Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O foto değişmeyecek..
    ÖSYM 'de çektiğiniz foto okuldan mezun oluncaya dek kalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

O foto değişmeyecek..
    ÖSYM 'de çektiğiniz foto okuldan mezun oluncaya dek kalacak

2. yıl uzun bi uğraş sonunda değiştirilebilirmiş
  • "AnotheRDie" numaranın sonu tek mi çift mi? Veya kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smh_60600

"AnotheRDie" numaranın sonu tek mi çift mi? Veya kaç?

Hazırlık A'dayım herkesin tek zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

quote:

"AnotheRDie" numaranın sonu tek mi çift mi? Veya kaç?

Hazırlık A'dayım herkesin tek zaten

Bende onun için sordum zaten. Bende b deyim. Doğal olarak herkesin ki çift. Ama şöyle bir saydımda kız populasyonu bizim sınıfta daha yüksek.
  • Bizde 1 sizde 3 galiba tebrik ederim olsun Eğitim fakültesi artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Bizde 1 sizde 3 galiba tebrik ederim olsun Eğitim fakültesi artık

bence bir daha saysan iyi olur 8 tane saydım 1-2 tanede anlayamadığım var.
  • Üstünkörü baktım hocam gerek yok

Kız arkadaşlarımdan biri ingilizce öğretmenliği iö kazandı 55 kız 7 erkek buda fena ama
  • hacılar benide yazın endüstri mh. 3 sınıftayım hertürlü yardım için beni bulabilirsiniz..
  • @dOmi makina kesin taşındı değilmi?

Ayrıca hazırlığı geçmek istiyorum. Ama bir türlü geçen senelerde çıkan soruları bulmadım.yabancı dillerin sayfasında örnek sınavlar diye vermiş ama yapım aşamasındaymış. Bulan ve görenlerin bildirmeleri rica olunur
  • quote:

@dOmi makina kesin taşındı değilmi?

Ayrıca hazırlığı geçmek istiyorum. Ama bir türlü geçen senelerde çıkan soruları bulmadım.yabancı dillerin sayfasında örnek sınavlar diye vermiş ama yapım aşamasındaymış. Bulan ve görenlerin bildirmeleri rica olunur

http://www.frmtr.com/universiteler/1184233-kocaeli-universitesi-ingilizce-muafiyet-sinavi.html
    burada bazı bilgiler var bakmanı öneriyorum evet site geçen seneden beri yapım aşamasında ;
    edit : forrum tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_50cent -- 13 Ağustos 2009; 23:34:00 >

• dOmi eklendi
  • Elektronik ve Haberleşme Müh. (İÖ)
    Tüm arkadaşlara hayırlı uğurlu olması dileğiyle
  • Kimya Mühendisliği ekleyin arklar beni de.
    Yeni bir Kimya Mühendisi doğuyor :D
  • ÖSYM TARAFINDAN BİR YÜKSEK ÖĞRETİM PROGRAMINA GİRMEYE HAK KAZANAN HAZIRLIK VE BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİNİN, YURT,BURS,ÖĞRENİM VE KATKI KREDİSİ BAŞVURULARI 14 AĞUSTOS 2009 CUMA GÜNÜ SAAT 14.00’ DE BAŞLAYACAKTIR.
    2009-2010 öğretim döneminde ÖSYM tarafından bir yüksek öğretim programına girmeye hak kazanan hazırlık ve birinci sınıf öğrencilerinden Kurumumuz yurtlarında barınmak, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyen öğrenciler başvurularını 14 Ağustos 2009 Cuma günü saat 14.00’den itibaren Kurumumuz kyk.gov.tr internet adresinden yapacaklardır. Başvurular 25 Ağustos 2009 Salı günü saat 14.00’e kadar yapılacak olup, yurt başvuru sonuçları 30 Ağustos 2009 tarihinde açıklanacaktır.
    Yurt kayıtları 31 Ağustos-11 Eylül 2009 (11 Eylül 2009 dahil) tarihleri arasında yapılacak, yurtlar 23 Eylül 2009 tarihinde hizmete açılacaktır.

yukarıdaki yazı kyk.gov.tr sitesinden alıntıdır

• Bazı arkadaşlar 2.öğretimlere hazırlık yok demişler ben gazateciliğe girdim 2.öğretim klavuzda özel koşullarda 1 sene zorunlu hazırlık var yazıyo 15 ve 16. maddelerde buna göre bazı bölümlerde yok hazırlık tıpta yokmuş galiba tam emin değilim ama 2.öğretimlere yok deyince herkes giriyor bunun içine biraz daha dikkatli olalım bilgi verirken
  • İkinci öğretim öğrencisine Başbakanlık bursu veya devlet bursu çıkma ihtimali var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelick

İkinci öğretim öğrencisine Başbakanlık bursu veya devlet bursu çıkma ihtimali var mıdır?

evet bunu ben de merak ediyorum? Bilgisi olan var mı?
  • Biri öğrenci işlerini benle arıyarak deniyebilir mi ?
    0262 303 12 02

90 doğumlular için öğrenci askerlik muaf kağıdı isteniyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.