Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paft

quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: mc_50cent

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

http://www.sonuckocaeliyurtlari.com/index.php

O zaman şuraya da bi göz atın.

sonuç öğrenci yurdundan bir sonuç alan var mı?
    ben aradım meşgul şu an siz mi arıyonuz
    daha yeni açılmış bu yurt bu sene ilk olacak

Üste yazmıştım..

"Sonuç öğrenci 6lık 250 8lik 300 kahvaltı var dedi,akşam dahilmi bir daha onlar arayıp söyleyecekler.. "

Aradılar mı seni OLGUN ? Akşam yemegi dahilmiymiş ? Sanırım burayı SONUÇ'u tercih edeceğim. Orayı gören biri warsa söyleyebilir mi SONUÇ'un binası sağlam mı we kaç katlı ?

Aramadılar akşam yemeği için..
    Ama bina ve yataklara bakarsak diğer çoğuna göre güzel..
    Lig tv falan..O ayrı bir güzellik..

• Şirin Yurdu'nu ben de çok duymuştum o zamanlar.

Sizler gibi bir umutla gittim baktım ancak büyük hayal kırıklığına uğramıştım,hem yeri kötü,hem de istedikleri parayı hakettiği hissine kapılmıyorsunuz kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Şirin Yurdu'nu ben de çok duymuştum o zamanlar.

Sizler gibi bir umutla gittim baktım ancak büyük hayal kırıklığına uğramıştım,hem yeri kötü,hem de istedikleri parayı hakettiği hissine kapılmıyorsunuz kesinlikle.

Saol Duratorq. Peki bu sonuç yurdu ile ilgili bir bilgin war mı ? Binası sağlam mıdır ? Arkadaşlarım binaya önem wermemi söylediler. Deprem sonrasında badana felan çekip millete kakalıyorlarmış bazı yerlerde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Şirin Yurdu'nu ben de çok duymuştum o zamanlar.

Saol Duratorq. Peki bu sonuç yurdu ile ilgili bir bilgin war mı ? Binası sağlam mıdır ? Arkadaşlarım binaya önem wermemi söylediler. Deprem sonrasında badana felan çekip millete kakalıyorlarmış bazı yerlerde.

Yerini tam bilmiyorum,görmedim de ancak anıtparka yakın bildiğim kadarıyla.

Bina konusunda haklısın,izmitin merkezindeki binalar genelde eski ve içi dışı yapılıp yeni gibi gösteriliyor;deprem konusunda endişelerinizi paylaşın,bazı yurtlar belge vs. gösteriyorlar.Ne kadar güvenilir orası ayrı tabiki.

• Bu saatten sonra ev bulmanız gerçekten zor. Her yeri almışlar. Kalanlar da pahalı oluyor. Hala ev bakmaya gitmeyenler varsa ellerini çabuk tutsunlar.
  • Merhaba arkadaşlar.

Bu benim için çok önemli bir konu(Siz boş beleş konuşuyorsunuz anlamında söylemiyorum yanlış anlaşılmasın). KOÜ Jeofizik Müh.e yerleştirildim, bu 2. girişimdi össye. Malatyada ikamet ediyorum ve bu yaşıma kadar da malatya dışına çıkmadım, 1kez Mersine gitmiştim o kadar. Malum yerleştiğim bölüm pek de iç açıcı değil.(en azından netteki araştırmalarıma göre). xxxsözlükten baktım adamlar resmen dalga geçmişler. onun yerine git simit sat demedikleri kalmış. Açıkcası baya bir moralim bozuldu. Orada okuyan arkadaşlara soruyorum belki bir bilgileri vardır: Sizce okunacak bir bölümmü? 4 veya 5 sene harcamaya değer bir bölümmü? Görüşlerinizi almak istiyorum.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Ha bir de Eylülde PMYO sınavına gireceğim. Geçenlerde bir yakınımla konuştu kaydı yaptırayım polislik olmazsa giderim dedim adam boşver değmez onun yerine seneye sınava girersin yine polislik için sınava girersin falan dedi.

SİZCE NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM? SON Bİ KAÇ GÜNDÜR DERBEDER OLDUM RESMEN

• quote:

Orijinalden alıntı: remove44

Merhaba arkadaşlar.

Bu benim için çok önemli bir konu(Siz boş beleş konuşuyorsunuz anlamında söylemiyorum yanlış anlaşılmasın). KOÜ Jeofizik Müh.e yerleştirildim, bu 2. girişimdi össye. Malatyada ikamet ediyorum ve bu yaşıma kadar da malatya dışına çıkmadım, 1kez Mersine gitmiştim o kadar. Malum yerleştiğim bölüm pek de iç açıcı değil.(en azından netteki araştırmalarıma göre). xxxsözlükten baktım adamlar resmen dalga geçmişler. onun yerine git simit sat demedikleri kalmış. Açıkcası baya bir moralim bozuldu. Orada okuyan arkadaşlara soruyorum belki bir bilgileri vardır: Sizce okunacak bir bölümmü? 4 veya 5 sene harcamaya değer bir bölümmü? Görüşlerinizi almak istiyorum.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Ha bir de Eylülde PMYO sınavına gireceğim. Geçenlerde bir yakınımla konuştu kaydı yaptırayım polislik olmazsa giderim dedim adam boşver değmez onun yerine seneye sınava girersin yine polislik için sınava girersin falan dedi.

SİZCE NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM? SON Bİ KAÇ GÜNDÜR DERBEDER OLDUM RESMEN

üstad herşey sana kalmış sewersen öyle bi ekmek kazanırsın ki sen bile şaşırırsın..ben izmitliyim ve kou da jeoloji okuyodum bu seneye kadar ve ben bu meslekten hoşlanmadığım için bu sene tekrar girdim ve istediğim bölümlerden birini kazandm..neyse sadete gelirsek malatyalı sınıf arkadaşım var. ve o jeoloji içn gözünü kırpmadan gelmiş..olay sende tamamen..

• quote:

Orijinalden alıntı: wm_xfreex

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_A

kyk da devlet yurdu olarak hangi yurdu seçecez? yavuz selim mi?

evet

Bi de siteden yurt seçme mi var? Bende çıkmadı öyle bir şey. Gördüğüm tek şey 404
  • yeni ark. listeye eklendi
  • iyi eklemişken benide yazın. bilgisayar müh. (İ.Ö.).ikinci Ö. hazırlık olmaması açıkcası hoşuma gitmedi.sadece öğrenim zamanı ve harçların farklı olduğunu biliyordum.eksik araştırma yapmışım demek ki.kendi hatam;şimdi kafam karışık.zaten düz lise çıkışlıyım lise 3 ve lise 4 de ing dersi yoktu.çok kötü oldu bu
  • Kocaeli gazetecilik,eklerseniz sevinirim...Yurt başvurusu yapamadım,sayfa açılmıyor...Tecrübeli olanlar devlet yurtları hakkında özetle bilgi verebilir mi?Pro fotoğrafçıyım,yurtta kalırken orta boyutta çantada makinem olacak yanımda,16" lap-top da bulunacak...Sıkıntı yaşarmıyım bu konuda?Sanırım devlet yurtlarında wi-fi yok,bu durumda lap-top taşımam pek anlamlı olmaz,pda işimi görür.8 kişilik özel yurtta kalmak mantıklımı?Aylık masrafım ne kadar olur?Eve çıkmak istemiyorum,en azından ilk 1 yıl yurtta kalacağım.Ders saatlerinin aralıkları ne kadar?Sakarya'dayım,eğer ders saatleri uygunsa tren ile git-gel yapabilirim.Karışık bir metin oldu kusura bakmayın
  • 5 dakika kadar önce bana 1 telefon geldi. Kocaeli üniversitesinde öğrenciyim dedi felan. Şu anda Mersin'deyim size kayıtlarla kalacak yer ile ilgili bilgiler werip yardımcı olmak istiyorum dedi. Tamam dedim buluşmayı kabul ettim. Sonra aklıma kurt düştü adamı ben aradım konuştuk felan. Telefonumu nerden aldınız dedim. Dedi üniversiteye geliyor zaten oradan aldık felan dedi. Dedim peki herhangi bir kuruluşa mensup musunuz dedim. Evet war öyle birşeyler dedi. Dedim çok saolun kalsın ben özel yurtta kalmak istioyum dedim. Bizim de özel yurtlarımız war dedi. Çok sağolun istemiyorum dedim. Şimdi işin enteresan tarafı adamın dediği ola ki doğruysa neden okul bizim kişisel bilgilerimizi başkalarıyla paylaşıyor ? Hadi yalan ise bu adamlar nerden numaramı buldular ?
    Dini bir gruba mensup gibi konuşuyordu adam.

Size de böyle bir telefon geldi mi ?
  • quote:

5 dakika kadar önce bana 1 telefon geldi. Kocaeli üniversitesinde öğrenciyim dedi felan. Şu anda Mersin'deyim size kayıtlarla kalacak yer ile ilgili bilgiler werip yardımcı olmak istiyorum dedi. Tamam dedim buluşmayı kabul ettim. Sonra aklıma kurt düştü adamı ben aradım konuştuk felan. Telefonumu nerden aldınız dedim. Dedi üniversiteye geliyor zaten oradan aldık felan dedi. Dedim peki herhangi bir kuruluşa mensup musunuz dedim. Evet war öyle birşeyler dedi. Dedim çok saolun kalsın ben özel yurtta kalmak istioyum dedim. Bizim de özel yurtlarımız war dedi. Çok sağolun istemiyorum dedim. Şimdi işin enteresan tarafı adamın dediği ola ki doğruysa neden okul bizim kişisel bilgilerimizi başkalarıyla paylaşıyor ? Hadi yalan ise bu adamlar nerden numaramı buldular ?

Okul öyle birşey yapmaz. Bulmuşlardır bi yerlerden.

• Arkadaşlar numara bulması o kadar zor birşey değil. Babam 23 sene önce urfada öğretmenlik görevini yapmış. Benim tel hattımda babamın üzerine kayıtlıymış. Beni dün aradı babamı felan sordu bende akşam babama dedim numarayı verdim babam aradı.(adam 35 yaşında felan) Babam işletiyorlar felan sandı önce, sonra numarayı nerden bulduğunu sordu. Bilinmeyn numaradan felan demiş.(118 herhalde veya gsm abonesidir). Yni arayan mevlasınıda balasınıda bulurmuş
    _______
    Ben kyk ya dün başvurdum. yurt bölümünde "öncelikli yüksek ücretli yurtlar" kısmını seçtim. Yavuz selimde kalmak için böyle bir seçim yapıyorduk herhalde. Önce yavuz selim olmazsa z.gündoğdu yurdu çıksın istiyorum. Seçimin doğru mu yani sizdemi öyle tercih ettiniz.

• quote:

5 dakika kadar önce bana 1 telefon geldi. Kocaeli üniversitesinde öğrenciyim dedi felan. Şu anda Mersin'deyim size kayıtlarla kalacak yer ile ilgili bilgiler werip yardımcı olmak istiyorum dedi. Tamam dedim buluşmayı kabul ettim. Sonra aklıma kurt düştü adamı ben aradım konuştuk felan. Telefonumu nerden aldınız dedim. Dedi üniversiteye geliyor zaten oradan aldık felan dedi. Dedim peki herhangi bir kuruluşa mensup musunuz dedim. Evet war öyle birşeyler dedi. Dedim çok saolun kalsın ben özel yurtta kalmak istioyum dedim. Bizim de özel yurtlarımız war dedi. Çok sağolun istemiyorum dedim. Şimdi işin enteresan tarafı adamın dediği ola ki doğruysa neden okul bizim kişisel bilgilerimizi başkalarıyla paylaşıyor ? Hadi yalan ise bu adamlar nerden numaramı buldular ?

f.g cemaatı kesın
    onlar bulur numaranı ısleyıs su sekılde olur her ılde dersanelerınde hocalar gorewlendırılır
    bunklar ıllerdekı aynı unıwersıteyı kazanmıs kısılerle gorurusleer kayıda goturup yurtlarına yada ewlerıne yerlestırırler SAKIN KANMAYIN ZATEN YURTLARIDA NE UCUZ NEDE RAHAT
    UNIVERSITEDE ILK SENE EVDE KALAN ARKADASIRA BIR GOZDEN GECIRIN CUNKU ONLARDA CEMEAT MENSUBUDUR MUMKUN OLDUGUNCA YAKIN DURMAYIN
    VE
    SUNU
    RAHATLIKLA
    SOYLUYORUM
    TEK AMACLARI
    PARA PARA PARA!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: mktrnk

quote:

f.g cemaatı kesın
    onlar bulur numaranı ısleyıs su sekılde olur her ılde dersanelerınde hocalar gorewlendırılır
    bunklar ıllerdekı aynı unıwersıteyı kazanmıs kısılerle gorurusleer kayıda goturup yurtlarına yada ewlerıne yerlestırırler SAKIN KANMAYIN ZATEN YURTLARIDA NE UCUZ NEDE RAHAT
    UNIVERSITEDE ILK SENE EVDE KALAN ARKADASIRA BIR GOZDEN GECIRIN CUNKU ONLARDA CEMEAT MENSUBUDUR MUMKUN OLDUGUNCA YAKIN DURMAYIN
    VE
    SUNU
    RAHATLIKLA
    SOYLUYORUM
    TEK AMACLARI
    PARA PARA PARA!!!!!!

Eyw mkrtnk

• elektronik ve haberleşme müh (iö)
  • Başlasın üniversite hayatı... Elektronik Öğretmenliği.
  • ikinci öğretimler için hazırlık yoksa ing derslerde yoktur değil mi? bölüm türkçe ama ingilizce ders isimleri vardı yanlış hatırlamıyorsam.
  • @Paft
    Beni az önce aradılar(ev nosu). Dersanelerinden numaramı algığı söyledi(ben yıllardır finale giderim). Yardımcı olabileceklerini felan söyledi. Bende önceliğimin yavuzselim ve z.gündoğdu(kyk) olduğunu ama çıkmazsa düşünebileceğimi söyledim. Çünkü benim özel yurtlara verebilecek kadar param yok. Ayrıca bahsedilen cemaatle görüş karşıtlığımda yok. Yani kyk dan bir sonuç alamazsam(herhalde yedeklerde olurum) yedeklerden sıra bana gelene kadar kalabilirim. Ayrıca beni arayanda öğrenciyim dedi, herhalde bu işlere onlar bakıyor.

@mktrnk
    Bahsettiğin cemaatin yurt fiyatları hakkında bir bilgin varmı. Evlerinde hayatta kalmam zaten. Belki ilk dönemin sonuna kadar yurtlarını düşünebiilirim. herhalde o zamana kadar kyk felan çıkar, çıkmazsada arkadşlarla kalabalık bir eve felan çıkarım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.