Şimdi Ara

kodak dx4530 hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • real de kodak dx4530 için 429 milyon tl fiyat yazıyordu
    bu fiyat iyi midir... makine iyi midir
    kodak ile ilgili bazı olumsuz yorumlar okuyorum ama yine de tutulan bir marka olarak görünüyor...
    fiyat/performans olarak bakacak olursak tavsiye eder misiniz???

• ayarlarının otomatik olması dışında fiyatına oranla iyi diyebileceğim bir makina.dediğim gibi ayrıntısıyla fotoğraf çekimi ile ilgileniyorsan manuel ayarlarının çok kısıtlı olması senin için olumsuz bir özellik olsa gerek.
    fakat performans/fiyat oranına bakılırsa gayet iyi bir makina.Bir ara ben de almayı düşünüyordum..daha önceki topiclerde dx4530 örnek resimleri görebilirsin.fakat makinanın esas performansını görmek istiyorsanhttp://www.steves-digicams.com bu sitedeki örnek fotoğraf çekimlerine bakabilirsin.
  • aynısını aldım aynı fiyata.yaklasım 1 ay once dolar artmadan yani.www.aydilarfoto.com da pesin 390 5 taksitle 85x5 milyondu.dolar artınca tabi pesin 420 5 taksitle 99x5 e geliyor. realde ise pesine 5 taksit 429.ben gorunce hemen aldım.cok iyi makine zaten kodaklar turkiyede oldukca iyi fiyatla satılıyor.canon falan alırsan baya pahalıya patlar ben cok memnunum.ayrıca cok guzel bir ozelligi var cektigin videoyu makineden sesli olarak dinleye bilşyorsun yani sesi dısaraı veriyor.handsfree gibi birsey.32 mb hafızası var ve 5 megapixel boylece 50x75 cm lik bir basakı alabilişrsin.eger alırsan bana firmware surumunu soylermisin bende ki 1.0 sendeki kac olur solersen iyi olur bu fşyatada baska yerde bulamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.