Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Şu grupta benden iyi oyuncu varsa beri gelsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İboyu foruma çağırmak istemiyorum malum ona klavye-mouse cularda da tesir etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 23 Aralık 2018; 19:59:28 >
  • Onu çağırma o gelmesin

• ecguven kullanıcısına yanıt
    yakaladigin yere bak, hic evren var diye dusunmemistim :)
  • quote:

Onu çağırma o gelmesin
    Hahahahaha

• Bu kadar takmayın KD oranını.. Oyundan zevk almaya bakın..

Kimseye madalya vermiyorlar.. Turnuvada da değilsiniz.

Vurun geçin, vuramıyorsanız da medic bekleyin.

Ama saçma konular yüzünden ortamı germeyin, gerilmeyin. Bir birinizi de kırmayın.

Sevgiler herkese

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatta onu çağır gelsin. Oyun ayarlarını alım ondan.

Nerdesin iboooo

• olayin k/d oraniyla alakali oldugunu dusunup de yorum yapanlar bastan ve tam olarak okumadilar sanirim yazilanlari. olay k/d veya kill sidik yarisi degil, tartismanin ozu klavyeve mouse du, aslinda kapandi gitti de. Bunu yaziyorum ki bu yoruma denk gelenler sidik yarisindan bahsederek yorum yapmasin
  • Tmmdir

• dramkow kullanıcısına yanıt
    abi bu toplulugun beslendigi sey rekabettir. ben hep serveri ingiltere premier lige benzeterim. 5-6 takim kafaya oynar. sampiyon belli degildir. hicbir mac cantada keklik degildir, tempo asiri yuksek simdi sen de km var sen de monitor var pro kol var deyip az beride oyna dersek rekabeti azaltiriz. bir bakmisiz dice'in serverina donmusuz. isteyen denesin manga olarak topluluktan ayri oynayin gram zevk alinmiyor. kd ise en krali, yenmek istiyorsan icinden geciyorsun. fakat keyif alamiyorsun. lutfen bu rekabeti zedelemeyelim, hep beraber ne guzel oynuyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmicam konu ile alakalı bir şey Şerif abi yazılması gerekeni yazmış bakın dalganıza gençler :) eğlenelim yeter...

• ANSHAAA A kullanıcısına yanıt
    Seri psn sal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e5Makascısı -- 23 Aralık 2018; 20:20:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sen gönüllerin kahramanısın tank avcısı

Sayın @dramkow eğlenmenize bakın diyorsun da @Imheretoownyou nickli arkadaşımız rakipken ben eğlenemiyorum. Dün zıplaya zıplaya vurdu beni oyunun bugını bulmuş arkadaş 70 kill yapıyor fetih modunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3ABAAF5D6

Katılıyorum şahin abi şimdi bende izleyebildim videoyu da valla böyle bir eğim şekli yok biz boşuna oynuyoruz bu oyunu

Alıntıları Göster
    Bende videoyu izledim klavye mause ile oynuyosa bence oynayamiyo yani hakkini veremiyo cod oto eyimin tavan yaptigi bir oyundur yillarin cod oyuncusu olarak bence ds4 ile oynuyo viera klavye mause karsindaki oyuncular yani arkadaslarina acik kufur demek ds4 ile klavye maustan bile daha iyi aim alan oyuncular gordum gecen fortnite turnuvasinda ds4 ile oynayan cocuk kazandi

• FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    merhaba, bf1'deki olmeyen flozof musunuz ? bf v indirime girmis almadiysaniz sizleri de aramizda gormek isteriz.

• S R T kullanıcısına yanıt
    Bütün flozoflar ölümsüz değilse o

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Sayın @dramkow eğlenmenize bakın diyorsun da @Imheretoownyou nickli arkadaşımız rakipken ben eğlenemiyorum. Dün zıplaya zıplaya vurdu beni oyunun bugını bulmuş arkadaş 70 kill yapıyor fetih modunda.

Alıntıları Göster
    O çekirgeye söyle bir sıçrar iki sıçrar

Bakmışın banı yemiş

Çocuğu tanktan indirmekle hayatımızın hatasını yapmışız be biraderim

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Alıntıları Göster
    Tanksız uçaksız 70 adam vurmuş bi fetih döngüsünde daha yükseğini görmedim oyunda brokenmachine bile o kadar vurmuyor zalım :)

• Beyler doluşun. konuyu öne çıkaralım

https://forum.donanimhaber.com/gorusmelere-basladik-ps-store-ekstra-25-indirim-icin-destek-ver--136421401

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

merhaba, bf1'deki olmeyen flozof musunuz ? bf v indirime girmis almadiysaniz sizleri de aramizda gormek isteriz.
    Aldim beyenmedim duruyo kenarda benim icin buyuk hayal kirikligi oldu ops4 blackout takiliyorum

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.