Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
270
Favori
386.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    büyük ihtimal altyazı indirme yeri olarak altyazi.org kayıtlıdır. siteye 3 gündür erişim sağlanamıyor.

http://www.dramatv.online/watch/kodi-t%C3%BCrk%C3%A7e-altyaz%C4%B1-ekleme-nas%C4%B1l-yapl%C4%B1r.ROnubfAN3Fc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 4 Şubat 2017; 15:17:17 >
  • arkadaşlar kodi 17 de fusion eklentisinin nasıl kuracağız, adresi ekliyorum netteki gibi, fusion klasorü ekleniyor kaynaklara içinde klasorlerde görünüyor, ama install zip file kısmına fusiun çıkmıyor birturlu kuramıyorum
  • evohan kullanıcısına yanıt
    https://seo-michael.co.uk/how-to-install-fusion-for-xbmc/

https://www.youtube.com/watch?v=hNit-igCoxc

bunlar yardımcı olur sanırım.
  • teşekkür ederim rambo34_orjinali .. yolladığın video değil ama aynı siteden başka videoda buldum..
  • kodi 17 hic begenmedim tekrar jarvise dondum, neredeyse 5 yildir xbmc kodi kullaniyorum gotham helix frodo vs bu 17.surumde menuler cok karisik geldi bana repo-eklentiyi kurmakta zorlandim, ekran kullanimi bi tuhaf fanart kucucuk ekranin sagi solu bombos kaliyor bi tuhaf yani jarvis skini yuklense belki daha iyi olur, bir de v16 goruntu daha smooth, mesela arrival izledim 16da goruntu yag gibi 17 de kare kare takiliyor, surum tam oturana kadar jarvisle devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogi81 D kullanıcısına yanıt
    rica ederim .
  • androidde sıkıntı yok fakat windows masaüstü bilgisayarımda film açınca 30 saniye kadar sonra takılıyor ve yüzde 0 da kalıyor buffer.
    krypton 17.0 yüklü. bu sorunu nasıl giderebiliyoruz acaba..
  • Herkese selam,

Altyazi.org veya bir başka adı ile Dvixplanet maalesef yayın hayatına son verdi, o yüzden artık bu sistemden alt yazı indiremezsiniz. Bunun yerine sistem>eklentiler>alt yazı eklentileri kısmından opensubtitles.org eklentisini seçin ve Exodus kullanıyorsanız tools sekmesinden subtitles alanına gelin ve aktif hale getirip English seçeneğini Turkish yapın.

Artık otomatik olarak alt yazılar indirilecektir.
  • arkadaşlar androide yükledim kanal açıp izliyorum 30 saniye 1 dk sonra kendi kendine kapanıyor kanal listesine geliyor acaba yüklediğim pwr listesindemi bi arıza var. önerebileceğiniz bi kanal listesi varmı malum türk şifreli maç kanalınında olduğu.
  • forum13 F kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bendede var dostum çözebildinmi sorunu
  • cinemaker kullanıcısına yanıt
    dostum bunlardan yükledim kanalı açıyor ama 30 saniye sonra kapanıyor neden acaba
  • elinde güncel kanal lisetesi olan varmı. yerli malüm spor kanalı olan :)
  • kanboz53 K kullanıcısına yanıt
    bazı linkler genelde çoğu linkler premium hesap olduğu için 30 saniye sonra kapanıyor malesef sorunsuz bulmak zor ama free kanallar çok bu kanalları aratmayacak kadar çok sinema müzik vs araştırmak lazım linkleri
  • Arkadaşlar altyazı bulamıyorum iki gün önce sorun yoktu. Opensubtitle kayıtlı altyazı sitesi olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    şimdi kontrol ettim exodus + opensubtitle ile TR altyazıyı getiriyor.

Opensubtitle eklentisini kontrol edin. 2 yada 3 tane opensubtitle yazan eklenti vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Sizdeki çalışmayan farklı olan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevap için. Şimdi tekrar denedim altyazı sorunsuz geldi dün siteye erişimde bir sorun yaşadım muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Zidoo X9S cihazında kodi uygulamasındaki filmler bölümünde filmleri konusu kısmında "spoiler nedeniyle gizli" yazıyor bunu açmanın bir yolu var mı?
  • Arkadaşlar merhabalar,

windows 7 sistemime kodi yüklemeye çalıştım.Ancak kurulumu yapıp açmaya çalıştığımda api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.html gibi bir hata aldım.Bir türlü çözemedim.Ve sinirlenip orjinal win 10 lisans alarak yeni windows kurdum.Bilin bakalım ne oldu.Kodi durduruldu hatası veriyor şimdide.Bir türlü beceremedim.Var mı bu konuda bilgisi olan.
  • Serdem1903 S kullanıcısına yanıt
    Kodi'nin hangi sürümünü kullanıyorsun? 17 ise 16'yı, 16 ise 17'yi kurmayı dene.
  • windows 7 kurulu iken ikisini de denemiştim ve ikisinde de aynı hatayı vermişti.windows 10 da sadece 17yi denedim.
    Yine hata verince dedim 16'yı denemedim bile
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.