Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil cihazlarla hiçbir şekilde foruma giremiyoruz,değerli site yöneticilerinden farkında olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

dün fjell'de şike vardı. o kadro nasıl yenildi anlamadım. şaka bir yana da oyunlar dengesizdi. dice'dan hayır yok, oyuncular üşeniyor ne yapcağız bilmiyorum
    hocam dün bizim tarafta gördüm sizi bizde de bi tane hulk var diye sevinirken bi baktım karşı tarafa geçmişsiniz :)
  • Kaymakam.77 K kullanıcısına yanıt
    saintwohooo yuda ben ekleyim oda taraftaydı çok zalım oynuyor :)
  • Herkes karşıya geçmiş maşallah ben de karşıya geçiçem :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • be38 B kullanıcısına yanıt
    senin ribeyrolles silahın açıldımı merak ettim.
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Aramızda para toplayalım yardım edelim var bi sıkıntıları

• kvardar77 kullanıcısına yanıt
    yok yaw açılmadı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

psn de ekleme yaptım abileri de sizin bulunduğunuz server a nasıl gireceğim? random girdim hep
    eklediğin kişiler üzerinden squad boş işe basarak squada girersen otomatik girer
    squad dolu iseile joinleyip oyuna girebilirsin
    ile olmazsa eklediğin kişilerin profiline girip oyunda ise eğer server no'suna bakıp multiplayer kısmından advanced search yapıp search kısmına server no yazıp arattıktan sonra oyuna girebilirsin bas arama yapmadan önce filitre varsa temizler
    bir diğer seçenek bunlar da olmazsa şayet ; battlefield companion uygulamasını app store veya google playden telefona indirip birlikler kısmından bu arada ingilizce ise uygulamada platoon kısmından aramaya kodamanlar yazıp birliğe kayıt olun daha sonra da oyun içine girip menüde basın ve birliklerden oynayan arkadaşlarınızı görürsünün ile join yaparsan saatlerce keyifle oynayabilirsin....
    iyi oyunlar
  • Ya hiç sorma oyunu kazanıyorduk aslında squad daki iki yabancı olmasaydı adamlar yanımda spawn oluyor oradan ates ediyorlar atlayip gitmiyorlar yoksa oyun bitene kadar beni fark etmeyeceklerdi ben çaktırmadan işaretliyor vuruyordum C bayragini elinde tutan oyunu kazanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eline sağlık çok güzel bir açıklama olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerx77

Ya hiç sorma oyunu kazanıyorduk aslında squad daki iki yabancı olmasaydı adamlar yanımda spawn oluyor oradan ates ediyorlar atlayip gitmiyorlar yoksa oyun bitene kadar beni fark etmeyeceklerdi ben çaktırmadan işaretliyor vuruyordum C bayragini elinde tutan oyunu kazanır
    Gökay geldi ama saat geç olduğundan toplaşamadık akşam yaparız operasyon hazır görevler gelmiş misss

@IIretiredII
  • Nebioqlu kullanıcısına yanıt
    ana sayfaya koycam bunu , wc gitmedim bunu yazmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

En iyi battlefield oyuncusunun videosu.Adam normal değil:)

Relaaa

abi oto kilitleniyor ben mi yanlışım , nişangaha bak sağa sola oto gidiyor
  • Tam anasayfalık zaten iyi olur. Bu arada senden hala cevap bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

eklediğin kişiler üzerinden squad boş işe basarak squada girersen otomatik girer
    squad dolu iseile joinleyip oyuna girebilirsin
    ile olmazsa eklediğin kişilerin profiline girip oyunda ise eğer server no'suna bakıp multiplayer kısmından advanced search yapıp search kısmına server no yazıp arattıktan sonra oyuna girebilirsin bas arama yapmadan önce filitre varsa temizler
    bir diğer seçenek bunlar da olmazsa şayet ; battlefield companion uygulamasını app store veya google playden telefona indirip birlikler kısmından bu arada ingilizce ise uygulamada platoon kısmından aramaya kodamanlar yazıp birliğe kayıt olun daha sonra da oyun içine girip menüde basın ve birliklerden oynayan arkadaşlarınızı görürsünün ile join yaparsan saatlerce keyifle oynayabilirsin....
    iyi oyunlar

Alıntıları Göster
    YOk artık

Sabitlemek lazım bunu..efsane olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nebioqlu

Tam anasayfalık zaten iyi olur. Bu arada senden hala cevap bekliyorum
    iban no : TR56 4020120000012450
  • God mod açmış.
  • Eline sağlik koçum benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: be38

hocam dün bizim tarafta gördüm sizi bizde de bi tane hulk var diye sevinirken bi baktım karşı tarafa geçmişsiniz :)

Alıntıları Göster
    hocam dün ilginç bir şekilde karşıya geçtim. hatta kayıt da aldım. şahin abi istek attı fakat hemen isteği kabul etmedim. squad'dan da join olmadım. daha önce başına gelen var mı? çok garibime gitti

• S R T kullanıcısına yanıt
    Ben bişe anlamadım 😁

• 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.