Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.730
Cevap
80
Favori
567.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

mg42 de öyle, ben onları fullemem sanırım.
    hastalık işte bendeki de, hepsini en az level 4 yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

KE7 varken diğerlerini eline bile almamayı tavsiye ederim
    ke7yi level 4 yaptım. dediğin gibi onu yükseltmek de kolay oldu, 2 oyunda hemen level 4 oldu.
  • quote:

m1a1 fena değil ama turner fena. m1a1 + damage = turner, çekti canın değil mi? :)
    dün gewehr 1-5 açıldı, çok fena silahmış. dmr, 30 mermili şarjör ve çok seri. conquestte oyun sonunda baktım, 62 adam almışım bu silah sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 21 Kasım 2018; 10:48:40 >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Kıvranıp duruyorum assaultu 20 yapmak için, çok da oynuyorum ama bana mısın demiyor, ilerlemiyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Haritalar güzelde fazla büyük geldi bana ortam bazen aşırı sessizleşiyor vuruş hissiyatı bir önceki oyuna göre zayıflamış birde tanklar tam bir rezalet Bf4’de tank gördümü düşman köşe bucak kaçardı
    BF4te M1 Abrams tankı efsaneydi.. Kullanış dinamikleri bile tank kullanıyor hissi veriyordu.

BFVteki bildiğin oyuncak tank gibi.. Benim anlamadığım 5 6 sene önce daha iyisini yapmışlar, şimdi çok daha iyisi olması gerekirken daha kötü oluyor.
  • quote:

Kıvranıp duruyorum assaultu 20 yapmak için, çok da oynuyorum ama bana mısın demiyor, ilerlemiyor :/
    assaultun silahları baya hoşuma gitti, eski medic silahlarını assault yaptıklarından baya kolay geldi bana.
  • G.Ceylan kullanıcısına yanıt
    Dostum dönem farkı tabiki tanklar o eski ihtişamını biraz yitirmiş ama biri modern savaş buda 1940'lar arada biraz fark olması lazım bence.
  • dün bir kez daha anladım ki , ben sadece yarı otomatik silah kullanabiliyorum .. selbstlader
  • compasst kullanıcısına yanıt
    Teknoloji olarak tabii ki olacak da, benim anlatmak istediğim tankın sürüşü eski model olduğundan değil.. Verdiği hissiyat çok basit olmuş
  • Ozbkn91 kullanıcısına yanıt
    Dün oyuna ilk kez girdikten kısa süre aynısı banada oldu. Uzun bi süre ekrana bakakaldım.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Gewehr silahını upgratsiz kullandım 3x dürbünle biraz hantal geldi m1 granda göre. m1 grandla kolay aim alınıyor gibi.Her iki silahı guncelleyip oyle denemek lazım.
  • Oyundaki hekim silahları gerçekten kötüymüş. İlk güncelleme ile düzelmeli. Yoksa kolay kolay kimse hekim oynamaz.
  • G.Ceylan kullanıcısına yanıt
    Benım tahminim o hissiyatıda dönemin şartlarına uydurmak için yapış olmaları yoksa bu adamların yaptığı ilk oyun değil eski dönemlerdeki modern savaş mekaniklerinde de çok başarılılardı.

• Özledim demirinin kokusunu özledimmmm
  • Sonunda ping sorunun düzelttim bundan sonra yansın geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Sonunda ping sorunun düzelttim bundan sonra yansın geceler
    çok sevinme başkan. 1 2 akşam geçsin hele.
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Bu tanka laf ediyorduk. Bunu arar olduk. :S
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    hadi geçmiş olsun, bağırışlar işe yaradı demek ki.
  • quote:

hadi geçmiş olsun, bağırışlar işe yaradı demek ki.
    aynen 24 saat olmasa bile bi 10-15 saat iş görmüş
  • Düşman ararken kör olacağım yakında çok fazla oynayamadım belki ama düşmanı görmek gerçekten çok zor.Yeni oyunda tank hevesim vardı zar zor bindim 30 saniye sonra patladım kartondan yapmışlar sanırım. Zamanla eksikler düzelir daha önce çıkan seriler gibi rambo olamıyorsun oyunda çok sevdim koşarsan yiyorsun kafana mermiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.