Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • r6 efsane oyun daha cok iyi oynayamasamda sarıyo aksama ben varım hergün fırsat buldukça oynuyorum tavsiye ederim aksam görüşmek üzere
  • Güzel konu olmuş:)
    Hemen hemen her gece 22 den sonra online oluurum. Şu an BF1 almadım. Ama FIFA16 & 17, NFS RIVAL, SW BATTLEFIELD vs. oynayan olursa beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowSword -- 21 Eylül 2016; 15:40:12 >
  • canbula kullanıcısına yanıt
    İtiraf edeyim ilk r6 dediğin de ''ne demekki bu'' diye düşünmüştüm araştırmalarım sonunda rainbow six siege olduğunu öğrendim yani ben çözene kadar oyun tedavülden kalkar

Bu arada youtube kanalına baktım..özellikle bf1 için ansiklopedi gibi olmuş..eline sağlık.
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Burdayim abi sevgiler,selamlar benden de sana ayni sekilde
    Ilk battlefield tecrubem ps3 zamaninda Bad Company 2 ille oldu.Forumdan arkadaslarimizla ve abilerimizle squadlar kurup oyuna dalardik.Benim icin yeri ayridir.
    Daha sonra pc de bf3 oynadim kisa dure ama bc2 den aldigim tat yoktu maalesef.Daha sonra da ps4 ile birlikte bf4 u aldim.Hic ama hic begenmemistim.Sacma sapan hatalar ve baslarda tuslari degistirememizden dolayi 1 hafta icinde oyunu hemen sattim.Bana gore bf ruhundan uzak binlar ile dolu sehir savaslarinin bulundugu bir oyundu.
    Battlefield 1 e gelecek olursak betayi sahsen begendim ozelikle tanidiklarla squad kurup girerseniz oyuna oyundan aldiginiz keyif kat be kat artiyor.Buyuk ihtimal oyunu ciktigi gibi alamayacagim fakat mutlaka göz atacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Burdayim abi sevgiler,selamlar benden de sana ayni sekilde
    Ilk battlefield tecrubem ps3 zamaninda Bad Company 2 ille oldu.Forumdan arkadaslarimizla ve abilerimizle squadlar kurup oyuna dalardik.Benim icin yeri ayridir.
    Daha sonra pc de bf3 oynadim kisa dure ama bc2 den aldigim tat yoktu maalesef.Daha sonra da ps4 ile birlikte bf4 u aldim.Hic ama hic begenmemistim.Sacma sapan hatalar ve baslarda tuslari degistirememizden dolayi 1 hafta icinde oyunu hemen sattim.Bana gore bf ruhundan uzak binlar ile dolu sehir savaslarinin bulundugu bir oyundu.
    Battlefield 1 e gelecek olursak betayi sahsen begendim ozelikle tanidiklarla squad kurup girerseniz oyuna oyundan aldiginiz keyif kat be kat artiyor.Buyuk ihtimal oyunu ciktigi gibi alamayacagim fakat mutlaka göz atacagim.

Çaresi yok oyunu alacaksın grup hazır beraber at koşturucaz..şimdiden para biriktir kardeşim

• destiny oynayan varmı biz de bir kaç kişiyiz grup oluşturmada sıkıntı oluyor. beraber oynarız. sırf destiny değil tabiki başka oyunlarda olur maksat muhabbet ve oyun.....

psn: hserkan ekleyin beni
  • Aranızda kulaklık kullanan varmı tavsiye edebileceğiniz güzel bir kulaklık 500 tl bandını geçmez ise iyi olur.Gece ses çıkmasın azar işitmeyelim hanımdan iyicene hanım köylü oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş 35. Fifada her türlü anahtarınızı alırım , Bf1'e bakacaz :)

Psn: ForzaBalkes
  • Oldgamermaka kullanıcısına yanıt
    GAMECOM P80 Pc/Mac/Ps4 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı(daha uygunları da var n11 e bakabilirsin) sadece kulaklık dersen sony ps için çıkarttığı kulaklıklar iyidir ama sohbet etmek de isterim dersen mikrofon şart o yüzden mikrofonlu kulaklık tercih et derim. Bu arada ben creative in telefon kulkalığını kullanıyorum iş görüyor :)
    sana bu kulaklığı tavsiye ederim kablosuz ve harika 7+1 özelliği var, verdiğim paranın 1 kuruşuna acımadım bozulsun aynısından tektar alırım kesinlikle tavsiye ederim, pc de ve telefonda bile kullanbiliyorsun ayrıca..

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-wireless-headset-kablosuz-kulaklik-P63871216
  • Ben 36 yaşındayım ama size katilmayacagim

Hayırlı olsun grubunuz bf 4 oynuyorsanız bi akşam kapisalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZelHaS -- 23 Eylül 2016; 12:01:56 >
  • Anladığım kadarıyla klan üyesisin :) bf4 oynuyoruz ama daha tam olarak bir arada oyun oynaya bilmiş değiliz asıl hedef bf1 olacak gibi duruyor muhtemelen bf1 de kapışırız..
  • Orginal olması hoşuma gitti gün içinide kurtarıyor sanırım bunu alacağım fiyatıda uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhem

Anladığım kadarıyla klan üyesisin :) bf4 oynuyoruz ama daha tam olarak bir arada oyun oynaya bilmiş değiliz asıl hedef bf1 olacak gibi duruyor muhtemelen bf1 de kapışırız..

tabiki gün içinde de kullanabilirsin hiç denemedim ama telefona takıp başkaları ile de konuşturuyormuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhem

GAMECOM P80 Pc/Mac/Ps4 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı(daha uygunları da var n11 e bakabilirsin) sadece kulaklık dersen sony ps için çıkarttığı kulaklıklar iyidir ama sohbet etmek de isterim dersen mikrofon şart o yüzden mikrofonlu kulaklık tercih et derim. Bu arada ben creative in telefon kulkalığını kullanıyorum iş görüyor :)

Ama bazen ses takım arkadaşına gitmeyebiliyor :)
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    O konu üzerinde biraz çalışmam gerekecek galiba :)
  • 20 yasindayim dayilara selam

• Aleyküm selam yiğenim

• BF1 için grup kurmuş olsak ta ben dahil bf4 r6 gibi oyunları oynayan arkadaşlarımız var..

Asıl amacımız belli bir yaşa gelmiş bir ekiple hanım ve çocukları uyutup bf1 e dalmak.yaşın uygun kardeşim :) her şekilde bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 24 Eylül 2016; 17:43:26 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.