Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
21.193
Cevap
97
Favori
499.907
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00
Giriş
    4475 Mesaj
    ben konunun selameti icin polemik olusturan mesajlarimi sildim. viera ve arkadasindan ricam artik uzatmayalim, konu kapandi.
    |
    |

PSN : kenshiRounin | LIVE : Buyukbaba
    Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Binbaşı
    1863 Mesaj
    Burada birlik olup adamı yerin dibine sokmuşsuz. Sonra gelip seviyeden bahseden olmuş. Asıl size ayıp.

Oynamadım demiş adam. Hala bir takım şeyler,laflar, ezme çabası. Üslubuna göre ve belli bir seviye ile ezme oluyor sanırım bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Burada birlik olup adamı yerin dibine sokmuşsuz. Sonra gelip seviyeden bahseden olmuş. Asıl size ayıp.

Oynamadım demiş adam. Hala bir takım şeyler,laflar, ezme çabası. Üslubuna göre ve belli bir seviye ile ezme oluyor sanırım bu.
    Biz konustuk hallettik hatta kapattık da cağrıkibarcım sen hayırdır bi ramboluğa soyundun yoktun yere amaç ne ?

|
    |

Derdin piyasa yapmaksa yancın biz olmayalım bi zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmali -- 23 Aralık 2018; 21:39:25 >
    |
    |
    Bahsedilenler: çağrışş

Evet yeniyim ve bende seni tanımıyorum.ayrıca oynadığım süre boyuncada seni görmedim? Kimse kimseye ezik yazdığını okumadım ben.herkes seviyeli bir şekilde fikrini söylemiş.ben kimseye kelimemi sakınacak birisi değilim.kimseden küçük biriside değilim.kimseden emir vs de alacak biriside değilim.
    Kapanmış bir konunun üzerinden devam etmen gelip tekrar alevlendirmeye çalışmanmı doğru bir davranış?

Kim bu arkadaş diye başkasına sormana gerek yok.bana yazar gereken cevabını alırsın.

Adım Rıdvan bu arada,memnun oldum.

Forumda eski olman yeni olman,üyeliğinde eski olup yeni olman benim için farketmiyor.Sadece birazdaha üsturuplu yazmanı beklerdim.sonuçta burda kimse hırsız,aşşağılık insan müsvetteliği yapmıyor.

Herkez bir oyun oynama çabasında ve ahlak çerçevesi içerisinde yorum yapma konusunda serbest diye düşünüyorum.kısaca fikri beyan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    çağrışş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Ya Bilal’cim sen ciddi misin ya? Vallahi buna güldüm. Gerçekten bu mu? Sen parlak tankınla yeni yeni oynamaya başlarken biz bırakmıştık ya ;) piyasa amacım olsa seni örnek alır, ota moka her şeye atlardım. Yeni gördüm ve arkadaşım için bir şeyler yazdım o kadar.
    Hahahahaha kralllllllllllll parlak tank çok mu canını yaktı aklında iyi kalmış bak

Onu bunu boşverde kardeş nickinin sonunda 89 yazıyor eğer yaşında oysa hala daha lise talebesi muhabbetlerindesin kolsuz molsuz diye o ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmali -- 23 Aralık 2018; 21:46:49 >
    |
    |

As aydinlandim

|
    |
    Bahsedilenler: Buyukbaba

Çağrı konunun kapanması için hatrımın olduğu arkadaşlardan rica ettim onlarda kapattı.. buna sende dahilsin ama ne seni tanırım ne hatrını diyorsan devam et.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    çağrışş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN:dramkow
    BF1 server:KODAMANLAR (TR)
  • Binbaşı
    1863 Mesaj

Tamam abi bitmiştir. Özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çağrışş -- 23 Aralık 2018; 21:52:41 >
    |
    |
    dramkow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağ ol canım sağ ol.

|
    |
    basmali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar koca koca kodamanlarız. Bu tarz muhabbetler bize yakışmıyor. Lütfen daha fazla uzatmayalım.

|
    |
  • Binbaşı
    1068 Mesaj

Abi özlettin kendini gel artık

|
    |
    FLOZOF_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Şu pazar günü bitse artık
    Millete evde olmak yaramıyor hocam.

• Teğmen
    186 Mesaj

Ne bugu başkan takılıoz ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Pratik Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj

Ps4 süzlük başıma vurdu Siz oynarken ben anca izliyorum. Servisten değişimle gelen makinede bozuk çıktı onu da gönderdim. Cem Yılmaz filminde kafesteki eleman gibiyim. “ delleniyor oğlan modundayım”

|
    |
    ua_hector kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: AIchera
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIchera

Ps4 süzlük başıma vurdu Siz oynarken ben anca izliyorum. Servisten değişimle gelen makinede bozuk çıktı onu da gönderdim. Cem Yılmaz filminde kafesteki eleman gibiyim. “ delleniyor oğlan modundayım”
    Neyse PS4 geldiği zaman askerden yeni gelmiş gibi oynarsın artıke

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
  • Yarbay
    3731 Mesaj
    |
    |

Psn ID: ahmtayd
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj

Ps4 geldiğinde de şehir dışında olacağım artık döndüğümde ölürüm bol bol

|
    |
    Pratik Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: AIchera
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AIchera

Sıkıntın büyükmüş hocam..Tez vakitte yeni bir makine alıp aramıza katılmanı bekliyoruz. Ortalık toz duman.

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.