Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI 20.000 MESAJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
20.756
Cevap
95
Favori
489.516
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> KODAMANLAR TOPLULUĞU (PS4);BF V BULUŞMALARI 20.000 MESAJ
Giriş
    1433 Mesaj
    Viera1905 yani Emrah a da klavye mause deniliyor ya güldüm açıkcası bu adam ile geçen seneden beri oyun oynarım sadece bf değil her türlü oyun hatta xbox bile adam xim midir nedir onu bile R6 daki kö cilere inat aldı ve inanın çoğunu ds4 ile oynar...Geçen sene server da en çok adam vuran kişi idi ve bu adam turnuvalara katılan kişi R6 , Pubg , Bf ve Cod u çok oymadım onunla beraber adam yetenekli geçen sene bende karsılıklı oynarken cok cektim... Atmış olduğu video da kullanmıştır kullanmamıştır bilemem ama adamın şu ortamda km ye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 23 Aralık 2018; 18:19:38 >
    |
    |

Xbox : brigand35
    Psn : brigand_35
    BF1 server : KODAMANLAR (TR)
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj

neden km ci yüzünden oyunu ben bırakayım durumu eşitlemek varken hatta neden daha fazla oyunda yırtanayım sitres yapayım benim yaptığım karşılıklı olan birşey eşitlemek durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viera1905_35 -- 23 Aralık 2018; 18:30:20 >
    |
    |
    ImHereToOwnYou- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Dogru abi sende haklısın eşitlemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    viera1905_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj
    Benim sinirlendiğim kimse bilip bilmeden düşünmeden lafı ortaya atar herkes sazanlamasına atlar bir kişiye yazık diyorum gerçekten yazık

Orijinalden alıntı: LazBoard

Klavye&fare kullanan varsa eğer yaa ds4 elinize alın yada pc ye geçin lütfen 3 gramlık zevkimizide baltalamayın
    Aynen katılıyorum...kodamanlar la oynarken lütfen km kullanmayın (varsa kullanan tabi) çok kill değil çekişme oyundan zevk almak önemli

|
    |

psn:zeod38
  • Teğmen
    207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Benim sinirlendiğim kimse bilip bilmeden düşünmeden lafı ortaya atar herkes sazanlamasına atlar bir kişiye yazık diyorum gerçekten yazık

Kullanmıyorum diyorsan kullanmıyorsundur hocam burası belli bir seviyesi olan grup km kullanan bi kişi çıkıp kullanmıyorum diyip kendini küçük düşürmez bence bu platformda ..çok iyi oynuyorsun tebrik ederim

psn:zeod38

• Yüzbaşı
    459 Mesaj

güzel bir bakış açısı
    |
    |
    be38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Aralık 2018; 21:24:57 >

PSN : kenshiRounin | LIVE : Buyukbaba
    Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj

Galiba canınız çok yakmışım ya çok dokunmuş size belliki ama şu gurupta boş iftaralarla kirletmeyin
    |
    |
    Buyukbaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LazBoard

Klavye&fare kullanan varsa eğer yaa ds4 elinize alın yada pc ye geçin lütfen 3 gramlık zevkimizide baltalamayın
    Toprağım noktayı koymuş.

|
    |

Hocam kimin canını yaktınız ? Nedir bu ego ? Oynadığımız basit bir oyun. cevap vermeyeyim diyorum ama uçtukça uçuyor garip garip üstten bakan karikatürler atıyorsunuz. İyi oyuncu olabilirsiniz , yazdığım mesajda bile bana öyle geldi ama olmayabilir kusura bakmayın dedim. Alçakgönüllülük yaptıkça kanatlandınız. Siz ego tatmini için gidip klavye mouse almış birisiniz gelip daha ne anlatıyorsunuz. Birde üst perdeden bakacağım diye millete sazan derken iki haftadan beri yaptığımız klavye mouse ironisine uçarak atlamanız daha da bir garip oldu. Ben bir buçuk senedir konsol oynuyorum. Oyuna başladığımda 1-51 skor aldım kodamanlar serverinde. Büyükbabayı tanıdığım kısa dönem içerisinde onunda skora falan takılmadığını biliyorum. Kişi kendinden bilir işi diye bir atasözü var nasıl bir can yanması ile sarıldıysanız km ye. Size mutluluklar dilerim. Şunuda şuraya bırakayımda bakıp bakıp EGO’nuzu tatmin ettiğinizi sandığınız an aklınıza gelir mutlu olursunuz.

|
    |

PSN: AIchera

• Yarbay
    4459 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Aralık 2018; 21:25:39 >
    |
    |

PSN : kenshiRounin | LIVE : Buyukbaba
    Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Er
    3 Mesaj
    Selamun aleyküm,isteyen istediği şeyle oynar bir kişi ds4 le iyidir diğeri iyi değildir mosue keyboard kullanır sıkıntı yok.

neden km ci yüzünden oyunu ben bırakayım durumu eşitlemek varken hatta neden daha fazla oyunda yırtanayım sitres yapayım benim yaptığım karşılıklı olan birşey eşitlemek durumu
    Kimin canının yandığını görmek isterseniz bu mesaja iyi bakın baştan aşşağı kuyruk acısı kokuyor

|
    |

Benimki ego değil bir kişiyi hedef noktası gösterenlere kopun hepiniz gelin diyorum ben şuan bile PC-PS4-XBOX hepsininde oynayan biriyim kendimden emin biriyim üsten kimseye bakmadım bakmamda bu forumda onca şeyi görüp görmezden geldim daha düne kadar başkaları hedef bu gün ben siz ne ayaksınız diyorum yani egosunu tatmin eden ler ne ayaksınız diyorum ve çevremde ki herkesin bildiği gibi r6 dışında klavye oynadığım konsolda oyun yok bukadar açık ve net söyledim
    |
    |
    AIchera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ANSHAAA

Selamun aleyküm,isteyen istediği şeyle oynar bir kişi ds4 le iyidir diğeri iyi değildir mosue keyboard kullanır sıkıntı yok.
    Ps’da Klavye mouse acizliktir diğer arkadaşlarımızada bizede saygısızlıktır.

Çok meraklıysa pc ‘ye geçsin burda yeri yok he yeri olsun istersede şartlar ve durum ortada millet ağzına sakız olur gelen vurur giden vurur savunulacak yanı yok.

|
    |

aynen sende
    |
    |
    basmali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.