Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
21.240
Cevap
93
Favori
506.824
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00
Giriş
    350 Mesaj

hem miyop hem astigmat var. TV de karanlık gösteriyo. ben en iyisi iade edeyim
    |
    |
    ReiSeM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: reeguu
    BF1 server : KODAMANLAR (TR)
  • Yarbay
    3587 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Cevap için sağol abi teşekkürler. Bf1 i uzun zamandır oynamadım bunda deneye deney tutturacagim gibi. Sen Pro da mı oynuyorsun yoksa standart Ps4 de mi?

İnşallah çıkışında teknik aksaklıklar giderilir.

Alıntıları Göster
    standart ps4 bendeki, hafif fps düşmesi oluyo ama savaş atmosferinde aklıma gelmiyo

Geri dönüşümü erteledim diye tembellik yapma ali Sen betada sızma noktalarını bol bol not al, oyun çıktığında lazım olacak
    |
    |
    Ali_80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6104 Mesaj

bende bunu anlamıyorum herşey bitti fsp drop kaldı yahu sen ayak sesine odaklandın çevre kontolü yaptında çatışmaya gireceksin ayy fsp düşer ben gitmiyim mi oluyor nedir bu iş , saçmalık ya tamamen oyun oynarken o hissi yaşatıyorsa tamamdır abi alışırsın geri kalan herşeye ... aşık olduğumuz oyunların tamamı oynanışından aşık etmiştir hikayesinden falan , fsp vs. görüntü bunlar hep doymuşluktan geliyor.
    |
    |
    alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reeguu

hem miyop hem astigmat var. TV de karanlık gösteriyo. ben en iyisi iade edeyim
    aman Kemal abi yapma sakın , sen tv değiştir
    |
    |

• Yarbay
    3888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

standart ps4 bendeki, hafif fps düşmesi oluyo ama savaş atmosferinde aklıma gelmiyo

Alıntıları Göster
    Doğrudur abi, bazı anlarda ister istemez insanın canını sıkıyor umarım düzeltilir

Cevaplar içinde teşekkür ederim bu arada sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3587 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

bende bunu anlamıyorum herşey bitti fsp drop kaldı yahu sen ayak sesine odaklandın çevre kontolü yaptında çatışmaya gireceksin ayy fsp düşer ben gitmiyim mi oluyor nedir bu iş , saçmalık ya tamamen oyun oynarken o hissi yaşatıyorsa tamamdır abi alışırsın geri kalan herşeye ... aşık olduğumuz oyunların tamamı oynanışından aşık etmiştir hikayesinden falan , fsp vs. görüntü bunlar hep doymuşluktan geliyor.
    bazı insanlar takıntı yapıyo ister istemez, çok düşmedikçe aksiyon içinde farketmiyosun bile. tabi stabil 60fps olsa daha iyi olur ama bence yeterli gayet şimdiki hali.
    quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bazı insanlar takıntı yapıyo ister istemez, çok düşmedikçe aksiyon içinde farketmiyosun bile. tabi stabil 60fps olsa daha iyi olur ama bence yeterli gayet şimdiki hali.

Alıntıları Göster
    abi bizim ping stabil olsun siyah beyaz oynarız gerisine boşkoy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luffy1907 -- 6 Eylül 2018; 15:21:37 >
    |
    |

• Yarbay
    3888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Serhat abi öncelikle merhaba nasılsın ? iyisindir inşallah.
    Bu mesajı bana ithafen yazdıysan sana şunu söyleyeyim ben şahsen 2010 yılında ps3 te full hd olmayan bi monitörde 640p Red Dead Redemption ı deli gibi zevkle oynuyordum. O atmosfer,hikaye oynanış dinamikleri harikaydı. Bu arada oyun 25-30 fps arasındaydı sabit 30fps bile veremiyordu. Ondan sonra aklıma gelen last of us ps3 ün son zamanlarında çıkmıştı ve ben yine deli gibi oynadım. Hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan biridir. Grafik miş fps miş hiç sıkıntı etmedim. Ps3 ü sattık çok iyi bir pc topladık bf3 ü ultra ayarlarda oynuyordum ama ps3 kullanırkenki aldığım zevkin yarısını bile alamadım.
    Benim burda yazdığım fps ile ilgili olan sıkıntım oyunun rekabetçi bi oyun olması. Battlefield deyince benim için her zaman multiplayer modları aklıma geliyor. Rekabetçi bir ortamda böyle fps düşüşleri ister istemez canımı sıkı. Ben onun için yazdım ama sen farklı yerlere çekmişin olayı. Şahsen üzüldüm şu oyun için değmez yani. Şu oyunu geçtim hiçbir oyun için değmez.
    Seninde söylediğin gibi aşık olduğumuz oyunlar hikayesinden filan aşık etmiştir.Ben tekrar söylüyorum rekabetçi oyunda böyle fps dğşmeleri canımı sıktı biraz, bende onu belirttim.
    Kal sağlıcakla. Saygılar sevgiler

• Yarbay
    6104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Serhat abi öncelikle merhaba nasılsın ? iyisindir inşallah.
    Bu mesajı bana ithafen yazdıysan sana şunu söyleyeyim ben şahsen 2010 yılında ps3 te full hd olmayan bi monitörde 640p Red Dead Redemption ı deli gibi zevkle oynuyordum. O atmosfer,hikaye oynanış dinamikleri harikaydı. Bu arada oyun 25-30 fps arasındaydı sabit 30fps bile veremiyordu. Ondan sonra aklıma gelen last of us ps3 ün son zamanlarında çıkmıştı ve ben yine deli gibi oynadım. Hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan biridir. Grafik miş fps miş hiç sıkıntı etmedim. Ps3 ü sattık çok iyi bir pc topladık bf3 ü ultra ayarlarda oynuyordum ama ps3 kullanırkenki aldığım zevkin yarısını bile alamadım.
    Benim burda yazdığım fps ile ilgili olan sıkıntım oyunun rekabetçi bi oyun olması. Battlefield deyince benim için her zaman multiplayer modları aklıma geliyor. Rekabetçi bir ortamda böyle fps düşüşleri ister istemez canımı sıkı. Ben onun için yazdım ama sen farklı yerlere çekmişin olayı. Şahsen üzüldüm şu oyun için değmez yani. Şu oyunu geçtim hiçbir oyun için değmez.
    Seninde söylediğin gibi aşık olduğumuz oyunlar hikayesinden filan aşık etmiştir.Ben tekrar söylüyorum rekabetçi oyunda böyle fps dğşmeleri canımı sıktı biraz, bende onu belirttim.
    Kal sağlıcakla. Saygılar sevgiler

Alıntıları Göster
    ewy Ali çok sağol... ama bunu ben sana yazmadım ki güven bana , ps4 oyuncularının forumda yarısına yakını grafikti , fsp di falan filan derdinde yaa , benim senin yazdığına bi garezim yoktu. olamazda. senden tek şikayetim bizi yeni sezon oyunları çıktığında bırakmış olman affetmicem seni ACE (seferoğulları)
    oyun çıksın bi aradayız koy fsp'nin kıçına sana bişey olmasın

• Yüzbaşı
    712 Mesaj

Arkadaslar bunada alisicaz yapacak birsey yok seviyorum sizi 20 cok var iyilestirmeler olacaktir.

to be continues...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Luffy1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN ID: compasst
    XBOX ID: UglyNakedGuyy
  • Teğmen
    131 Mesaj
    xboxali80tr doğru söylemiş olabilir ps4 eskidi artık pro için daha çok yapımcılar esinleniyor videolarda gördüğüm kadarıyla kasma olabilir eski ps4 lerde ama oyun akıcıysa pek birşey olmaz
    |
    |
    Eleştirmek için acele etmeyin gençler... Sonra pişman olursunuz...

|
    |

• Binbaşı
    1605 Mesaj
    Bf1 deki son dlcler gibi çöp mapler yapmazlar umarım
    |
    |

Psn:kvardar77
  • Çavuş
    45 Mesaj

Merakla bekliyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: G.Ceylan

Psn : G5N9U8
  • Yarbay
    3927 Mesaj

bende de var biraz o yüzden farkındalık yarattı :)

bu arada haritalar gelince hepsiyle ilgili tarihi bi kaç bilgi vermek istiyorum. kimler savaşmış, soncuudna ne olmus. önemi ne falan diye:) ister misiniz :)
    |
    |
    reeguu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: FCBoyalca (FİFA20)
    thebogdanovic (NBA2k20)
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Bu akşam test edelim bakalım betasını merak ettim açıkcası ama bence oyunu oyun yapan oyundan zevk aldıran oynadığın topluluk sohbet muhabbet ve takım olabilme, anlatıldığı gibi ise eğer çok eğleneceğiz çokkk :)
    |
    |

Psn:Nebıoqlu
    BF1 Server: KODAMANLAR (TR)
  • Yarbay
    2075 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

İlk oynadığım da eski bflere göre oyun dinamiklerini değiştiğini bende hissettim..Doğal karşılıyorum yaşam da böyle,değişmeyen ayakta kalamaz.Aynı kalırsanız bitersiniz.

Ben sürekli gecikme yaşayan biriyim net bağlantım çoğu zaman sorun çıkartır.Oyuna ilk girdiğim de hem değişen oyun tarzı hem klasikleşen trafik ışıklarım yüzün den bu nasıl oyun dedim ama 4. oyun 5. oyun derken Bf5 e ısınmaya başladım diyebilirim.
    Spotlama sorunu,rakiplerin fazla renklendirilmiş oyun için de seçilememesi,tankların inanılmaz sürüş ve atış değişiklikleri,iyileştirme animasyonun da düşmana keklik pozsiyonun da yakalanmak vs vs gibi sorunların can sıktığını reddedemem.Ama gördüğüm şu;betada ki 2 harita da da silahı al deli dana gibi koştur sonra da 30 kill al devri Bfv ile bitmiştir.Gerçek çatışma da yapamayacağınız şeyleri bu oyun da da yapamazsınız..sanırım vadedilen bu;Yaparsanız Ölürsünüz.

Gizlilik,korunaklı hareket etme,manga ile koordinasyon bu oyunun olmazsa olmazı.Çok şikayet edilen saklanarak oynama pusarak oynama taktiği bu haritalar için meutlaka gerekli..konu mankeni gibi salına salına caddelerde dolaşmak imkansız.Bir süre sonra sizde SüPERMAN gibi ordan oraya koşmak yerine gizlenmeyi,örtüyle hareket etmeyi Öne çıkarmaya başlıyorsunuz,Roterdam da kıyı şeridinde eğilerek hareket etmek,koşarak değil sızarak BAYRAKLARA yönelmekgerçekten zevk vermeye başlıyor.

Özellikle kapalı bir alan da köşeye sıkıştığınzı da dışardan gelen baskı ateşi mermi sekme sesleri size gerçek ten etrafınızın sarıldığını birazdan bir yerlerden birilerinin çıkacağını ve kellenizi alacağı hissini veriyor..alıyor daama resmen adrenalin salgılıyosunuz o süre de.

Oynadıkça sevilecek ve alışılacak bir oyun olmuş Bf5.BUgün ilk girecek arkadaşlara tavsiyem en az 3 gün arka arka yabu oyunu oynamaları..İlk oyun ile son oyunları arasında ciddibir değişim olacak.

En azın dan benim için öyle oldu.

Beta süreci nin hazırlık aşaması olduğunu unutmayın.Eksikler ve sorunlar bu süreç te tespit ediliyor..geri bildirimler bunun için alınıyor.

Bizler(en azından benim çevremdekiler)yaşımız işimiz medeni durumumuz gereği çok oyun alan her silah sıkılan oyunu oynayan insanlar değiliz.Zamanımız dar yaşam stresimiz fazla.

Bu yüzden sevdiğimiz şeyleri hemen asmıyoruz,çok falza alternatifimiz yok.Geceleri stresimizi atmak,Bir dost sesiyle oynamak,vurduğumuz kardeşimizi ertesi gün bu sayfalar da kızdırmak için elimiz deki en güzel şey hala BF5.

Daha da güzel olacağını umuyorum.

Kolaylıklar diliyorum herkese.
    Abi çoğu tespitine katılıyorum ama battlefield serisinde en önemli şey olan "ATMOSFER" yok bu oyunda. Bu da beni oyundan acayip soğuttu. Umarım düzeltilir.
    |
    |

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-

• Teğmen
    209 Mesaj

isteriz
    |
    |
    ReiSeM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn:zeod38
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Merhaba.28 yasindayim bekarim.bende katilmak isterim bekar uygunsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
emek server
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.