Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI 20.000 MESAJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
20.761
Cevap
95
Favori
489.750
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI 20.000 MESAJ
Giriş
    3720 Mesaj

abi bu toplulugun beslendigi sey rekabettir. ben hep serveri ingiltere premier lige benzeterim. 5-6 takim kafaya oynar. sampiyon belli degildir. hicbir mac cantada keklik degildir, tempo asiri yuksek simdi sen de km var sen de monitor var pro kol var deyip az beride oyna dersek rekabeti azaltiriz. bir bakmisiz dice'in serverina donmusuz. isteyen denesin manga olarak topluluktan ayri oynayin gram zevk alinmiyor. kd ise en krali, yenmek istiyorsan icinden geciyorsun. fakat keyif alamiyorsun. lutfen bu rekabeti zedelemeyelim, hep beraber ne guzel oynuyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dramkow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yazmicam konu ile alakalı bir şey Şerif abi yazılması gerekeni yazmış bakın dalganıza gençler :) eğlenelim yeter...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn:Nebıoqlu
    BF1 Server: KODAMANLAR (TR)
  • Teğmen
    186 Mesaj

Seri psn sal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImHereToOwnYou- -- 23 Aralık 2018; 20:20:53 >
    |
    |
    ANSHAAA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2025 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Şu grupta benden iyi oyuncu varsa beri gelsin...
    Sen gönüllerin kahramanısın tank avcısı

Sayın @dramkow eğlenmenize bakın diyorsun da @Imheretoownyou nickli arkadaşımız rakipken ben eğlenemiyorum. Dün zıplaya zıplaya vurdu beni oyunun bugını bulmuş arkadaş 70 kill yapıyor fetih modunda.

|
    |
    Bahsedilenler: dramkow , ImHereToOwnYou-

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
  • Teğmen
    187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3ABAAF5D6

Katılıyorum şahin abi şimdi bende izleyebildim videoyu da valla böyle bir eğim şekli yok biz boşuna oynuyoruz bu oyunu

Alıntıları Göster
    Bende videoyu izledim klavye mause ile oynuyosa bence oynayamiyo yani hakkini veremiyo cod oto eyimin tavan yaptigi bir oyundur yillarin cod oyuncusu olarak bence ds4 ile oynuyo viera klavye mause karsindaki oyuncular yani arkadaslarina acik kufur demek ds4 ile klavye maustan bile daha iyi aim alan oyuncular gordum gecen fortnite turnuvasinda ds4 ile oynayan cocuk kazandi

• Yarbay
    3720 Mesaj

merhaba, bf1'deki olmeyen flozof musunuz ? bf v indirime girmis almadiysaniz sizleri de aramizda gormek isteriz.

|
    |
    FLOZOF_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bütün flozoflar ölümsüz değilse o

|
    |
    S R T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: AIchera
  • Yarbay
    2042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Sayın @dramkow eğlenmenize bakın diyorsun da @Imheretoownyou nickli arkadaşımız rakipken ben eğlenemiyorum. Dün zıplaya zıplaya vurdu beni oyunun bugını bulmuş arkadaş 70 kill yapıyor fetih modunda.

Alıntıları Göster
    O çekirgeye söyle bir sıçrar iki sıçrar

Bakmışın banı yemiş

Çocuğu tanktan indirmekle hayatımızın hatasını yapmışız be biraderim

PSN:dramkow
    BF1 server:KODAMANLAR (TR)

• Teğmen
    207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Alıntıları Göster
    Tanksız uçaksız 70 adam vurmuş bi fetih döngüsünde daha yükseğini görmedim oyunda brokenmachine bile o kadar vurmuyor zalım :)

psn:zeod38

• Yarbay
    3731 Mesaj
    Beyler doluşun. konuyu öne çıkaralım

https://mobile.donanimhaber.com/gorusmelere-basladik-ps-store-ekstra-25-indirim-icin-destek-ver--136421401

|
    |

Psn ID: ahmtayd
  • Teğmen
    187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S R T

merhaba, bf1'deki olmeyen flozof musunuz ? bf v indirime girmis almadiysaniz sizleri de aramizda gormek isteriz.
    Aldim beyenmedim duruyo kenarda benim icin buyuk hayal kirikligi oldu ops4 blackout takiliyorum

Çok bişi diyemicem , siparişten önce olsa almazdım da gitti paracıklar bekle beni mouse , tom & jerry misali oynıcam

|
    |
    viera1905_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn Luffy_1907 Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic
  • Binbaşı
    1862 Mesaj

Aman Serhat keşke vermeseydin. Burada kolsuzların diline falan düşersin :)

|
    |
    Luffy1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ANSHAAA

Komikmiş :)
    Sende kimsin , 23 aralık tarihli üyemi ? Lütfü olamazsın uğraşma

|
    |

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn Luffy_1907 Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Öncelikle yazdığın yazı hiç tavrın hiç hoşuma gitmedi.bu konuya ben bir yorum yapmadım ancak bu yazın gerçekten hiçte doğru bir yazı olduğunu düşünmüyorumki bu kişileride çok yakından tanıdığınıda düşünmüyorum.

Lagaluga hangi dilde bir kelimedir? Ne anlama gelmektedir? Açıklarsan sevinirim.

Ya istersen 10 kişi ol ne değişir? Anlatılmak istenen konuyu anlamadan okumadan neyin yorumunu yapıyorsun.girsen ne yazar oynasan ne olur? oynamasan ne olur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    çağrışş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj

Benim arkadaşım var hocam genelde 70-80 den düşmez aşşağıya. Rekoruda 107 kill di vaoxda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    be38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj

O kadar yazıştık konuştuk şurda seviyeyi sizin kadar aşağı çeken olmadı. Oynuyor musun dedik yanılıyor olabiliriz dedik, yanılıyorsak kusura bakma da dedik. Evet çok iyi oyuncular var , bir o kadar da iyi karakterli insan var sizin varlığınız iyi oyuncu sayısını arttırıyor olabilir ama düşürdüğünüz seviye geneli düşürmüyor merak etmeyin. Kendi adıma iyi oynuyorum iddiam da yok sadece Şerif abinin dediği gibi iyi karakterli insanlarla oyun oynama çalışıyorum. Kapanmış bir konuya böyle bir mesaj yazmak size ne kazandırıyor merak ediyorum ulu müthiş oyuncu

|
    |

PSN: AIchera
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Burada birçok iyi oyuncu var. Ama Allah’ın kolsuzu gelmiş hangi klavye mause yazmış. Adam klavye mause ile oynamıyor. Ayda yılda bir giriyoruz oyuna onda da yerden kalkamayanlar gelmiş burada lagaluga yapıyor. Merak etmeyin bu sene çok kalabalık değiliz. Pek de girmiyoruz. Girince de anlatmaya gerek yok zaten.
    Tamam abi sensin

|
    |

Ortami gerip kapanmis konuyu alevlendirmenin manasi yok. uzatma kardesim.
    |
    |

PSN : kenshiRounin | LIVE : Buyukbaba
    Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Binbaşı
    1862 Mesaj

Hoşuna gitsin diye yazmadım zaten. Genel olarak okudum. İlk alevlendireni de okudum. Sen benim kimle oynadığımı nereden bileceksin? Adamın biri gelmiş ezik diyor. Diğeri gelmiş üstü kapalı laf çakıyor ona bir şey dememiş belki de diyememişsin. Bu arada seni bu sene gördüm. Beni tanımaman normal. Ben seni tanımıyorum mesela. Kim bu arkadaş? Eskiysen yeni mi aldın? Ne yani?

|
    |
    HydrFoxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.