Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün iş yorgunluğu, baş ağrısı, mangadaki adam eksikliği derken 1.5 oyun oynayıp cıktım. Çekişmeli maçlar gidiyordu ama mangasız oynamanın ne demek olduğunu iyice anlamış oldum :) "En kötü devlet devletsizlikten evladır" sözünün battlefield1 karşılığı "en kötü manga mangasızlıktan iyidir" şeklinde çevrilebilir :)

O zaman size GÜnaydın :)

• S R T kullanıcısına yanıt
    Her zaman bekleriz sende iyi oyuncusun harbiden oyunun hakkını veriyorsun.
  • Ozbkn91 kullanıcısına yanıt
    cool adam tanımının hayat bulmuş hali demek ki kendisi. Kanı kaynamış :)
    Cem çok haklısın ama o uzun iş düşünmedim değil ama internetten ötürü onu yapmak bana işkence olur ama önümüzdeki ay izne ayrılcam eylülde ozamanlarda bakarsın yaparım aklımda önerin için saol Not:Dün son oyunda yaptın yapacağını yine en son gördüğümde 46-2 uçak şov yaparken bizi isyan ettirdin nereye gitsem cem havaya çıktım cem bende dedim en iyisi kapalı alanlarda çatışayım hiç uğraşamam uçakla seneye yazın kısmet olursa kesin yanına geliyorum

• Bütün ekipler kendilerine güzel menkıbeler dizerken bizim arkadaşlar nerdeler sizde birşeyler söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compasst -- 2 Ağustos 2017; 10:20:25 >
  • Dün akşam IYI mangası olarak çok güzel zaman geçirdik dün tek manga oynamadık 2. mangamızda vardı herkesin eline sağlık güzel maçlar oldu fakat server cok gec doldu biz başka bir oyundaydık oyunumuz bitince girdik 8 vs 8 oynanıyordu 23:30 gibi server hala cok bostu hatta bi ara baska server da mı oynasak dedik buradaki bazı hararetli tartışmalar olumsuz etkiliyor server ı dün arkadaş listemdeki bir çok arkadaş biz Kodamanlarda iken başka server larda oynuyordu

Not : YusufAlper eğer bu yazılanı okuyorsan seni küreklemek için sabırsızlanıyorum künyeni alıcam senin ( bayragın dısına pusup bayrak almaya gelen kaç kişiyi aldın sayamadım hayatın zula senin nasıl zevk alıyorsun o şekilde oynamaktan bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • compasst kullanıcısına yanıt
    Dün azizler ile oynadım bizimkiler gelmemişti ve oto aim'i kapattık yeter mi?
  • Bugün bir aksilik olmazsa gelirim çalışıyoruz biz ne yapalım haftaya izindeyim oynarız bol bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Dün iş yorgunluğu, baş ağrısı, mangadaki adam eksikliği derken 1.5 oyun oynayıp cıktım. Çekişmeli maçlar gidiyordu ama mangasız oynamanın ne demek olduğunu iyice anlamış oldum :) "En kötü devlet devletsizlikten evladır" sözünün battlefield1 karşılığı "en kötü manga mangasızlıktan iyidir" şeklinde çevrilebilir :)

Onlar dönmeyi hiç düşünmediler. Akşama iboyla sahalardayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 2 Ağustos 2017; 12:25:26 >

• oyun için mikrofonlu kulaklık tavsiye eder misiniz
    siz ne kullanıyorsunuz ?
  • Dolunayda severda bekleyin bizi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compasst -- 2 Ağustos 2017; 12:58:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Cem çok haklısın ama o uzun iş düşünmedim değil ama internetten ötürü onu yapmak bana işkence olur ama önümüzdeki ay izne ayrılcam eylülde ozamanlarda bakarsın yaparım aklımda önerin için saol Not:Dün son oyunda yaptın yapacağını yine en son gördüğümde 46-2 uçak şov yaparken bizi isyan ettirdin nereye gitsem cem havaya çıktım cem bende dedim en iyisi kapalı alanlarda çatışayım hiç uğraşamam uçakla seneye yazın kısmet olursa kesin yanına geliyorum

Oynamıyorum 2gündür bilerek sonra falan filan diyorlar dün son 2map gireyim dedim güzeldi olum gel izmire başımın üstünde yerin var

• quote:

Orijinalden alıntı: basmali

quote:

Dün iş yorgunluğu, baş ağrısı, mangadaki adam eksikliği derken 1.5 oyun oynayıp cıktım. Çekişmeli maçlar gidiyordu ama mangasız oynamanın ne demek olduğunu iyice anlamış oldum :) "En kötü devlet devletsizlikten evladır" sözünün battlefield1 karşılığı "en kötü manga mangasızlıktan iyidir" şeklinde çevrilebilir :)

Onlar dönmeyi hiç düşünmediler. Akşama iboyla sahalardayız

O zaman ben şırıngaları hazırlayayım :) dün ilk defa medic oynamadım bütün oyun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG

oyun için mikrofonlu kulaklık tavsiye eder misiniz
    siz ne kullanıyorsunuz ?

Steelseries 200 aldım ben, gayet güzel ve kaliteli bir kulaklık. f/p olarak epey tavsiye edebilirim.
    Cem arada uçak al ya hep kara olmaz, gözün yükseklerde olsun :)
  • quote:

Piyade baydı artık elimi sürmüyorum serverin ztn yüzde 90nı yerde oynayan oyuncular

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

quote:

Piyade baydı artık elimi sürmüyorum serverin ztn yüzde 90nı yerde oynayan oyuncular

Seninle iboyu havada izlemek keyif veriyor sayın cem özbakan :)
  • quote:

quote:

quote:

ibo 2gün önce kanser etti beni ya aynı takımdaydık bomber vardı bende onda taaruz ucagı korusaydı beni diğer ucaklardan karşı takıma baserape yapcaktık bomberla arkaya geçip sıkmak cok zor işin dalgası geliştiriyor kendini devam etsin böle birazda şikayetler iboya gelsin ben emekli olayım

• quote:

quote:

quote:

quote:

ibo 2gün önce kanser etti beni ya aynı takımdaydık bomber vardı bende onda taaruz ucagı korusaydı beni diğer ucaklardan karşı takıma baserape yapcaktık bomberla arkaya geçip sıkmak cok zor işin dalgası geliştiriyor kendini devam etsin böle birazda şikayetler iboya gelsin ben emekli olayım

Hahaha ibo seviyo bu hayatı başka serverlarda daha acımasız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 2 Ağustos 2017; 14:37:33 >

• devam devam kişisel olarak aranızda kendini geliştiren ibo var takımca zaten başarılısınız ama birazda diğer oyuncular kişiler becerilerini geliştirse çok daha iyi yerlerde olcak takımınız pompalı olayına bence bi son verin bi faydası yok benim görüşüm tabi kimsenin oyun zevkine karışamam

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.