Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brigand35

Betada bile bazen nadir de olsa kıran kırana maçlara denk geliyorum mangadaki arkadaşlara hep söylüyorum şu Kodamanlar server ı olsa her maç böyle kıran kırana aynı takımda olan mangalar bile podyum için kendi aralarında savaşıyor siz düşünün diye bende dh forum Türkiye nin en iyi oyuncularının buluşma noktası olucaktır gene 👍
    dediğin gibi eski fetih dinamiklerine dönüş çok iyi oldu, çünkü bir şekilde uğraşıp maçı çevirebiliyosun. en son maçın birini baya geriden çevirdik, son 10dan geri düşmeye başlayınca dedik ölen doğmasın sakın (doğunca her kişi için ticketlar 1 puan düşüyor), 3-0 gibi çok yakın bi skorla kazandık

• Kodamanlar loading....
  • Hayırlı cumalar kodamanlar. Betada ki sıkıntılara rağmen her geçen gün oyunu dahada sevmeye başladık. Dün gece mangaları kafasına göre düzenledi oyun. Aynı mangayla oynayamadık bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz hesapları BFV te çok yapıcaz galiba biz beta da bile mangaca yapıyoruz...1-0 kazandığımız oldu dedim biz bunu betada yaşarsak Kodamanlarda neler yaşarız neler oyun her an dönebiliyor server da mangalar bayrak alarak direk skora da etki edecek ve hatta bu oyun insanları manga ile oynamak zorunda bırakacağı için artık oyun kuralına göre oynanıcak...Tüm olumsuz eleştirilere rağmen ben oyundan umutluyum umutluyum derken BF1 den kötü olacağını düşünmüyorum Bf1 de ilk çıktığında bir çok eleştiri aldı oyunu almayıp indirimde alanlar şu an BfV i beğenmiyor ve ilk zamanda eleştirdikleri Bf1 i BfV ten daha fazla beğendiğini söylüyor alışacağız arkadaşlar BFV te artık kill e oynamak yerine takım ve mangaya ayak uydurulmaya bakılcak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 7 Eylül 2018; 11:40:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

dediğin gibi eski fetih dinamiklerine dönüş çok iyi oldu, çünkü bir şekilde uğraşıp maçı çevirebiliyosun. en son maçın birini baya geriden çevirdik, son 10dan geri düşmeye başlayınca dedik ölen doğmasın sakın (doğunca her kişi için ticketlar 1 puan düşüyor), 3-0 gibi çok yakın bi skorla kazandık

Alıntıları Göster
    Benim de dikkatimi bu çekti..Skorlar yakın maçlar çekişmeli geçiyor..Bf1 deki gibi fark açılmıyor.

İyi oyuncuların ve mangaların olduğu bir server da kıran kırana çatışma olur.

• dramkow kullanıcısına yanıt
    Abi server şampiyonlar ligi gibi olucak çok canlar yanar dh forumun tüm tanıdık nickleri ile zirve mücadelesi çok keyifli olucak TOPYEKÜN savaşa hazırlıklar başladı 🎮

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Benim de dikkatimi bu çekti..Skorlar yakın maçlar çekişmeli geçiyor..Bf1 deki gibi fark açılmıyor.

Alıntıları Göster
    abi çok yorulcaz, sabaha halimiz kalmayacak ama değecek. betada bile böyle yoruyosa beni kodamanlarda o yüksek rekabetle oynayınca benim omuz haftada bir sakatlanır kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Alıntıları Göster
    BF 1 de 999 - 1000 biten o kadar çok oyun oldu ki.

Diğer serverler da oynayınca Kodamanlar hazzını alamıyorum.

Une jam duke pritur padurim

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Gökhan hocam sen söyleyince hatırladım. BF! betasında bu ne böyle, iğrenç diye düşünmüştüm. BF4'den sonra çok yavaş ve yavan gelmişti.
    Eksikliklerin bir kısmı mutlaka düzelir. @G.Ceylan 'in da dediği gibi %80 performansına ulaşması 2020'yi bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reeguu -- 7 Eylül 2018; 12:27:50 >
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Üstümüze genel kültür at reyiz
  • reeguu R kullanıcısına yanıt
    Kemal hocam hepimiz illa ki bir önce ki oyunla kıyaslıyoruz doğal olarak , BF4 te PC oyuncusu idim ve BF3 ün suyunu çıkartarak önsipariş vermiştim BF4 öyle bir çıkış yaptı ki bir çok oyun eleştirmenleri oyunu yerden yere vurdu hiç unutmam hatta eyvah BF3 ü mumla arıcaz galiba dedim ama DİCE oyunu öyle bir hale getirdi ki şu an BF serisinin efsanesi olarak anılıyor evet belki BFV onun kadar iyi olmucak (belki de olucak varsayım yaptım) ama kötü bir oyun olarak devam etmicek ne oyunlar oynadık nereden nerelere geldi yama ile düzeltilebilcek bir çok şey var , bunlar zamanla düzelir evet belki kısa vade de hemen olmaz ama biz bu oyunu her türlü oynarız...

• Betaya yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem sensitivity artırmaları artı deadzone ayarlarını artırmaları olacak yoksa oyun çok hantal gelebilir özellikle gözcü de. Oynadıkca silah eklemeleri açılıyor ve silahı kontrol etmek kolaylaşıyor. Mutlaka ayar yapın ki oyundan aldığınız zevk artsın..
  • reeguu R kullanıcısına yanıt
    ahah arastırmalara basladım yavastan :) haritalar hakkında bilinmeyenler ile karşınızda olacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

Alıntıları Göster
    oyunu cok begendigim soylenemez. cok elestirdigim yeri var. fakat ticket sistemi sahane olmus. bf1 gibi baserap'e donmuyor ve maclar cekismeli. hele bizim serverda maclari dusunemiyorum. zaten bu oyunda bu kadar israr etmemin sebebi tamamen bizim kodamanlar toplulugudur. benim sahsi gorusumudur, oyunun bu hali on siparisi hak etmiyor. fakat yedigi haltin farkindalar ki oyunu ertelediler. gerekli duzeltmeleri yapacaklarina inaniyorum.

• S R T kullanıcısına yanıt
    açıkçası kodamanlar ekibimizin baskısı ve fsp seven biri olarak ama ilk defa bf serisinde mecburen alacağım oyun olacak bu oyun daha önce ben böyle rezillik görmemiştim oyun gerçekten ruhsuz üstüne çıkış tarihi çok kötü oldu rd2 varken kim bf v girecek merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viera1905_35 -- 9 Eylül 2018; 9:56:31 >
  • Sniper ile seri adam öldürünce, adam vurduklarını saymaya baslıyormus :) aklıma dağ 2 filmi geldi :) bence güzel olmus.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=kMDJkMwrj20
  • Hayırlı haftalar kodamanlar. Beta günden güne dahada sarmaya başladı beni. Sizde durumlar nasıl ?
  • ua_hector kullanıcısına yanıt
    bende de öyle. gititkçe alıştım ama sanırım son beta günü. kasıma kadar beklemek biraz yoracak bizi. bf1 'e dönmek de istemiyorum, sonra tekrar alısma sürecini geçirmek sıkıntı olabilir.
  • Bakalım ne kadarını düzeltecekler ana sürümde. İnşallah gelen yorumları dikkate alırlar da efsane olur
  • Iyi günler aksama oyuna buyrun. :) son demler artık bf v için. Ses ve kiyafet hariç oyunu sevmeye başladım.

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.