Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LazBoard

Klavye&fare kullanan varsa eğer yaa ds4 elinize alın yada pc ye geçin lütfen 3 gramlık zevkimizide baltalamayın
    Toprağım noktayı koymuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    Hocam kimin canını yaktınız ? Nedir bu ego ? Oynadığımız basit bir oyun. cevap vermeyeyim diyorum ama uçtukça uçuyor garip garip üstten bakan karikatürler atıyorsunuz. İyi oyuncu olabilirsiniz , yazdığım mesajda bile bana öyle geldi ama olmayabilir kusura bakmayın dedim. Alçakgönüllülük yaptıkça kanatlandınız. Siz ego tatmini için gidip klavye mouse almış birisiniz gelip daha ne anlatıyorsunuz. Birde üst perdeden bakacağım diye millete sazan derken iki haftadan beri yaptığımız klavye mouse ironisine uçarak atlamanız daha da bir garip oldu. Ben bir buçuk senedir konsol oynuyorum. Oyuna başladığımda 1-51 skor aldım kodamanlar serverinde. Büyükbabayı tanıdığım kısa dönem içerisinde onunda skora falan takılmadığını biliyorum. Kişi kendinden bilir işi diye bir atasözü var nasıl bir can yanması ile sarıldıysanız km ye. Size mutluluklar dilerim. Şunuda şuraya bırakayımda bakıp bakıp EGO’nuzu tatmin ettiğinizi sandığınız an aklınıza gelir mutlu olursunuz.

• viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Aralık 2018; 21:25:39 >
  • Selamun aleyküm,isteyen istediği şeyle oynar bir kişi ds4 le iyidir diğeri iyi değildir mosue keyboard kullanır sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

neden km ci yüzünden oyunu ben bırakayım durumu eşitlemek varken hatta neden daha fazla oyunda yırtanayım sitres yapayım benim yaptığım karşılıklı olan birşey eşitlemek durumu
    Kimin canının yandığını görmek isterseniz bu mesaja iyi bakın baştan aşşağı kuyruk acısı kokuyor

• Sen durumu eşitlemeye devam et kardeşim

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Benimki ego değil bir kişiyi hedef noktası gösterenlere kopun hepiniz gelin diyorum ben şuan bile PC-PS4-XBOX hepsininde oynayan biriyim kendimden emin biriyim üsten kimseye bakmadım bakmamda bu forumda onca şeyi görüp görmezden geldim daha düne kadar başkaları hedef bu gün ben siz ne ayaksınız diyorum yani egosunu tatmin eden ler ne ayaksınız diyorum ve çevremde ki herkesin bildiği gibi r6 dışında klavye oynadığım konsolda oyun yok bukadar açık ve net söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANSHAAA

Selamun aleyküm,isteyen istediği şeyle oynar bir kişi ds4 le iyidir diğeri iyi değildir mosue keyboard kullanır sıkıntı yok.
    Ps’da Klavye mouse acizliktir diğer arkadaşlarımızada bizede saygısızlıktır.

Çok meraklıysa pc ‘ye geçsin burda yeri yok he yeri olsun istersede şartlar ve durum ortada millet ağzına sakız olur gelen vurur giden vurur savunulacak yanı yok.

• aynen sende
  • Komikmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Benimki ego değil bir kişiyi hedef noktası gösterenlere kopun hepiniz gelin diyorum ben şuan bile PC-PS4-XBOX hepsininde oynayan biriyim kendimden emin biriyim üsten kimseye bakmadım bakmamda bu forumda onca şeyi görüp görmezden geldim daha düne kadar başkaları hedef bu gün ben siz ne ayaksınız diyorum yani egosunu tatmin eden ler ne ayaksınız diyorum ve çevremde ki herkesin bildiği gibi r6 dışında klavye oynadığım konsolda oyun yok bukadar açık ve net söyledim
    Seninle birebir tanışmasakta viera , beraber oynadığınız ekibinizden cüneyt ve emreyle tanışıyoruz onlarla birliktesin yani kırk yabancı modelimiz yok aramızda saydığım kişilerle olan muhabbetimize olan saygımdan kaynaklı sana karşı sözlerimi seçmeye çalışıyorum baştan böylece biri giriş yapayım..

Şimdi muhabbete gelirsek şaka bi yana ufak bi it dalaşı var ortada sen bizle kdm ile uzun yıllar oynamış bi adamsın oyunculuğunla ilk 5 e rahat girersin zaten şurda mouse klavyeye adın çıkmış bence saygılı bir şekilde cevap vereceğine ortamı daha da kaynatır cümleler kuruyorsun yakışmıyor bak söylim değerli kardeşim.

He R6 oynadın oynamadın bence ordada oynamasaydın ben yine sözümün arkasındayım basite kaçmadır acizliktir çaresizliktir emeğe saygısızlıktır Klavye- mouse....

Sonuç olarak ben bf de oynamıyorum diyorsun hadi muhabbetimizin birbirimizle olan oyun tanışıklılığının hatrına kesip atalım o muhabbeti haklısındır diyelim ama sen , gelin hepiniz ben tekim diyip acıtasyon modunda bizi tahrik etmeye çalışıyorsun gerek yok yapma.

Şuanlık seninle ilgili söyleyebileceğim en olumlu şeyler bunlar umarım birşeyler alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 23 Aralık 2018; 19:37:0 >

• Türkiye de sıralamam var ds4 kullanıyorum lakin klavye mouse kullanan kişilere laf etmiyorum.Burdaki çoğu kişiden 100 kat iyiyimdir...Tercih meselesi isteyen istediği aleti kullanır.Ben ds4 le oynarım diğeri mousla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

O kadar atip tuttun, sen de kill aliyorsun sen de km sin diyecek olan varsa bu da benim nacizane videom. Karar sizlere kalmis. :)

ben demem. bir kere dedim burnumdan getirdin

• Bu komik muhabbet ne zaman bitecek acaba, yazmıyım dedim ama sen iyi ben senden iyi muhabbeti için kurulmadığını düşünüyorum bu grubun. Sabahtan beri sidik yarışına sokmayın milleti

• Emrah'la uzun zamandır birçok oyun oynadım. hiçbir zaman ne hırs yaptığını, ne birini küçümsediğini, ne de tepeden baktığını gördüm. Zaten BF'de KM kullanmadığını da söylemiş.

Beraber oynadığım kişiler ne kadar iyi aim aldiğimi(!) bilirler. hırslı olsa benimle oynamazdı.Az yenilgi aldırmadık r6'da.

Bu KM muhabbeti gerçekten gereksiz.daha önce de yazılmış; kiminde monitör var, kiminde razor var... ne yapalım o zaman, her şart eşit olmadan oynamayalım mı?

Şerif abi yaşlılar kendi aramızda takılalım artık
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    hahaha, o az farkliydi yav, bu sefer muhatabin benim :)
  • Beyler bırakın bu sıralamdır ilk beştir ondur muhabbetlerini..kodamanlar da böyle şeyler konuşulmaz..hariçten gazel okuyanlara da prim verilmez..

Viera arada kaçak yapsada 😊uzun zamandır bizimle..kendisini iyi ve kurallarımıza uyan bir oyuncu olarak biliriz..kişinin beyanı esastır oynamıyorum diyorsa oynamadığını kabul ediyoruz..yasak mı ?

Hayır değil ama biz grup olarak olabilecek en eşit şartlarda oynamaya çalışıyoruz klavye mouse acantaj sağlıyorsa eşitlik bozulur demektir..bunun olmasını da istemeyiz.

Herkesin bilmedi gereken şey şu biz kill için değil eğlenmek için burdayız..günün stresini 2 saatte olsa hep beraber atmak için burdayız.

Bu sayfa nın amacı. Oyundan sonra paylaşım yapmak birbirimize takılıp gülmek ve yeni kodamanlara ulaşmak.

Kırmayın üzmeyin germeyin..

Beni az çok tanıyanlar için söylüyorum sizde biraz hatırım varsa bu konuyu kapatın. Bu sayfa kodamanlar sayfasıdır..

Yanisi :Durun beyler siz kardeşsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 23 Aralık 2018; 19:55:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Beyler bırakın bu sıralamdır ilk beştir ondur muhabbetlerini..kodamanlar da böyle şeyler konuşulmaz..hariçten gazel okuyanlara da prim verilmez..

Viera arada kaçak yapsada 😊uzun zamandır bizimle..kendisini iyi ve kurallarımıza uyan bir oyuncu olarak biliriz..kişinin beyanı esastır oynamıyorum diyorsa oynamadığını kabul ediyoruz..yasak mı ?

Hayır değil ama biz grup olarak olabilecek en eşit şartlarda oynamaya çalışıyoruz klavye mouse acantaj sağlıyorsa eşitlik bozulur demektir..bunun olmasını da istemeyiz.

Herkesin bilmedi gereken şey şu biz kill için değil eğlenmek için burdayız..günün stresini 2 saatte olsa hep beraber atmak için burdayız.

Bu sayfa nın amacı. Oyundan sonra paylaşım yapmak birbirimize takılıp gülmek ve yeni kodamanlara ulaşmak.

Kırmayın üzmeyin germeyin..

Beni az çok tanıyanlar için söylüyorum sizde biraz hatırım varsa bu konuyu kapatın. Bu sayfa kodamanlar sayfasıdır..

Yanisi :Durun beyler siz kardeşsiniz
    Gözlerm yollarda kaldı bende ne zaman gelecen diye bekliyordum saygıdeğer adminim

• Şu grupta benden iyi oyuncu varsa beri gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

O kadar atip tuttun, sen de kill aliyorsun sen de km sin diyecek olan varsa bu da benim nacizane videom. Karar sizlere kalmis. :)

Ne güzel video captionı olmuş

• 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.