Şimdi Ara

Koçtaş Mutfak Dolabı 1050 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
2.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 24 Mayıs 2021; 15:8:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uygulama kodu : APP25 miş. siparişi verdikten sonra farkettim pek sorun değil. ürünü bağ evi için aldım güzel görünüyor bu fiyata tezgah dahil çok iyi

• İyiymis

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kendi evimiz için uygun mu ? Mdf dolap ve çimstone tezgaha 6000 TL fiyat verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 24 Mayıs 2021; 17:3:59 >
  • bu fiyata esnaf uretemez bile fiyat gayet uygun kalitesini bilemem.

• Bu fiyata tek tezgah veriyorlar

• Ürünü 1,5 yıl önce 800 küsür liraya aldım. Bağ evine kurdum. İçinde evye yok, tezgah bütün olarak geliyor, evye ölçüsüne göre dekopaj ile kesmek gerek. Kalitesi fiyatına göre gayet yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: refreshing

Ürünü 1,5 yıl önce 800 küsür liraya aldım. Bağ evine kurdum. İçinde evye yok, tezgah bütün olarak geliyor, evye ölçüsüne göre dekopaj ile kesmek gerek. Kalitesi fiyatına göre gayet yeterli.

hocam tezgah malzemesi nedir?

• yonga levha dediği sunta oluyor. suntadan mutfak tezgahı alan 5-10 yıl içinde çürümesini göze alsın. yazlık vs yerlere olabilir de normal eve gitmez suntadan mutfak tezgahı. bizim evde yapmışlar ama bir sene içinde bazı rafları şişti, iki senedir kullanıyoruz, gittiği yere kadar diyerek. ileride dağılır mecburen mdf yaptırırız diye düşünüyoruz. bir sene içinde dağıtanlar olmuş. köşelerini kenarlarını suyla temas ettirmeden kullanmaya bakmak lazım. sıkıntılı yani.

• bu koçtaşta montaj 300tl/adet diyor. bu tam takım bir mutfak dolabı setini karşılıyor mu yoksa adet derken başka birşeyi mi kastediyor? genel fiyatlar da fena değil.

• Açıklama yapılmış zaten ama ben de söyleyeyim sunta dolap nemli ortama gitmez

• Mutfak boy dolabı ayrıca satılmaktadır yazıyor,bu durumda satılan sadece alt tezgah değilmi? Eğer öyleyse fiyat normal hatta yüksek değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karamizah

Mutfak boy dolabı ayrıca satılmaktadır yazıyor,bu durumda satılan sadece alt tezgah değilmi? Eğer öyleyse fiyat normal hatta yüksek değilmi?

boy dolabı dediği yerden yukarı kadar uzanan ince uzun dolaplar. neredeyse hepsinde alt ve üst modül takım halinde satılıyor.

• Ürün bağ evi yazlık vs için uygun olabilir. Ölçü sabit. Ürün sunta havandırmasız yerlere uygun değil. Su yada nem olursa şişme yapar. Tezgah da sunta. Evye hariç. Boy dolabı yerden uzanan büyük dolap. Fiyatı ayrı.

Dışarıda tezgah mermer vs ürünlerde mdf aynı ürünler değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gündelik ev için önermem kapaklar kaplama içi kısmı sunta en ufak bir su görmesin anında şişer tezgah yonga yazlıkta falan kullanılabilir ama eve sokulacak malzeme değil ne kadar dikkat ederim derseniz deyin bir süre sonra şişme koku mutlaka olacaktır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.