_fb

arkadaşım cebeci belalı bi mekandır.önce bi muhiti gez.kendine mekan bul.sonra o mekanı araştır.simitçilere taksicilere fln sor...mekanı ayarlayabilirsen çok iyi.
    sonra bi tezgah araba karışımı bişi ayarla. 2-3 tabure fln hiç fena olmaz. ilk gün 10 kutu kola,10 ayran,10 su,10 maden suyu al.bi kasa da ekmeğin olsun.1 köfte ekmeğin içine 2-3 taneden fazla koyma salatayı bas.tezgahın görünürlerine keçap mayonez fln koyarsan ii olur.paket yapmak için poşetin olsun kağıdın olsun.peçete al.tuz,biber fln eksik etme.

+eldiven takarsan daha iyi olur.Hijyen önemli

• quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

Yaw arkadaşım köfte satarak paramı kazanılır

kardeş bizim burda adam köfte satarak günlük yaklaşık 1 milyar kaldırıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: liero

Dalga geçmek için söylemedim ki. Uyarmak için. Gelirler hava parası ister onlar.

quote:

Orjinalden alıntı: deü

dalga geçmeyin lae adam bişey sormuş

ne dalga geçmesi yaw benim arada uğradığım kokoreçciyi kurşunladılar
    yer değiştirdi diye
  • yaw diom kokorec isine girerizz formulude ustte yazdım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.