Şimdi Ara

__Kodak Z Serisi Kullanıcıları__ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
0
Favori
16.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar yıllarca(tam 5,5 yıl) z710 kullandım halende çantamda zoom gerekirse diye duruyor.
    kasımdan beri ise 1100 d aldım kullanıyorum.
    eğer fotoğraf merakınız varsa bence bir an önce slr makinelere geçin.
    şimdiye kadar hep ertelemiştim ama geçen zamana yazık olmuş gerçekten.
  • kodakçılar dağılmış resmen. (: olmadı böyle.
  • Bende tam kodak almayı düşünüyordum . Kafam karisti şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kodakçı olarak buradayım.
    Kodak makine üretmeyi bırakınca kodak kullanıcıları da forumu yavaş yavaş terk etti galiba; ama ben bir kodak kullanıcısı olarak burdayım. Yeni bir makine alsam bile elimdeki 'z990' ı satmayı düşünmüyorum.
    Zamanında Siemens telefonları severek kullanırken siemens telefon üretmeyi bırakmıştı, şimdi de kodak yaptı aynısını :) Sırtımdan vuruyorlar hep beni :)
  •  __Kodak Z Serisi Kullanıcıları__

Öyle gezinirken başlığıni benim açmis olduğum eski bir konuya rastladım. Biraz duygulandim açıkçası coook zaman geçmiş.

Bu arada makinem hâlâ bende, artık antika oldu ama yine de taş gibi maşallah halen çalışıyor.

O yıllarda yazıştığım arkadaşlar bu yazıyı görürse, selam olsun onlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amasseia -- 30 Mayıs 2022; 1:12:21 >
  • Kodak ile fotoğraf çekerken fotoğrafların sağ altındaki kocaman tarih baskısı vardı birde. Olmalı mı, olmamalı mı diye tartışmalar olurdu.

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

@AKINLASINN bu makinelerde o dediğiniz olay olmuyordu sanki, Z990 Kodak'ın son seri ürünlerinden, belki daha onceki modellerde oluyordur.

Bu arada "bisikletforumdan" da biliyorum sizi, en son bi katlanır vardı galiba, rubleyi falan değistirmistiniz öyle hatırlıyorum :)

• amasseia kullanıcısına yanıt

Ta kendisi oluyorum :) nice markalar kayboldu bu fotoğraf yarışında. Herkesin yolu illa bir kere kodak'tam geçti.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.