Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende varım Elektronik Öğretmenliği (iö).. Bu arada size bi sorum olcak okul 14 Eylül'de açılıyor.Okula ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz.İlk hafta üst sınıflardan giden olmaz tahminimce 2. hafta bayram salı günü bitiyor.2. hafta gitsem mi gitmesem mi karar veremdim..
  • Aradım bi kaç tane yurdu.

Sonuç Öğrenci yurdu.

4 kişilik oda 380

3 kişilik oda 400

2 kişilik oda 450

Yurdun kurucusu ile daha detaylı görüşebilirsiniz dediler. Yarın görüşeceğim onunla.

İlim yayma cemiyeti yurdu.

5 kişilik odalar 250 civarı net bi fiyat alamadım.

24 saat sıcak su. Yataklar baza. Yemek dahil.

İnternet ve bilgisayar odası.

Akademi yurdu.

4 kişilik oda fiyat yıllık 3950. Kahvaltı 31 ağustosa kadar kayıt yaptırana bedava. 31 ağustostan sonra kahvaltı ile birlikte 5000 lira olacakmış. Umuttepeye en yakın yurt.

Şimdilik bu kadar.
  • @chelick

İlim yayma cemiyeti adından belli olduğu gibi dini bir kurum..
    Pc götürmek yasak biliyorum..Sadece odalarını kullanıyorsun..

Akademi yurdu ise o yazdığın 3950 peşin fiyatı..Trink yani..
    Aylığa bölersen 4800 oluyor,bende aradım sabah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelick

Aradım bi kaç tane yurdu.

Sonuç Öğrenci yurdu.

4 kişilik oda 380

3 kişilik oda 400

2 kişilik oda 450

Yurdun kurucusu ile daha detaylı görüşebilirsiniz dediler. Yarın görüşeceğim onunla.

bana da aynı şeyi dedi yarın ben de görüşeceğim. arkadaşlar özellikle akşam yemeğini kesinlikle sorun . kahvaltı yapmayalım ama akşam yemeği olsun yoksa hayatımız fast food la geçecek :)

Şimdilik bu kadar.
  • Orijinalden alıntı: mc_50cent

Orijinalden alıntı: chelick

Aradım bi kaç tane yurdu.

Sonuç Öğrenci yurdu.

4 kişilik oda 380

3 kişilik oda 400

2 kişilik oda 450

bana da aynı şeyi dedi yarın ben de görüşeceğim. arkadaşlar özellikle akşam yemeğini kesinlikle sorun . akşam yemeği olsun yoksa hayatımız fast food la geçecek :)
  • quote:

Sonuç Öğrenci yurdu.

4 kişilik oda 380

3 kişilik oda 400

2 kişilik oda 450

bana da aynı şeyi dedi yarın ben de görüşeceğim. arkadaşlar özellikle akşam yemeğini kesinlikle sorun . akşam yemeği olsun yoksa hayatımız fast food la geçecek :)

bu arada yukarıdaki benim mesajlar nasıl o hale geldi anlamadım kyk ya başvuru yapıyordum o sinirle heralde fazla abandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_50cent -- 17 Ağustos 2009; 18:17:42 >

• akademi de iyi bir yere benziyor ama o da pahalı baya peşinde 3900
  • Hazırlık olayında işler değişmiş olabilir tabiki,bunu en iyi Kocaeli Ünivestesi Anıtpark kampüsünü arayarak öğrenebilirsiniz arkadaşlar.Ben hazırlık okumadım ki hazırlık muafiyet sınavına girdiğimin üzerinden de 2 tam yıl geçti.Mekatronik mühendisliğinde sanırım hazırlık olayı biraz daha farklı.Dediğim gibi en güzeli Anıtpark'ı aramak.

Yurt konusunda ise Umuttepe'ye yakın yurt isteyen arkadaşlar Akademi ve Bil öğrenci yurtlarıyla görüşsünler.Kalan arkadaşım çok,Kocaeli'nin iyilerindendir ve ana kampüse de 10 dakikadır.

O yurtların karşısında yeni yapılan toki konutları var,daha 1 ay önce teslim edildi,Ben de zaten orada kalacağım,yeni taşındım.Kiralar 500-600 civarı oluyor,buraları da düşünebilirsiniz.Ev arkadaşı bulmak kaydıyla tabi

• bilgisayar mühendisliği (İ.Ö.).bu sene kazandım.şu hazırlık sınıfı olayı aklımı karıştırdı.neyse yollamışlardır kargoları.ordan kesin bişey öğreniriz.olduğuna yada olmadığını dair iddialı yazılar var.kesin bilgisi olan varmı?mesela İÖ olupda hazırlık okuyan
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsa*

bilgisayar mühendisliği (İ.Ö.).bu sene kazandım.şu hazırlık sınıfı olayı aklımı karıştırdı.neyse yollamışlardır kargoları.ordan kesin bişey öğreniriz.olduğuna yada olmadığını dair iddialı yazılar var.kesin bilgisi olan varmı?mesela İÖ olupda hazırlık okuyan

Bu seneye kadar yoktu.

Bu sene işler değişmiş olabilir ki hiç sanmıyorum.

kou.edu.tr'den Anıtpark'ın numarasını alın ve öğrenin arkadaşlar,çok zor şeyler değil bunlar,daha nelerle uğraşacaksınız

Oradan da mı olmadı,buraya yazın ben size bir numara vereyim orayı arayın öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratorq -- 17 Ağustos 2009; 18:41:23 >
  • Cumhuriyet rekek yurdunu tavsiye ederim özellikle Bu sene orda kaldım çok eğlenceli biyer:)
    Şimdi yahya kaptandayım kiralar 600 civarı.
    Jeoloji1. sınıfa geçtim 1 sene hazırlık okudum.

kız öğrenci yurdu arayanlar bana pm atsın bende arıyorum:)
  • Ya ilim yayma da ne gibi bi faaliyet yaptırırlar ki adama. Eğer namaza zorlayacaklarsa gerek yok zaten kılıyorum. Bilgisayar da sorun değil ilk sene zaten bilgisayarım da yok. Mali açıdan da bu sene sıkıntı var. İlk sene düşünebilirim ilim yayma cemiyetini. Diğerleri ile de bir görüşeyim. Sonra verecez kararımızı.
  • Arkadaşlar ben yarın sabah Kocaeli'ne gidiyorum kalacak yer bakmak için size dönünce detayları yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disasterx

Cumhuriyet rekek yurdunu tavsiye ederim özellikle Bu sene orda kaldım çok eğlenceli biyer:)
    Şimdi yahya kaptandayım kiralar 600 civarı.
    Jeoloji1. sınıfa geçtim 1 sene hazırlık okudum.

kız öğrenci yurdu arayanlar bana pm atsın bende arıyorum:)

Ha şöyle dur kaçma..
    Kahvaltı ve yemek dahilmi ücrete ?
    Masaüstü pc götürebilirmiyiz ?
    Ücret ne kadar ? Güzel diyen çok..Aradım gelmeden olmaz diyor ücreti..
  • Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği (İ.ö) 2.sınıf
  • Az önce Şirin Yurt'dan aradılar. Tek kişilik oda kalmamış. 2 kişilik odada 2 tane kalmış (Birinci öğrenimler için). Aylık 500 istiyorlar 2 kişilk oda için. Kahwaltı bu fiyata dahil. Sözleşmeyi senelik yapıyorlar. Bana biraz paracıllar gibi geldi konusmalarından. Imkanları gerçekten ne kadar caziptir bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paft -- 17 Ağustos 2009; 20:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paft

Az önce Şirin Yurt'dan aradılar. Tek kişilik oda kalmamış. 2 kişilik odada 2 tane kalmış (Birinci öğrenimler için). Aylık 500 istiyorlar 2 kişilk oda için. Kahwaltı bu fiyata dahil. Sözleşmeyi senelik yapıyorlar. Bana biraz paracıllar gibi geldi konusmalarından. Imkanları gerçekten ne kadar caziptir bilemiyorum.

AKŞAM YEMEĞİ OLAYI BELLİ OLMUŞ MU ONLARIN ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: mc_50cent

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

http://www.sonuckocaeliyurtlari.com/index.php

O zaman şuraya da bi göz atın.

sonuç öğrenci yurdundan bir sonuç alan var mı?
    ben aradım meşgul şu an siz mi arıyonuz
    daha yeni açılmış bu yurt bu sene ilk olacak

Üste yazmıştım..

"Sonuç öğrenci 6lık 250 8lik 300 kahvaltı var dedi,akşam dahilmi bir daha onlar arayıp söyleyecekler.. "

Aradılar mı seni OLGUN ? Akşam yemegi dahilmiymiş ? Sanırım burayı SONUÇ'u tercih edeceğim. Orayı gören biri warsa söyleyebilir mi SONUÇ'un binası sağlam mı we kaç katlı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mc_50cent

quote:

Orijinalden alıntı: Paft

Az önce Şirin Yurt'dan aradılar. Tek kişilik oda kalmamış. 2 kişilik odada 2 tane kalmış (Birinci öğrenimler için). Aylık 500 istiyorlar 2 kişilk oda için. Kahwaltı bu fiyata dahil. Sözleşmeyi senelik yapıyorlar. Bana biraz paracıllar gibi geldi konusmalarından. Imkanları gerçekten ne kadar caziptir bilemiyorum.

AKŞAM YEMEĞİ OLAYI BELLİ OLMUŞ MU ONLARIN ??

Akşam yemeği belli olmayan SONUÇ yurdu MC. O konuyla ilgili OLGUN'a ulaşacaklardı yukarıda sordum. ŞİRİN'de akşam yemegi dahil değil sadece kahwaltı war.
  • inşallah akşam yemeği vardır ben de ilk izlenimlerime göre sonuç u düşünüyorum ama orada daha bir ton yurt var bana geçen seneki arkadaş bil ve ersoylar diye iki yurt ismi verdiydi güzel diye onlardan falan kayıtta artık bilgi alacağız şimdilik böyle yüzeysel hareket ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_50cent -- 17 Ağustos 2009; 21:26:51 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.