Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
270
Favori
386.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google yazın çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Seyirtürk nedir? İnternet adresi mi?

Alıntıları Göster
    Kodu için eklenti. Filmler diziler belgeseller TV kanallari.

• Merhaba Kodi arayüzünde "filmler" sekmesi silindi nasıl geri getireceğimi bulamadım bir yolu varmı?

• SEyirtürk, platforma yeni şeyler ekleyince Tadından yenmez olmuş.
    Diziler & Dizi arama seçeneği de ilave edilmiş.

Ayrıca bana göre turkvod'tan daha kullanışlı daha sade.
    Örneğin film izlemek istediğinizde turkvod ta tek tek film sitelerini geziyorsunuz.
    Seyirturkte ise siz direkt filminizi seçiyorsunuz sonrasında hangi site üzerinden izleyeceğiniz seçiyorsunuz. (umarım turkvod ta bu formatı örnek alır.)

Filmden tamamen çıkmış olsanız bile "İzlemeye başladıklarım"a girip sonrasında, kaldığınız yerden (saniyeden) otomatik devam edebiliyorsunuz.
    Ayrıca ücretsiz.

Yayında donma takılma yok, şu an hızlıca filmler açılıyor. (Ip tv ler için aynı şeyi söyleyemiyeceğim.)

Alternatif olması çok iyi oldu.
    Full olarak kullanırsanız tüm özellikleri kullanabilirsiniz.
    Bunun için yapmanız gereken sadece üye olmanız. çok basit bir sonraki mesaj da paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 6 Mayıs 2020; 9:56:42 >

• Seyirtürk full sürüm için

Full sürüm için üye olmanız gerek, Bunun için Kodi açın > SEyirtürk > Ayarlar
    Kullanıcı Adı : istediğiniz bir kullanıcı adı
    Kullanıcı Şifre : istediğiniz bir şifreyi yazıyoruz.
    Tamam yapıyoruz. Artık full sürüm kullanmış oluyorsunuz.

Full sürüm avantajları bu linkte paylaşılmış. ---->https://seyirturk.tk/forum/viewtopic.php?f=9&t=37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 6 Mayıs 2020; 9:59:41 >
  • Kodi ile ilgili bir sorun yaşıyorum; umarım çözüm konusunda yardımcı olabilecek birileri vardır :(
    Seyirturk, Turkvod, El Bitirim Turko, Venom vs... Hemen hemen bütün eklentilerin içeriği kayboldu.
    Eklentinin ismine tıklıyorum, sadece geri (ya da üst klasöre) dönmeye yarayan ".." görünüyor ve sol üstte atıyorum "Seyirturk: izlendi" mesajı görüyorum.
    İzlenen içeriği gösterme gibi bir seçenek mi var ayarlarında? O kadar baktım bulamadım.
    Çocuklara film açıp ayrılmıştım bir akşam başından. Eşim kurcaladılar gailba diyor ama bulamadım benzer bir ayar.
    Nasıl düzelteceğim bunu bilen var mı?
  • AdigeThaMate A kullanıcısına yanıt
    kullandığın cihaz ile alakalı görünüyor.
    ben hiç öyle bir şey ile karşılaşmadım.
  • Hepsini kaldırıp baştan kurun.

• SeyirTürk 'deki bazı iptv leri sorunsuz açması için günde bir defa yapılması gereken işlem var.
    Onu yapın çalışsın.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığım cihaz bilgisayar...
    Hemen hemen bütün eklentilerde durum aynı...
  • Kodi sürümü ile android sürüm arasında ne fark var acaba?
  • arkadaşlar kodiye altyazı eklentisi olarak planetdp ya da turkcealtyazı.org kurmak istiyorum? şuanda bunlar çalışıyor mu kullanan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
  • kosopt K kullanıcısına yanıt
    Sitesinde ayrıntılı şekilde yazıyor.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Baktım ama göremedim, onun için foruma mesaj atmıştım, iki sürümün arasındaki farkı açıklayan sayfa için link verebilir misiniz rica etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CevizAdam

arkadaşlar kodiye altyazı eklentisi olarak planetdp ya da turkcealtyazı.org kurmak istiyorum? şuanda bunlar çalışıyor mu kullanan var mı yardımcı olursanız sevinirim.
    Çalışmıyor. Opensubtitles var çalışan bazen hata verdiği oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kosopt

Kodi sürümü ile android sürüm arasında ne fark var acaba?
    Tam anlayamadım yazdığınızı ama güncel Kodi sürümünü soruyorsanız v18.6 "Leia" güncel sürümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdigeThaMate

Kodi ile ilgili bir sorun yaşıyorum; umarım çözüm konusunda yardımcı olabilecek birileri vardır :(
    Seyirturk, Turkvod, El Bitirim Turko, Venom vs... Hemen hemen bütün eklentilerin içeriği kayboldu.
    Eklentinin ismine tıklıyorum, sadece geri (ya da üst klasöre) dönmeye yarayan ".." görünüyor ve sol üstte atıyorum "Seyirturk: izlendi" mesajı görüyorum.
    İzlenen içeriği gösterme gibi bir seçenek mi var ayarlarında? O kadar baktım bulamadım.
    Çocuklara film açıp ayrılmıştım bir akşam başından. Eşim kurcaladılar gailba diyor ama bulamadım benzer bir ayar.
    Nasıl düzelteceğim bunu bilen var mı?
    İnternet sorunuya alakalı olabilir bazen yükleyemiyor. Bende de oluyor arada ama düzeliyor sonra. Düzelmezse baştan kurmayı deneyin eğer bozulduğuna inanıyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 9 Mayıs 2020; 22:7:36 >

• kosopt K kullanıcısına yanıt
    Şimdi gidip bütün forumu okumam lâzım.
    Sizde okuyarak bulabilirsiniz.
    Ben farklı olduğunu okuduğum için her ikiside televizyonum 'da kurulu.
    Bir başkası için hiçbir fark yoktur.
    Siz ikisinide kurup karar verin.

Şimdi aklıma biri geldi. İptv ve bir başka bölüm sadece apk 'da çalışıyor.
    Onuda buraya yazamam.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Tamam anladım, çok teşekkürler
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    http://https://github.com/hbiyik/repository.biyik

bunu kurdum bağımlılıklar kısmından da rar archive falan hepsini kurdum planetdp ile turkcealtyazı.org çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.