Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

kodak c 340 serisinde yardımmm lütfen!!!

7
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1318 Mesaj
    arkadaşlar ben kodak c340 serisinin dijital fotograf makinası aldım acaba bunun wev cam özelliği var mı?
    Başka bir sorunum da ben dijital fotograf makinamla fotograf çektiğim de hep gözlerim kırmızı çıkıyor bunu sebebi ne olabilir acaba.çünkü bu sorun tek bende oluyor kardeşimi yada başkalarını çektiğimde onların gözelri normal ama ben çekğildiğimde ise gözlerim kırmızı çıkıyor bir türlü anlamadım gitti yaaa yardımcı oursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetonyali -- 25 Eylül 2005, 18:06:09 >

|
    |
    |
    |
    ya bir tek bende oluyor bu sorun ben resim çekerken oluyor kendimi başkasını çektiğimde böyle sorun olmuyor anlamadım gitti yaa yardım lütfen
    |
    |
    |
    |
    kırmızı göz konusu alacağınız en profesyönel makinedede olacaktır, bunlardan kurtulmak için makine çeşitli teknikler kullanır art arta patlatılan flaslarla göz bebeğinin küçülmesi sağlanır veya yazılım yoluyla azaltmak mümkündür

gözlerin kırmızı çıkması makinenin kusuru değildir

bilirsinizki insan gözbebeği düşük ışıkta büyür, makineyle çekim yaparken anında flaş patlattığımızı düşünelim, flaş gözbebeğinin arkasındaki kanlı tabakayı parlatıp ortaya çıkaracaktır ... bu istenmeyen bir durumdur ve kırmızı göze neden olur bunun için bi çok makine seri flas patlatarak göz bebeğinin kısılmasını sağlar veya üzerlerinden dahili kırmızı led i yakarak bunu yapmaya çalışırlar kimi makinede yazılım yoluyla düzenlemeye çalışır, kırmızı gözü yok etmek demeyelimde en aza indirmek için fotoğraf çekilirken daha güçlü ışık kaynaklarına odaklanmak daha mantıklı olucaktır...
    |
    |
    || 2*1 GB Kingstone DDR2 800MHz || CoolerMaster 460W PSU || Askere gittim gelicem 12-2009 || Geldim 03-2011 ||

• Binbaşı
    1318 Mesaj
    aynı ortamda fotograf çekiliyoruz yan yanada olsa bir tek benim gözlerim kırmızı çıkıyor acaba benim içimde bir şeytan mı varyardımlarınızı bekliyorum.flas modunda da deniyorum yani kırmızı göz ayarlarında da fotograf çekliyorum sorun yine aynı yaa kafayı sıyıracağım please!
    |
    |

• Yüzbaşı
    351 Mesaj
    gözlerin renkliyse ondandır bendede oluyo aynı şey..
    |
    |
    gözlerim kahverengi yaa ondan olcağını sanmıyorum ben diğer kişilerin gözleri mavi, yeşil ama onlarda neden böyle sorun olmuyorda bende oluyor ya bunun bir püf noktası olmalı.
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
üniversite
Lastik Fiyatları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,222
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.