Şimdi Ara

Kocası,komşu kızının kıyafetlerinden rahatsız olması...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 29 yaşında erkeğim. Bir kaç sene önce müstakil evde oturuyoruz. 1.katta bir ev ve balkonu sokağa bakıyor. Normal bir şort ile balkonda oturup müzik dinleyeyim dedim.

5-10 dakika geçmeden 50-55 yaşlarındaki yan komşu yanıma geldi, şort giymemden rahatsız olmuş, karısına ve 75-80 yaşlarındaki annesine ayıp oluyormuş. Ağzının payını verdim gönderdim.

Ne yazık ki bu ahlak bekçilerinin kadın-erkek kavramı yok. Utanmasalar mahalledeki kedilerin kimle çiftleştiğine karışacaklar.

• Bu ahlak bekçiliği yapanları son zamanlarda birileri cesaretlendiriyor ki böyle yüzsüzce insanlara ahkam kesebiliyorlar.

Eskiden de vardı bu tipler ama şimdi iyice suyunu çıkarmaya başladılarKocası,komşu kızının kıyafetlerinden rahatsız olması... 

• Ahlâkı olduğunu savunarak ahlaksızlığı meşrulaştırmak..
    Ahlak bekçiliği kavramını bulup insanlar arasına fitne sokan gerçekten büyük iş yapmış.
    Takdir ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşey tamamda neden erkek arkadaslarını evine almış bu problemlı bence.ne yapacaklar ders mı calısacaklar.

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt

İster ders calisir ister sex yapar.sanane?

eline kiz eli degmemisler su konuya yazmasin.

• Millet her kesiminde salak bol olduğu için tokatlamak ve kandırmak kolay oluyor.Hangi kesim olursa olsun .İki tane mesaja millet birbirine düşüyor. konu dışında kızla mesajlatim SS li konularına CSB diyenler buna düşüyorsa yazılacak pek bir şey yok.

• 29 yaşında erkeğim. Bir kaç sene önce müstakil evde oturuyoruz. 1.katta bir ev ve balkonu sokağa bakıyor. Normal bir şort ile balkonda oturup müzik dinleyeyim dedim.

5-10 dakika geçmeden 50-55 yaşlarındaki yan komşu yanıma geldi, şort giymemden rahatsız olmuş, karısına ve 75-80 yaşlarındaki annesine ayıp oluyormuş. Ağzının payını verdim gönderdim.

Ne yazık ki bu ahlak bekçilerinin kadın-erkek kavramı yok. Utanmasalar mahalledeki kedilerin kimle çiftleştiğine karışacaklar.

• " Evimizde bir baba yok diye aile olmadığımız anlamına gelmez." Lan çok güzel bir cümle kurmuş kadın artık gerçek veya hikaye bilemem.

Bir insan sapıksa sizin nasıl giyindiğinizin hiçbir önemi yok.

Geçen kış ayında babamdan büyük birini metroda bir kızın fotoğrafını çekerken ifşa ettim. Herkes montla oturuyor kimsenin dekoltesi yok bir şeyi yok. Benim sesimi duyan 5-6 vagon insan bundan sonra susmamayı öğrenmiştir.

Tek pişmanlığım karakola gittik 3 saat ifade vermek için bekledik. 1-2 tane vurup uzaklaşacaksın. Etrafım baya kalabalıktı herkes helal olsun diyor adama küfreden vardı. Güvenlik polis geldi bir baktım 3 kişi kalmışız millet çıkmış gitmiş :)

• Güzeeeel bu konuda iyi kaos çıkar yerimi alıyorum kaostan beslenen biri olarak

• Beyin çok önemli bir organ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimse bir başkasının kızı için böyle bir mesaj atmaz (başını belaya sokmak istemez) Olay fake gibi duruyor... Şu mesajları hazırlamak çok mu zor? Sarı Çizmeli Mehmet Ağa...Olayı yaşayan kim, mesajı atan kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 25 Temmuz 2020; 11:17:47 >
  • sen öyle san. şu mesajını okuyan kendini norveçte yaşıyor zanneder. burası türkiye hocam. ya siz çok nezih yerlerde yetiştiniz ya yurtdışındasınız.

ben kaç kere şahit oldum bu tarz olaylara. 30 yaşında erkeğim ben bile kız arkadaşlarımla eve girerken çekiniyorum.

• Mesaj yoluyla kızını ispiyonlamasından bahsediyorum. Kızın başına bu olaydan dolayı bir şey gelse, mesaj bayağı suç delili gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 25 Temmuz 2020; 11:16:31 >
  • Kocası,komşu kızının kıyafetlerinden rahatsız olması...

Daha beterlerini gördüğüm için hiç şaşırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 25 Temmuz 2020; 11:6:33 >
  • anladım hocam. gerçekten yaşanıyor böyle şeyler.

• Cehennemde yanacaz

• Ben de yaşanmıyor demedim zaten. Bu işler Mesaj yoluyla olmaz. Olayı gerçek kabul edersek; Mesajı atan, karşı tarafı resmen tahrik etmiş.Ülkede Hukuk adam gibi işlese, sırf şu mesajdan dolayı iyi bir tazminat kazanılır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 25 Temmuz 2020; 11:17:6 >
  • En büyük ahlaksızlar ahlak bekçiliği yapanlardan çıkıyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.