Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilgi ve alakana çok teşekkür ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EliteMaka kullanıcısına yanıt
    Gökhan hocam sana da geçmiş olsun 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Sular geldi

• Hadi beyler kanlı cuma bugün hakkını verin

• quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaka

quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Sular geldi

Gözünüz aydın 😂

• PSN : MuratDemirbas14 ekleyin hocam
  • Olaylı ve gergin günün ardından güzel bir kanlı cuma gecesiydi..

Pazartesi akşamına kadar yokum..

Servera, foruma iyi bakın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hosgeldiniz

• Stresli gündü..gece server da olabildiğince kapıştık..biraz geç girdim ama itiraf edeyim burada kenetlenen arkadaşları vurmak bu kez zor geldi

Bazı arkadaşlar ın cezaları kaldırıldı..ban listesinin Son durumunu bilmiyorum ama konuşarak bazı şeyleri halledebileceğimiz aşikar..umarım onlar için de bir orta yol buluruz.

Bu zor süreçte mesajıyla ADMİN lik dersi veren yetkiliye

Tüm samimiyetimle teşekkür ederim ve en önemlisi kişisel her türlü sıkıntısını anında unutup kenetlenen siz güzel ADAM lara da şükranlarımı sunuyorum.

Lütfen kabul buyrun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi kanlı cuma gecesi vurdunuz merminin gözüne gözüne, gravv gravv hesabı. Şimdi hepiniz ya uykusuz şekilde çalışıyor yada mışıl mışıl uyuyorsunuz

Benim gibi hala oyun sahibi olmayan fakat forumun her mesajını takip eden garip adamda gelsin sabahın ilk Günaydın'ını dilesin size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

Tabi kanlı cuma gecesi vurdunuz merminin gözüne gözüne, gravv gravv hesabı. Şimdi hepiniz ya uykusuz şekilde çalışıyor yada mışıl mışıl uyuyorsunuz

Benim gibi hala oyun sahibi olmayan fakat forumun her mesajını takip eden garip adamda gelsin sabahın ilk Günaydın'ını dilesin size

Günaydın..

Forumu izleyerek teorisini işleyişini okuyup yuttuğun oyunu,pratiğe dökme zamanın gelmiş bence

• Ban kalktı akşam da oyunda olurum kaldığımız yerden devam

• Günaydin kodamanlar

• Günayyydıınnnnn Kodamanlar.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Tabi kanlı cuma gecesi vurdunuz merminin gözüne gözüne, gravv gravv hesabı. Şimdi hepiniz ya uykusuz şekilde çalışıyor yada mışıl mışıl uyuyorsunuz

Günaydın..

Forumu izleyerek teorisini işleyişini okuyup yuttuğun oyunu,pratiğe dökme zamanın gelmiş bence

Abi zamanı geldi hatta geçiyor hatta ''bu hafta sonu oynayabilseydim ne bomba olurdu'' serzenişlerini geçiriyorum şu an içimden ama malesef evimde misafirlerim var, onların gitmesini bekliyorum.

Evdeki misafir kaynana ve baldız olunca ps4'e el süremiyor insan '' Bizim damat eşek kadar adam olmuş hala atari oynuyor '' der sonra kaynana o ps4 ms4 anlamaz,hepsi atari işte

10 günleri felan kaldı kısmetse,hele bi gitsinler. ondan sonra yansın geceler ta ta ta taaa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Günaydın..

Abi zamanı geldi hatta geçiyor hatta ''bu hafta sonu oynayabilseydim ne bomba olurdu'' serzenişlerini geçiriyorum şu an içimden ama malesef evimde misafirlerim var, onların gitmesini bekliyorum.

Evdeki misafir kaynana ve baldız olunca ps4'e el süremiyor insan '' Bizim damat eşek kadar adam olmuş hala atari oynuyor '' der sonra kaynana o ps4 ms4 anlamaz,hepsi atari işte

10 günleri felan kaldı kısmetse,hele bi gitsinler. ondan sonra yansın geceler ta ta ta taaa

'' Anneciğim atari oynayan adamlar zekidirler,hem oynuyor hem sizi dinleyebiliyorum,sen anlatmaya devam edebilirsin''

Gibi bir cümle kurmalısın..

Ya da 10 gün daha sabret aile düzenine çomak sokmayalım

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim burda kimse kimseyi eklemiyor

Herşey siz de bitiyor.Forum da aktif olarak yazanları psn ekleyin akşam chat grupları oluyor oraya gelin tanışalım.Serrvere 23:00 civarlarında giriş yapmayı unutmayın iyi forumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her keze günaydınlar sabahları farklı modda oluyorum ayılmak uzun sürüyor.
  • viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    hepimizde ayni dert var tum duzenimi bozdu bu kodamanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Her keze günaydınlar sabahları farklı modda oluyorum ayılmak uzun sürüyor.

Oldun sen artık akşam bekliyorum chate

• 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.