Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bırak gülsünler ortam yine aynı kendini grubun üstünde gören kim olursa dışarıda kalır ve kalmalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Kimseye bulaşmayın kardeşim..zaten önüne geleni banlıyolar..yarıya yakın kardeşimiz ceza aldı.

Sizler de gitmeyin.

Forumla ilgili ne isteğim ne de hevesim kaldı.

Gökhan..Ben bu sayfa nın ilk mesaj atanıyım..hepsi bu..Sahibi sen dahil katılan herkesti..ama dediğim gibi bu iş çok canımı sıktı.

Forumla ilgili de ne isteğim ne de hevesim kaldı.
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Mesajda aksi birşey yok bunuda silerler ise art niyet ararım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Hocam ne şikayeti yahu

• Şimdi squaddan arkadaşlar ban yemiş, bizim onu Yanlız bırakmamız yakışık almaz.

Admincim rica ediyorum, oradan ban alabilirmiyim. Konu sahibi bence kodamanlar forum sayfası açma zamanın gelmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu grubun facebook yada whatsapp ortamında bir birlikteliği varmı yoksa kuralım mı?

• Neler oluyor geçmiş olsun cümleten
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Şimdi squaddan arkadaşlar ban yemiş, bizim onu Yanlız bırakmamız yakışık almaz.

Admincim rica ediyorum, oradan ban alabilirmiyim. Konu sahibi bence kodamanlar forum sayfası açma zamanın gelmis

Elim de olsa bu sayfayı kapatıcam ben..bU kadar kardeşimiz banlanmış bir de yeni açmak mı ?

uzak olsun benden.

Not:Banlanma KARDEŞİM.
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Şerif abi bu yaşanan olay ne seni ne diğer arkadaşları etkilemesin bu ne ilk ne son olur ben bir çok konuda arkadaşlarımın banlandığını gördüm mesaj silinmesi falan dh forum klasikleri bunlar...

Arkadaşlardan ricam banlanan arkadaşlar sınırsız banlanmadı geçici banlanmalar eninde sonunda banları kalkıcak yeniden buralarda yazışmalarını görücez konuyu ban yemeyen arkadaşlar ayakta tutsun yeter yönetime tahrik amaçlı mesajlar yazılmasın yeter

Server ın giriş saati belli abi artık hayatımızın bir parçası oldu 23:00 girişi akşam gene buluşuruz biz

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Şerif abi bu yaşanan olay ne seni ne diğer arkadaşları etkilemesin bu ne ilk ne son olur ben bir çok konuda arkadaşlarımın banlandığını gördüm mesaj silinmesi falan dh forum klasikleri bunlar...

Arkadaşlardan ricam banlanan arkadaşlar sınırsız banlanmadı geçici banlanmalar eninde sonunda banları kalkıcak yeniden buralarda yazışmalarını görücez konuyu ban yemeyen arkadaşlar ayakta tutsun yeter yönetime tahrik amaçlı mesajlar yazılmasın yeter

Server ın giriş saati belli abi artık hayatımızın bir parçası oldu 23:00 girişi akşam gene buluşuruz biz

aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Bu grubun facebook yada whatsapp ortamında bir birlikteliği varmı yoksa kuralım mı?

Aydın ben daha da hiçbirşey kurmam..

Bu kadar uğraşacaksınız emek harcayacaksınız sonra doğranacaksınız..

Kaç kişinin hakkı yendi bugün..hepsinin emeği var bu sayfada.

Kimsenin (İSTEMEDEN DE OLSA)günahına girmem artık.
  • Sayın yetkililer,

ön not: İş bu mesaj bir hakaret unsuru içermemekte ve tamamen iyi niyetle kaleme alınmış bir serzeniştir.

1- Öncelikle forum yetkilileri hakaret mesajları ve konu dısında kalan mesajlar dısında herhangi bir mesajı silmekle yetkili değillerdir. Yetkililerin öncelikle kendi hakimiyet alanlarını ve görevlerini bilmelerini öneriyorum

2- burda yazılan eleştirileri baz alıp kişileri banlamakta kimsnin uhdesinde değildir. yetkili bir kişinin aramızdan herhangi biriyle mesajlasması sorunu kökten çözecekken kişileri teker teker banlaması sorunu çözmekten ziyade büyütmektedir.

3- Yöneticilik mesaj silmekle olmaz, kişilere özgürlüklerini kulanndırmayı sağlayarak olur. bunu yapamayanlarında bu bölümde yetkili olmasını istemiyoruz. Bu işler çocuk oyuncağı değil, buradaki herkesin bir kariyeri bir geçmişi bir yaşı var. Konudışındaki muhabbetler ile bu konunun aynı kefeye konulması doğru değil.

4- yakın tanıdığım basmalı, gcey, elitemaka gibi arkadasların banlarının kaldırılması ve temiz bir sayfa acılarak kaldığı yerden devam edilmesini talep ediyorum.

5- forumda mesaj silmek ve kelle almak kimsenin haddi değildir. insanları forumdan uzaklaştırmak ve cephe yaratmak hoş davranışlar değil.

6- 2004 yılından beri bu forumda bifiil yer almakta olan biriyim ve bu davranışların devam etmesi foruma zarar veriyor. bu duruma derhal el konulup gereğinin yapılması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReiSeM -- 4 Ağustos 2017; 12:43:56 >

• dramkow kullanıcısına yanıt
    Bu durumda senlik birşey yok şerif abi ban oluyor mesajlar siliniyor ama tek bir açıklama yok? İş yönetimde bitiyor.

• Hayırlı Cumalar herkese
  • Çok hızlısın admin 30 saniyede mesaj siliyorsun 👍

• Naber?

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 r

• Uluscuturkey kullanıcısına yanıt
    Dünkü maçtan hatırlatan bir kare

• quote:

Orijinalden alıntı: compasst

Dünkü maçtan hatırlatan bir kare

Dünkü maçtan şu kare var

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• Wisdow bey sizin psn adresiniz ne acaba ?

Ona gore sizi de serverdan uzaklastıralım.

• Uluscuturkey kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl oldu?
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.