Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Bundan sonra server gelsin yeter...
    Serverler beleş olduğundan ve yeterli altyapısı olmadığından gelmez bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18’den 22’ye kadar oynattı kendini eski kodamanlardan olmasam da bu pasifik cephesi de buraları toparlamazsa daha da toparlamaz çok zalım olmuş 30 kişiyi revive etme görevinde gavurların peşinde koştum durdum revive yapacam diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

18’den 22’ye kadar oynattı kendini eski kodamanlardan olmasam da bu pasifik cephesi de buraları toparlamazsa daha da toparlamaz çok zalım olmuş 30 kişiyi revive etme görevinde gavurların peşinde koştum durdum revive yapacam diye
    Revive işi en çok ekmek çıkarılan şey hele de bayrağa doğru dik yokuşlardan çıkarken ayaklarına yuvarlananlar tepeleme

• Dün pasific yapayım dedim karaya ayak basana kadar 3 kere aracımız patlattılar ortam tam kaos ama defans yapanlar full sniper 10 metre ileri gidemedim sniper dan kurtuluyorum uçak bombalıyor bi zemin koyu renk yere yatan kabak gibi gözüküyor çukurda uçak bombalıyor ölüyorum öldüm öldürdüler hep

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Dün pasific yapayım dedim karaya ayak basana kadar 3 kere aracımız patlattılar ortam tam kaos ama defans yapanlar full sniper 10 metre ileri gidemedim sniper dan kurtuluyorum uçak bombalıyor bi zemin koyu renk yere yatan kabak gibi gözüküyor çukurda uçak bombalıyor ölüyorum öldüm öldürdüler hep
    Ya işte bir sürü düşeni kaldırıyosun ama sen düşünce kimse gelmiyo o kötü

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Sis atmayan kodaman değildir sis atmazsan iş zor karaya gelmeden araçtan inmeniz lazım yoksa aç gibi beklerler seni

• Sis olayını arkadaşım da söyledi ataksan sissiz başlama diye ama dünkü deneyim bana atak yapmamın baya zor olduğunu gösterdi ekipsiz girmek kumar gibi yardım etmeyen takım arkadaşlarına da denk geliyorsun bazen de dişini tırnağına takan süper bir takım ile oynuyorsun şu server işi cidden gelse BF1 de olduğu gibi millete takım oyunu nasıl oynanır gösterilse Bf1 de yerde kalmazdık şimdi kaldırcak adamın gelmesi tek girdiğinde mucize gibi bişey

• Arkadaşlar bf5 diğer başlığada yazdım.Malum hanım,çocuklar yatınca gece oynuyorum.Ses sistemi çok ses yapıyor.O yüzden kulaklıkla oynamak istiyorum.Hem ses duyulmasın,hemde ses kasmak için 200/300 civarı kulaklık önerirmisiniz?

• Takım ve arkadaş arayanlar burayı değerlendirsin PS TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Sis olayını arkadaşım da söyledi ataksan sissiz başlama diye ama dünkü deneyim bana atak yapmamın baya zor olduğunu gösterdi ekipsiz girmek kumar gibi yardım etmeyen takım arkadaşlarına da denk geliyorsun bazen de dişini tırnağına takan süper bir takım ile oynuyorsun şu server işi cidden gelse BF1 de olduğu gibi millete takım oyunu nasıl oynanır gösterilse Bf1 de yerde kalmazdık şimdi kaldırcak adamın gelmesi tek girdiğinde mucize gibi bişey
    Bergamali denizi seversin sen yüzerek geç adaş dikiliden candarliya

• Yeri burası değil ama bana hızlı cevaplar lazım.

Arkadaşlar merhaba. Özet geçeceğim. Dün uyduruk avatarsız bir PS üyesi bir şeyler yazdı İngilizce. Yazdık ettik sonra beni bir linke yönlendirdi tabi doğrudan link vermiyor. Yazışmaları da Android telefonumdaki PS messenger üzerinden yapıyoruz tabi bana bir resim de atmıştı. Neyse verdiği linke güvenemediğim için PC üzerinden Gizli sekmede girip Accept Invite dedim. Zaten sonrasında link değişiyor ve kredi kartı bilgilerinizi girin diyor. Dolandırıcılık bu belli de. Şimdi hiçbir veri girişi yapmadığım halde şu an PSN hesabım tehlikeye girmiş midir? Bugün arkadaşıma anlattığımda hesabın gitti geçmiş olsun diye içime kurt düşürdü. Zaten ondan sonra PS üzerinden parolamı değiştirip cüzdana da bir ayar çektim. Hatta ne olur ne olmaz diye gmail hesabımın da şifresini değiştirdim.

Evet hesabım/kredi kartım tehlikede mi?

Ek bilgi: Bir başka arkadaşımla DH'de adlandırıldığı şekliyle "daimi kardeşlik"imiz var. Tabi o sanal kart kullanıyor ben mevcut kredi kartım sanal kart desteklemiyor diye kullanamıyorum -ama sanal kart destekli bir kart çıkartacağım- o kesin.

• tinynunis kullanıcısına yanıt
    Adaş yüzmek bizim işimiz sen nerelerdesin ya gözükmüyorsun

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Balıkçılım ben bir orda bir burda

• Hayırlı Haftalar Kdm
    KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042
    KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• hayirli haftalar, yamyam gibi oynamisiz

• Hayırlı haftalar millet. Bu akşam toplanıyor muyuz ?
  • quote:

Hayırlı Haftalar Kdm

Yakışır size

• quote:

Hayırlı Haftalar Kdm

İkincilik yarışını resmen foto finish belirlemiş.

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    varsa eksik tamamlarız
    Emre abi puanı görünce gülmüştü
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Server kiralama gelirse belli bir ücret karşılığı alabiliyosun..beleş değil ki
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.