Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bildiğin kalabalıktık sayıya bakmadım ama 3 manga vardı çıktığımda rahat Ana sayfadan da davet attık mı rahat kapatırız oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Havada 2 ye bölünüyorsun yere inince birleştiriyorum

• Oyun sanki yeni çıkmış gibi heyecan verici, eski dostlarla oynamak da ayrı bir zevk Kanlı canlı günlere az kaldı gibi :)
  • Dün gece geçte olsa oyuna girip kısa bi süre bakabildim. Oyunun son halini çok beğendim.Bu sefer olmuş.
  • ua_hector kullanıcısına yanıt
    Admin oyunu elden geçirmişler çok iyi olmuş , bunlar zorla sana aldıracak serverı çıkınca
    O değil burda imparatorluğun kıyısı yok sakın pazer haritasını koyma yerine sevilecek tarafı yok şimdiden diyim sana

• Admin Fut dan çıkabilirse yapacak bir şeyler de hadi hayırlısı :)
  • Uzun süredir BfV e girmiyorum cihazda en güncel hali ile duruyor Pasific güncellemesinden sonra ki yorumlar çok olumlu galiba akşam girip deneyimlemenin zamanı geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nebioqlu kullanıcısına yanıt
    Adminin programı sabah kahvaltı öğlen sbc akşam paket açma vakit kalırsa bizimle
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Bi girsen şaşırabilirsin diyorum atmosfer süper oynanışta oynama yapmışlar ufaktan sanki seslerde iyileştirilmiş
  • Şimdi gelde Dice a sövme milleti kopardılar şimdi adam ediyorlar oyunu neyse biraz biraz başlayalım o zaman cod a ara vermek lazım

bu oyunu 2021e kadar oynatacaklar yani adamlar sana hitaben istediklerini verip zorla oynatacaklar , maalesef böyle.. ve gerçekten oynatıyor
  • Valla Fps oyun açlığını cod ile gideriyordum bu aralar tek oyuna karşıyım her oyunun alternatifi olmalı BfV umarım daha daha iyi olur özellikle şu server işi olursa Bf1 deki o bf ci tayfanın adresi gene aynı olur özledik artık öyle akşamları

Durduğun kabahat underground haritasını da oyna..
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Abi akşam nasipse ilk iş bi pasific semalarında kurşun dökeyim özledim yalan yok

Dikkat et denize dökmesinler
  • Dökemezler ben kendim atlarım

Pubg de iki squad arasında kalarak onlara loot vermemek kill vermemek için kendimi uçurumdan aşağı atıp mındar olmuş adamım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 2 Kasım 2019; 12:31:10 >
  • tam oyunun ustune toprak atacaktik ki dice l.a, hizir gibi rohirrim gibi yetisti.

Gel gel akşam beraber oynayalım mağaralarda kaybolalım, sahile çıkartma yapalım :)
  • Nebioqlu kullanıcısına yanıt
    Ooooo mağara kumsal dedin kesin gelicem akşama illa ki giren olur sen hala geç mi giriyorsun ?

Benim oyuna girme durumum tamamen kızımın uyumasına bağlı o nasıl isterse, babam oyun oynasın isterse 10 da oyundayım yok uyuzluk yapacam derse 12 den önce zor giriyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.