Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    milletin ayilip bayildigi bf4 ilk ciktiginda rezil bir oyundu. shotgunla arkalayip, sarjor bosaltip adam olduremiyordun. fakat sonradan guzel toparladilar. bf'leri hep yarim yamalak cikarip sonradan ustune ekleyerek adam ettiler. bunu da adam ederler de oyuncular bu kadar tahammul ederler mi orasi mechul? artik sene 2013 de degil. insanlarin oyunda nasil oldum anlamiyorum serzenisi bariz netcode hatasi. ttk ile oynarak yedirmeye calistilar, fakat yanlis yanlisla ortulmez. dunden beri dice ile fena maytap geciyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydınlar iyi günler efenim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

milletin ayilip bayildigi bf4 ilk ciktiginda rezil bir oyundu. shotgunla arkalayip, sarjor bosaltip adam olduremiyordun. fakat sonradan guzel toparladilar. bf'leri hep yarim yamalak cikarip sonradan ustune ekleyerek adam ettiler. bunu da adam ederler de oyuncular bu kadar tahammul ederler mi orasi mechul? artik sene 2013 de degil. insanlarin oyunda nasil oldum anlamiyorum serzenisi bariz netcode hatasi. ttk ile oynarak yedirmeye calistilar, fakat yanlis yanlisla ortulmez. dunden beri dice ile fena maytap geciyorlar
    Şuan ki hali iyi bence

• 30+ PC şubeniz var mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melatonin -- 18 Aralık 2018; 9:24:14 >
  • quote:

Bugün güncellememi geliyor?

Ölme ve öldürme eski hale mi dönecekmiş?
    zaten pingi sorunu gecikme sorunu yaşıyorum..bu şekil daha iyiydi..kalsaydı keşke.

• dramkow kullanıcısına yanıt
    aynen abi eski haline geri donuyor. deneme-yanilma yoluyla bir seyler yapiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Bugün güncellememi geliyor?

Ölme ve öldürme eski hale mi dönecekmiş?
    zaten pingi sorunu gecikme sorunu yaşıyorum..bu şekil daha iyiydi..kalsaydı keşke.

Alıntıları Göster
    deneme : 1754
    bakalım daha ne kadar değiştirecekler , bu hali bence de iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: melatonin

30+ PC şubeniz var mı :)
    başka şubemiz yoktur ...
  • quote:

aynen abi eski haline geri donuyor. deneme-yanilma yoluyla bir seyler yapiyorlar
    O zaman pas tutmaya yüz tutmuş KE7 yi yağlayalım tekrar
  • bi gün erken yatayım dedim, dice beni oyunu bıraktı diye düşünüp ttkyı düzeltmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 18 Aralık 2018; 10:37:39 >
  • Yeni ttk dan şikayetçi olanlarla aynı oyunu mu oynuyorum bilmiyorum ama bütün herkes nasıl bundan şikayetçi olabilir bilmiyorum. Oyunda ölme ve öldürme resmen düzelmişti. Ne kadar çabuk ölüyorum diye şikayet edenler adam öldüremiyorum diye şikayet etmeye başladılar, şimdi yine ne kadar çabuk ölüyorum diyecekler :)

Ben hakikaten anlayamadım, demek ki bende sorun var, bir şeyi yanlış anlıyorum. Yanlış anlaşılmasın kimse istediğini neden istiyor diye eleştirmiyorum, sadece bana acayip şekilde düzelmiş gelen bir oyun, başkalarına bir o kadar bozulmuş geliyor, bunu anlayamıyorum Üstelik hep ping sorunum vardır, en düşük pingim Türkiye de ki iyi pinglere kıyasla en az 10-15 ms yüksektir, buna rağmen konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Yeni ttk dan şikayetçi olanlarla aynı oyunu mu oynuyorum bilmiyorum ama bütün herkes nasıl bundan şikayetçi olabilir bilmiyorum. Oyunda ölme ve öldürme resmen düzelmişti. Ne kadar çabuk ölüyorum diye şikayet edenler adam öldüremiyorum diye şikayet etmeye başladılar, şimdi yine ne kadar çabuk ölüyorum diyecekler :)

Ben hakikaten anlayamadım, demek ki bende sorun var, bir şeyi yanlış anlıyorum. Yanlış anlaşılmasın kimse istediğini neden istiyor diye eleştirmiyorum, sadece bana acayip şekilde düzelmiş gelen bir oyun, başkalarına bir o kadar bozulmuş geliyor, bunu anlayamıyorum Üstelik hep ping sorunum vardır, en düşük pingim Türkiye de ki iyi pinglere kıyasla en az 10-15 ms yüksektir, buna rağmen konuşuyorum.
    Şikayet edenlerin oyun tarzına bakmak lazım. Ben bu halden memnundum en azından medic olarak adam kaldırabilecek sürem oluyordu.
    Şimdi bakalım kaldırmaya gidince hemen düşeriz. Ben squad olarak oynandığı zaman keyfi alıyorum.

Bu arada sizin yorduklarınızı vurarak ben alıyordum şimdi bana sekmeyecek herhalde
    Şaka bir yana bu konuda kusura bakmayın bazen çok denk geliyor.

• Neler olmuş yine TTK lar Polat Alemdarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Yanlışlıkla girersem ..

Duvara yaslanıp oynayacaktım da.

Alıntıları Göster
    Mangada Patlangaç varken duvardan ayrılmayalım yine de biz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 18 Aralık 2018; 11:5:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Siz geceleri mangada neler yapiyorsunuz kuzum
    Abi ne sen sor ne ben söyliyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

O zaman pas tutmaya yüz tutmuş KE7 yi yağlayalım tekrar

Alıntıları Göster
    Eyvah eyvah..KE7 yine mi sahneye çıkacak

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    aynen abii yeni ttk beni de tatmin etmişti, çabuk ölmelere devam edeceğiz :)
  • Ben şunu anlamadım..anlayan varsa bana bi zahmet cevaplayabilir mi?

TTk zımbırtıs için eskisi gibi çabuk ölen ve öldüren serverlar zaten yokmuydu?
    İsteyen orada oyanamıyormuydu
    Hardcore SERVERLAR BUNLAR İÇİN DEĞİLMİYDİ?

Neden bizim gibi SOFT taklılanları Harda zorluyorlar ya bu adamlar??

Bu gecikmeyle bu trafik işıklarıyla özellikle 15 ping 20 pingli yabancıya 1 mermiye gidiyoruz çoğumuz.
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Ne guzel dedin abi. Madem hakkaten bize yarayacak ekstra server koysalar, azinlik biz olsak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.