Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamsızlık hakkımızı nasıl öğrenebiliriz veya nasıl hesaplayabiliriz? Birisi %70 diyor birisi %80 anlamadım pek.
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Peki ilk hafta yazılmıyor değil mi hocam ? Bir de ben dün gitmedim 2 ders fizik lab. dersi varmış,bunu 2 ders olarak geçicek değil mi ?
  • Arkadaşlar onceki yıllarda teknik resim dersinden kalan var mı aranızda? Kalınca yaz okulunda falan telafi ediliyor mu cevaplarsanız sevinirim.
  • yaz okulu kalkmadı mı

• SterlingCooper S kullanıcısına yanıt
    ben de bilmiyorum
  • Geçme notu en düşük kaç olabiliyor? (Hoca 65ten aşağı çektiği takdirde)

• quote:

Orijinalden alıntı: SterlingCooper

Geçme notu en düşük kaç olabiliyor? (Hoca 65ten aşağı çektiği takdirde)

50 nin aşağısını görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

4 dersten birden kalırsak ertesi yıl hepsini verebiliyormuyuz peki? Yoksa sarkıyor mu o gelecek yılın dersleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

4 dersten birden kalırsak ertesi yıl hepsini verebiliyormuyuz peki? Yoksa sarkıyor mu o gelecek yılın dersleri

Kredilerini hesapla yetiyorsa alırsın hepsini yoksa sonraki döneme sarkar

• Arkadaşlar ESD'ler paralı olmuştu bi ara son durum nedir bilgisi olan var mı paralı mı hala. Eğer paralı değilse önerdiğiniz bir ders var mı ?

• Tüm sorularınız için üniversitenin en büyük forum sitesi : kou forum
    http://kocaeliuni.com
  • Arkadaşlar üniversitede 3 ve üzeri ortalama yapmak çok mu zor? Üstten ders alıp erken bitirmek istiyorum ama nasıl olur bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-499F5BBE4

Arkadaşlar üniversitede 3 ve üzeri ortalama yapmak çok mu zor? Üstten ders alıp erken bitirmek istiyorum ama nasıl olur bilmiyorum.
    Erken bitirme gibi bir olay yok.Eskiden teoride vardı pratikte yoktu yaz okulundan üstten ders alıp yarım dönem erken bitirsen bile diplomayı yine 4 senenin sonunda alma gibi bir durum vardı.Artık yaz okulu da kalktı teoride de çürüdü.

Anlayacağın öyle bir olay yok çıkar aklından onu
  • ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frankwie -- 9 Temmuz 2018; 16:7:19 >
  • arkadaşlar kocaeli üniversitesi reklamcılık bölümü hakkında ne söyleyebilirsiniz?

ingilizce hazırlık var mı?Bölüm özel sınavla mı alıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandaros54 -- 31 Temmuz 2018; 17:29:49 >
  • Selamün aleyküm. Tıp fakültesinden Kocaeli diş fakültesine geçiş yapacağım. Yarın başvuracağım inşallah geçerim

• Pandaros54 P kullanıcısına yanıt
    Özel sınavla almıyor, İngilizce hazırlık zorunlu değil.
  • Kocaeli Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültelerinin bölümlerindeki en iyi öğrencileri sorularınızı cevaplamak için bir araya topladık.

Okul, bölümünüz ve fakülte hakkında merak ettiğiniz her şeyi bizlere instagramdan sorabilirsiniz!

https://www.instagram.com/kocaelimuhendislik18/
  • Ben tekrar sınava girip bilgisayar müh. kazandım o yüzden bırakıyorum bir memnuniyetsizlik falan yok zaten derslere hiç girmedim o konuda pek bilgi veremem. Senden çok daha kötü yerde bilgisayar okuyacağım hiç sıkıntı yapmıyorum. Üniversitenin en az önemli olduğu alan bizim alan. İngilizcen varsa internette sınırsız kaynak var. Edx sitesinde harvard uninin cs50 dersi var 20k olmuş 120k olmuş okuduğun okul çok takma. İngilizcen yoksa öğren gerisi kolay. PM yazamıyom tel yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PilliBebek0 -- 30 Ağustos 2018; 11:22:38 >
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.