Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 20 Kasım 2018; 11:4:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Böyle bişi var mı yaa , spot olmadığı için zaten görünmeyen adamlar bide uzanıyor tam sinir harbi üstüne silah mermi kusuyor . üstüne bide millete örnek veriyor çıldıracammmm
    Akşama alıyorum zalımın oğlu Mg’yi 19 oldum bi tık kaldı 20 olmama sonra onlar düşünsün

• Silaha özelleştirme de yaparsın tam canavar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Dün resmen eleğe döndük.. Nefes alamadık...

Her köşede biri yatmış.. Gözükmüyorlar da, adım atsan zıınnnk!! diye kurşunu yiyorsun.. Operasyon dün gece pek sarmadı.

Bir de benim bağlantıda sorun vardı sanırım. Adama şarjör boşaltıyorum zor ölüyor, ben daha vurulduğumu hissetmeden ölüyorum.

Adamları yerleri belli olmadığı sürece bu stres sıkıntı devam edecek gibi.. Stres atalım derken, daha strese giriyoruz.
    Umudumuz gelecek güncellemelerde bakalım ne olacak böyle kalmaz inş oyun...
  • dün yaklasık 4-5 harita operasyon yaptık, genel olarak ben keyif aldım. oyunun son asamasında 4 hekimle hezimete ugrayıp, ne olacak esliğinde maglubiyetimizi izlemek üzücü oldu :)

operasyon modu fetihe göre asırı keyifli ama su spot olayını cözmek gerekiyor. onun da yöntemi her mangada bir gözcü bulundurmak.. dün bence bizim en büyük hatalarımızdan biri oydu gözcü ile dürbün yapıp adam spotlayacatık on ana göre binaları atesleyecektik. acemliğimize geldi :)

eğer ki kodamanlardan 30 kişi ile falan operasyona girilirse tadından yenmez. ki dün zten bi 20 e yakın adam saydım ben oynayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

dün yaklasık 4-5 harita operasyon yaptık, genel olarak ben keyif aldım. oyunun son asamasında 4 hekimle hezimete ugrayıp, ne olacak esliğinde maglubiyetimizi izlemek üzücü oldu :)

operasyon modu fetihe göre asırı keyifli ama su spot olayını cözmek gerekiyor. onun da yöntemi her mangada bir gözcü bulundurmak.. dün bence bizim en büyük hatalarımızdan biri oydu gözcü ile dürbün yapıp adam spotlayacatık on ana göre binaları atesleyecektik. acemliğimize geldi :)

eğer ki kodamanlardan 30 kişi ile falan operasyona girilirse tadından yenmez. ki dün zten bi 20 e yakın adam saydım ben oynayan
    Ah bi havan olacaktı ki dün gece dadından yenmezdi valla

• Dün sgt44 açıldı.upgrade edilmemiş hali ile bir oynayayım dedim çok kötü geldi. M1 carabin mi neydi onu denedim güzel silah.Upgrade ile daha da iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

Dün sgt44 açıldı.upgrade edilmemiş hali ile bir oynayayım dedim çok kötü geldi. M1 carabin mi neydi onu denedim güzel silah.Upgrade ile daha da iyi olur.
    stg betadakine göre biraz daha kontrolü zorlaştırılmış ama yine de hala güçlü silah, m1 carbinde baya efsane silah olmuş. sıradan bütün silahları açıp güncellemeye çalışıyorum, medic bitti assaultta da son silah kaldı bakalım. dün bf1de en çok kullandığım selbstlader silahıyla oynadım o da fena, ama yakında kullanmak sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

dün yaklasık 4-5 harita operasyon yaptık, genel olarak ben keyif aldım. oyunun son asamasında 4 hekimle hezimete ugrayıp, ne olacak esliğinde maglubiyetimizi izlemek üzücü oldu :)

Biz LUFFYe oyun boyu napıcaz şimdi neyi savunucaz kırmızı işaret ne vs vs sormaktan başka bişey yapmadıkki..ben bu modu ilk kez oynuyorum ..bir ara bişey almışım haberim yOk abi şu an bilmem ne sende dediler..aha harbi bendeymiş derken zaten zımbalandım

Gökçe Gökmen ve ben Olayı kavradığımız da ise zaten oyun bitmişti

• dramkow kullanıcısına yanıt
    ahah abi o anların birinde kaldırdım seni yerden :) operasyonu ben de 1 saat sonra anlamaya calıstım, sağolsun basmalı,büyükbaba ve serhat yardımcı oldu acemiliklerime katlandılar: )
    Hem bende tam hakim değilken başımıza gelen olay şu ;
    Şerif abi bomba bende koruyun diyorum , öldür kendini uğraşma diyor
    Şerif abi bomba sende kur diyorum , nasıl aldım kim verdi diyor
  • Hayir Emre ben de dogru duzgun bilmiyorum ki, frontline galiba diyorum conquest cikiyor, rush gibi basliyor frontline oluyor. Elin yarisina gelmem gerekti ne yapacağımızı anlayabilmem için. Serhat iyi biliyor onlari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hem bende tam hakim değilken başımıza gelen olay şu ;
    Şerif abi bomba bende koruyun diyorum , öldür kendini uğraşma diyor
    Şerif abi bomba sende kur diyorum , nasıl aldım kim verdi diyor
    Hemen tamamlayayım:
    Serhat:Abi Bomba bende a bayrağına gideceğim koruyun beni..

Biz:Olum biz kendimi dö..müzü koruyamıyoruz seni nasıl koruycaz.Ya bombayı bırak yada tekrar doğ.

E şimdi bu takımın kazanma ihtimali var mı?

Yok

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    sen de haklısın abi :) yakında öğreniriz ya. ama garip bişi oldu ben de operasyondan sonra fetih yavan geldi. çünkü operasyon fetihi de kapsadıgı için komple bir oyun oluyor. kah savunma kah bayrak yarışı kah bomba kurma falan derken tam bir savaş ortamı oluyor. öteki türlü bayrak kovalamaktan yoruluyor insan. ama bir daha oynarken en az 1 gözcü bir medic sart onu anladım :)
    Şerif abi bomba taşıyorsun derken.. ''Ne bombası, bomba nerde'' diye ortada dalışıyordu canlı bomba gibi

Bomba var diye üzerine 20 kişi saldıracağından habersiz..
  • G.Ceylan kullanıcısına yanıt
    Dün oyuna gelemedim bütün eğlenceyi kaçırmışım

Şerif abiyi o şekilde görmek lazımdı

• dün TDM gibiydi ya oyun bitene kadar 1 paket sigara içilir yani baya uzun sürüyor ama keyifli bizim çirkin squad nasıl 1. Oldu ben ona şaşırdım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbkn91 -- 20 Kasım 2018; 14:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

dün TDM gibiydi ya oyun bitene kadar 1 paket sigara içilir yani baya uzun sürüyor ama keyifli bizim çirkin squad nasıl 1. Oldu ben ona şaşırdım :)
    120 adam vurdun neden olmasın bide ben aynı takımdayken karşıya geçtim biz kaçacak yer arıyorduk o bile yok inşaa yapamadık yıkıyorlardı çocuklar aç büyükler isyan büyük sıkıntı yaşadık dün

• quote:

120 adam vurdun neden olmasın bide ben aynı takımdayken karşıya geçtim biz kaçacak yer arıyorduk o bile yok inşaa yapamadık yıkıyorlardı çocuklar aç büyükler isyan büyük sıkıntı yaşadık dün

Alıntıları Göster
    Evet ilk sen benim üzerimden girdin sanırım satışı koydun gittin karşıya unutmam bunu hakkettin yenilgiyi :) bide karşı takımda sadece ben vardım niye öle oldu o

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

Evet ilk sen benim üzerimden girdin sanırım satışı koydun gittin karşıya unutmam bunu hakkettin yenilgiyi :) bide karşı takımda sadece ben vardım niye öle oldu o

Alıntıları Göster
    test ettik sadakat testi intikamın acı oldu 120 adam vurup 1 defa beni vurman bi nebze acımı dindirdi

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.