Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (858. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

4.5 dumandan sonra bi 15dk mola veriyorum ben kendime geleyim diye o zamanlar kesin o

Alıntıları Göster
    o zaman bu aralar çok alıosun duman
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Dün bir de rakipte 10 pingle oynayan bir manga vardı.. Bari onlar olmasaydı..
    dün benim 80-88 arasındaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patlangac1903

Arnavutça için özele alayım dizi

Alıntıları Göster
    Yazdığınınızı google translate yapınca bunu mu demek istediniz deyip Mos u pergjigje aj djali te nje kurve

çok ağır anneli arnavutça bir küfür çıkıyor.Ben arnavutça bilmediğimden size soruyorum burada ne yazıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Manhattan

Yazdığınınızı google translate yapınca bunu mu demek istediniz deyip Mos u pergjigje aj djali te nje kurve

çok ağır anneli arnavutça bir küfür çıkıyor.Ben arnavutça bilmediğimden size soruyorum burada ne yazıyor!

Alıntıları Göster
    Translete yanlış çevirmiş serhata arnavua öğretiyorum cevap yazamadı sizde meraklısınız sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi hafta sonları millet dün gece fjell haritası güzel geçti elinize sağlık. Bu denge işi özel serverlar olmadan zor gözüküyor o yüzden elimizden geldiği kadar biz oyunu dengelemeye çalışıyoruz ama oluyor ama olmuyor işin eğlence boyutundayız, birbirimizi üzmeden kırmadan eğlenmeye devamm
  • Dün hayvan gibi şii ettiler bizim takımı. Dedim big father gelip bizi kurtarır ama gelmedi

Birde o fire mangası neydi öyle yahu. 10-12 pingle oynuyorlardı. Serveri içine almış adamlar

• quote:

Sahis falan değil demek istediğim biz her el duruma göre bakıp öteki el geçiyoruz karşı takıma bizim toplam sayımız düzen olarak 4u geçmiyor zaten çok nadir ekstra kişiler geliyor işinden gücünden zaman bulup Diğer mangaların sayıları yüksek oluyor bizim için bi problem yok 400-0 da yenilelim ki defalarca tek kaldık kaybettik sorun etmedik 1 manga asla oyun kazanamaz çok çok üst düzey bi durum olmadığı sürece umarım anlatabilmişimdir sonuçda aynı çatı altında toplanıyoruz

Alıntıları Göster
    Katılıyorum..bir manga bir taraf ta diğer mangalar ve bireysel oyuncular karşıda kalırsa kazanmak gerçekten çok zor.Ben geçen Alpere mesaj attım yerinizde kalın biz sizin tarafa geçiyoruz diye.(Sağolsun o da oyunlar bitince görmüş mesajı ) 1.5 oyun sonra geçebildik..fedakarlık gerekiyor.
    Birde iletişim için sadece kendi manganız değil diğer mangalar dan arkadaşların da teli olmalı ki geçiş sırasında iletişim kurulabilsin.

Şu an için başka çaremiz yok gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 22 Aralık 2018; 11:44:32 >

• yaşıyor musun?
  • Dün ping sıkıntısı çeken var mıydı?? herkes görev mi yapıodu yoksa
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Dun bizim serverdaki 8-10 kisi size gelseydi en azindan biraz daha rahat olurduk hep beraber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Dun bizim serverdaki 8-10 kisi size gelseydi en azindan biraz daha rahat olurduk hep beraber
    Abi dün ilk sizin oyuna geldik sanırım. Ingiliz serveri diye çıkıp almana geçtik. Keşke size söyleseydik

Ingiliz serverinde pingler çok dalgalanıyor.

• aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Dun bizim oyunlar cok dengeliydi, sorun da yoktu, keske kalsaydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Dün hayvan gibi şii ettiler bizim takımı. Dedim big father gelip bizi kurtarır ama gelmedi

Birde o fire mangası neydi öyle yahu. 10-12 pingle oynuyorlardı. Serveri içine almış adamlar
    Dün şapur şupur ne yiyon dedin ya aha bak baktım karşı takım 20 5 oynuyoruz çiğ köfteye geçtim gökçeyi izledim.Une te dua te ndriçuar araştırma yapma seviyorum seni demek

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Dun bizim oyunlar cok dengeliydi, sorun da yoktu, keske kalsaydiniz.

Abi İngiliz server diye sizin oyundan çıktık.. 15-20 puan yüksek oluyor ingilizler

Girerken Alman Serverına girmeye çalışalım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G.Ceylan kullanıcısına yanıt
    Tamamdir, bundan sonra daha dikkat ederiz.

• quote:

Ben bugüne kadar kimseden o fedakarlığı görmedim açık konuşayım hep biz değiştirdik taraf ha sorun etmedik hiç bi zaman hatta böle daha zevkli zor geçsin oyun yenilelim kazanalım farketmez senin yazını gördüm diye sölemek istedim kdm alay wolf aranızda anlaşın bence sayınız daha fazla sizin şu foto gibi çok örnek var

Alıntıları Göster
    bana da denk geliyor. genelde karşı tarafta tek siz oluyorsunuz KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• Patlangac1903 kullanıcısına yanıt
    Kanka gece gece acıktırdın çiğ köfte deyince.. Dürümcüye gidecektim oyundan sonra, hadi damarlar tıkanmasın diye vazgeçtim..

• quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Kanka gece gece acıktırdın çiğ köfte deyince.. Dürümcüye gidecektim oyundan sonra, hadi damarlar tıkanmasın diye vazgeçtim..
    Can boğazdan gelir

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Onlar hususi de geciyorlar, serverda bizde ve karsida bolunmus oynarken karsida toplanıyorlar. Her zaman server yuzunden tek kalmiyorlar, azizler seviyor mucadeleyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patlangac1903

Dün şapur şupur ne yiyon dedin ya aha bak baktım karşı takım 20 5 oynuyoruz çiğ köfteye geçtim gökçeyi izledim.Une te dua te ndriçuar araştırma yapma seviyorum seni demek

Alıntıları Göster
    Öyle bi yiyon ki insanın canı çekiyor

• 
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.