Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başvurdum. Okul bilgilerini, puan bilgilerini vs. doldurmama izin vermedi. Ben de doldurmadan kaydete bastım. Artık çoğu arkadaş gibi bende de Abant İzzet Baysal Ünv. gözüküyor. Bakalım düzelecek mi.. :)

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu
  • Dostum benide Ekle listeye!!!!! ama daha yurda başvuru yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm_xfreex

kyk ya başvurabilen ??

Ben başvuramadım. Bazı alanlara veri girilemiyor. Bi arkadaşım dün gece yapmış başvuruyu. Gece yapılıyor diyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson5

Dostum benide Ekle listeye!!!!! ama daha yurda başvuru yapamadım

bölüm ??
  • Yavuz Selim Yurdu ücreti farklı yurtlar arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: law1979

Yavuz Selim Yurdu ücreti farklı yurtlar arasında

+15 20 lira fazla..
    108 idi geçen sene + yemek dahil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

Orijinalden alıntı: law1979

Yavuz Selim Yurdu ücreti farklı yurtlar arasında

+15 20 lira fazla..
    108 idi geçen sene + yemek dahil..

yurt nasıl imkanlar ?
  • Yaz beni de İnşaat Mühendisi olarak.. Bu sene kazandım daha üniye hiç gitmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

Yaz beni de İnşaat Mühendisi olarak.. Bu sene kazandım daha üniye hiç gitmedim

Bende İzmitliyim sözde ama gitmedim asla

Tanıdık öğretim görevlisinin dediğine göre bu sene umuttepedeymişiz hayırlısı he bide hazırlık atlama kazık oluyormuş söyliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm_xfreex

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson5

Dostum benide Ekle listeye!!!!! ama daha yurda başvuru yapamadım

bölüm ??

Pardon yazmayı unutmuşum Gazetecilik
  • selamlar, üniversite kargoyu hangi kargoyla yollayacak? yurtiçi mi?
  • @Serhat_A
    ne kargosu kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrixcafe

@Serhat_A
    ne kargosu kardeş?

öğrenci numaramız, geçici öğrenci kimlik kartımız, kitapçık falan olacakmış içinde...
  • evet yurtiçi kargo sanırım hatta kargo poşetinin üzerinde okul numaran yazıcakmış fln bekliyorum bende yollarlar inş. marmara yollamıyormuş(diyolar) ama kocaeli yollucak
  • Beyler üniversitede okuyanlara soruyorum nasıl memnun musunuz eğitmi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

Yaz beni de İnşaat Mühendisi olarak.. Bu sene kazandım daha üniye hiç gitmedim

Bende İzmitliyim sözde ama gitmedim asla

Tanıdık öğretim görevlisinin dediğine göre bu sene umuttepedeymişiz hayırlısı he bide hazırlık atlama kazık oluyormuş söyliyim

Kardeş ben iö yüm. Hazırlık yok değil mi? Öyle gözüküyor ama emin olamadım. Ben hazırlık sınavını zaten atlayacağımı düşünüyordum çok rahat ama böyle hazırlık olmayınca kötü oldu sanki. Neden yok yani bu bir eksiklik mi? İÖ okuduğuma pişman olur muyum? Eğitim olarak soruyorum ders saatleri olarak değil. Fark var mı 1 le 2 arasında?

Edit: Kardeş orda ev fiyatları nasıl 2 oda 1 salon eve ne kadar kira veririz? Küçüklük önemli değil ortalama bişey sölesen iyi olur. Benim arkadaşa da şansa kocaeli çıktı çok iyi oldu. Arkadaş hazır yani şu an ev mi yurt mu tartışması var evde.. Biraz bilgi verirsen çok iyi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tim Robbins -- 16 Ağustos 2009; 18:53:00 >

• ben bana yurt çıkmaz diye düşünüyorum hangi arkadaş yazdıydı unuttum geçen sene 100. sıradan yedek olana bile yavuz selim de bir sene sonra yurt çıkmamış heralde doğru yazmıştır çocuk . en mantıklısı eve çıkmak ama işte kiminle . özel yurtlarda taahhütlü 10 aylık falan imza atıyorsun ilk sene özel sonra da eve çıkmayı düşünüyorum .
  • Bu kyk da okul bölümü dolmuyo ne biçim iş yapıyo bunlar illa ev tutturacaklar bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Bu kyk da okul bölümü dolmuyo ne biçim iş yapıyo bunlar illa ev tutturacaklar bana

kimsenin şeyinde değil di mantık haftaiçi hallederiz girerler.
    bu sene ilk kez öss sonuçları ve ösym sonuçları bir tıkla öğrenildi ve çok güzel oldu ama aynı dert şimdi kyk da.
  • Beni de ekleyin Fizik.

Ben 2 yıllık makine bitirdim. Bu sene hem DGS hem ÖSS'ye girdim. DGS yalan oldu ÖSS'den fizik geldi. Bakalım ne yapıcaz.
    Apart arayışındayım ben. İzmit'de okuyan 1 kaç arkadasım war. Apart olmadığını iddia ediyorlar. Umarım buluruz. Bilen warsa söylerse sewinirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.