Şimdi Ara

Kodamanlar Ps4 Fifa 18 Turnuvaları ilk turnuvamız başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
3.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Yer var hocam. Dediğin yapılabilir. Gruptan arkadaşlarla bir görüşüp değerlendirme yaparız.

psn: eBRiHanceR'dir.
  • eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    sercanozcan S kullanıcısına yanıt
    İkinize ekledim. Hayırlı olsun.
  • quote:

İkinize ekledim. Hayırlı olsun.

hayırlı olsun. bu tür turnuvalarda bracketcloud*com sitesi mevcut gayet işlevseldir. tavsiye ederim. herkez sonucunu gerektiği alanlara yazıyor anlık olarak tablo güncelleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Hazırlık macı isteyen eklesin iki gündür giremiyordum bu aksam 6-10 arası ve 12-2 arası oyunda olurum :) araya eurolig girecek :)

Akşam müsait olurum.
    Eklerim sizde müsait olursanız yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dfear1907 -- 12 Ekim 2017; 18:10:46 >
  • eBRiHanceR kullanıcısına yanıt
    Hocam skorların konuya yazılmasından sonra ben her sabah puan durumlarını güncelleyeceğim. Gün içindede sık sık kontrol edeceğim.
  • Takım kuraları ve kimin hangi grupta oynacağı belirlenmiştir arkadaşlar. Bu akşamdan itibaren maçlarınızı oynayabilirsiniz.

Kodamanlar Ps4 Fifa 18 Turnuvaları ilk turnuvamız başladı
  • Hadi hayırlısı
  • Hadi hayırlı olsun. :)

Herkese bol şans, grubumdaki arkadaşlar pm yoluyla iletişime geçebilir maçların oynanacağı zamanı kararlaştırabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasin abi kurayı tekrar çekemez misin ?
    Zenit'den tanıdığım bir tek Mancini var o da oynamıyor.
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    Şansına engin. kadrosuna bir bak kesin ceyhun gülselam kadrodadır.
  • Arkadaşlar grup maçları çift maç şeklinde toplam 6 maç olacaktır.Grup maçlarımızı önümüzdeki cumaya kadar bitirip hafta sonu elemelere geçebiliriz.Son olarak Tactical defans zorunludur.haberiniz olsun.
  • Herkese başarılar bf1 den kalan intikamını almış admin benden tek 3 yıldızlı takımı seçerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar grup maçları çift maç şeklinde toplam 6 maç olacaktır.Grup maçlarımızı önümüzdeki cumaya kadar bitirip hafta sonu elemelere geçebiliriz.Son olarak Tactical defans zorunludur.haberiniz olsun.

Online kadrolar olacak değil mi admin bey

• Electronichan kullanıcısına yanıt
    Aynen başkan birde o var unutmayalım.
  • Haydi hayırlı olsun :) Psn: fcnicea, eklerseniz aksamları müsait oluyorum oynayabiliriz :)
  • quote:

Arkadaşlar grup maçları çift maç şeklinde toplam 6 maç olacaktır.Grup maçlarımızı önümüzdeki cumaya kadar bitirip hafta sonu elemelere geçebiliriz.Son olarak Tactical defans zorunludur.haberiniz olsun.

Hocam bir fikstür koyacak mısınız yoksa biz kafamıza göre mi oynayıp sonuçları koyalım
  • RoachTr19o5 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz grubunuzdaki arkadaşlarla maçlarınızı oynayıp skorları konuya yazın. Ben puan durumuna işlerim. Yarın gerekirse bir fikstür koyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electronichan

Herkese başarılar bf1 den kalan intikamını almış admin benden tek 3 yıldızlı takımı seçerek

Birde aynı gruba düşmüşüz iyimi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Electronichan

Herkese başarılar bf1 den kalan intikamını almış admin benden tek 3 yıldızlı takımı seçerek

Birde aynı gruba düşmüşüz iyimi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.