Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Katılım saglayamadım aranıza akşam gelmeye çalışacagım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

Günaydın hayırlı işler herkese

Ali bu silahın adı nedir

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

Hellriegel bu silah. Taarruzun 10. Seviye silahı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Selamlar. Katılım saglayamadım aranıza akşam gelmeye çalışacagım.

Bence KODAMANLAR topluluğuna hiç bulaşma kardeşim..2 el atarım diye girdim ''bi el daha abi,hadi bu son olsun bari'' diye diye gece gene 2 de yattım Hanım yakın da boşar işim de bu gidişle batar..sen bari kurtar kendini
  • Benide ekleyin=) PSN: aydnksvlTR
  • Ben bile size özendim hocam ne güzel evden işe geliyorsunuz karınızla çocuklarınızla vakit geçirdikten sonra bir oyun oynuyalım diyorsunuz gerçekten sevindim sizin adınızı inşallah ilerde bizde böyle oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Oyundan az önce çıktık.Birlikte manga (Squad) kurup girince oyundan 2-3 kat daha fazla zevk alıyoruzBirde üstüne Parti chat açıyoruz hem oyun oynuyoruz hemde muhabbet ediyoruz

Ertesi gün de işte uyukluyoruz..Çocuklar ekmek bekliyo Ali cim Kodamanlar topluluğunun yaş sınırından tek torpilli üyesi olduğun için farkın da değilsin tabi

Valla abi inan geçenlerde Witcher in dlc lerini aldım daha başlayamadım :) :)

Her zaman söylerim bu oyuna girerken tanidiklarla Squad kurup girilirse oyunun zevki kat be kat daha fazla artiyor.Sahsen tek başıma oynayınca bir süre sonra sıkılıyorum :)

• 37 yaşındayım, yurtdışında olduğumdan TR'den 5 saat ilerideyim, hafta içi denk gelmeyebiliriz ama yine de ekleyin haftasonları takılırız.

BF1'e daha yeni yeni başlıyorum, ilk hikaye görevini (tankla gittiğimiz) daha dün oynadım, öncesinde bir miktar BF4 ve çok çok az Starwars Battlefront oynamışlığım var. Halen oynadığım diğer FPS'ler: Destiny ve Rainbow6

PSN ID: zepharooth

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam witcher ın dlc lere başlayayım diye niyetlendim ama yine başlayamadım Bf1 e girdik.Valla ekiple oynayınca insanın başka oyun oynayası gelmiyor
  • Herkese merhaba.
    BF serisini her versiyonda oynamış biri olarak aranıza katılmak isterim.İlk defa BF1 de Scout sınıfını oynadım.Daha önceki oyunlarda sevmediğim bir sınıftı,ama burda acayip sardı.lvl 11 e geldim.single ı oynamadım, çanakkale bölümü sebebiyle elim gitmiyor açıkcası.
    Herneyse,
    doğum 1983
    yer Adana
    Girebildiğim günler;
    haftaiçi salı ve perşembe akşamları (tam saat belli olmuyor, 8 den sonra diyebilirim),
    hafta sonu ise, evdeysem ve hanımla çocuğa çaktırmadan yanlarından sıvıştıysam oyundayım ;)
    Eklemek isteyen olursa beraber oynayabiliriz.forumdan olduğunu belirtmesini rica ederim.

PSN : VibrantTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vibrant -- 15 Ocak 2017; 11:20:3 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece kodomanlarla aynı takımda olamadık,rakiptik

Harita Fao Kalesi,İlk atış yaptığım flametrower da şerif abi varmış.Attiktan sonra ali yinemi sensin dedi.Neyse videoyu atıyorum,ölen ekibe dikkat

@dramkow @engnavci @ua_hector @Rhem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali_80 -- 15 Ocak 2017; 20:20:27 >

• quote:

Dün gece kodomanlarla aynı takımda olamadık,rakiptik

Harita Fao Kalesi,İlk atış yaptığım flametrower da şerif abi varmış.Attiktan sonra ali yinemi sensin dedi.Neyse videoyu atıyorum,ölen ekibe dikkat

@dramkow @engnavci @ua_hector @Rhem

Besle kargayı oysun gözünü..Adamı yaşı tutmadığı halde kodamanlar a aldık..Chatte nerde olduğumuzu dinleyip kafamıza bomba yağdırdı.

Ayağın toprağa basınca görüşürüz Ali cim

• Oyuna giriyoruz şimdi gelmek isteyen varsa :) :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyuna giriyoruz şimdi gelmek isteyen varsa :) :)

Dün akşam gelemedim ama bu akşam oyundayım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

quote:

7 oyun 7 zafer bu kadar da olmaz ki ya:)koca koca adamlar utanma dan katliam yapıyoruz
  • şerif abi hezimetleri de söylemek lazım şeffaf olalım :))

• engnavci kullanıcısına yanıt
    Boşver hocam motivasyonu düşürme iyi böyle 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

şerif abi hezimetleri de söylemek lazım şeffaf olalım :))

Dün gece hezimet yaşadık mı? (bir çoğu ezici farkla) hep kazandık diye hatırlıyorum ama ben çıktıktan sonra devam ettiyseniizz..yaşarsınız tabi
  • Beyler bu gece sabahlıyor muyuz Yarın tatil. Ben hanımı 11 gibi uyutup sabahlamayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

quote:

7 oyun 7 zafer bu kadar da olmaz ki ya:)koca koca adamlar utanma dan katliam yapıyoruz

Hele balo salonu baskınında bir oyun cevirmisiz ibretlik.Yanlis hatırlamıyorsam adamlar 300 lerdeydi biz daha 70 ler deydik.O sıra chat te kimsenin ağzını bıçak acmiyordu harika bir geri dönüş yaptık,efsane oyundu.

Sanırım screenshot almıştım gs maçına bakıyorum şimdi devre arası makinayı açar bakarım,aldıysam eğer paylaşırım burda :)

• Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Bende gece 11-12 gibi gelirim abi

Manga sağlam olunca zaman su gibi akıp geçiyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.