Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nayc

Gebze'den Umuttepe'ye otobüs varmış. Bu bildiğimiz "Harem-Gebze"'deki Gebze mi?

aynen o gebze kocaeli-gebze oluo. gebze-izmit(umuttepe) arabası derken belediye var o da şifa mahallesinden kalkıo direk umuttepeye cıkıo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat02

quote:

Orijinalden alıntı: ^rof

Oooo gençler, herkes üçün birini almış anlaşılan. Tek kişilik yurtlara 800 lira diyorlar, zaten çoğu da tükenmiş. Bakalım ne poh yiyeceğiz.

Yurt cikmayanlara tavsiye gidin 1 ay boyunca bi cemaat yurduna yada evine zaten kayıtlar da sizi kaparlar sonra O süre zarfında kendinize yer arayın olmadı sınıfta arkadaş edinir eve çıkarsınız

Ben ve cemaat yurdu. Bayağı ibretlik hikaye olurdu be.

Beyler Şirin mi daha iyi Sonuç mu? Tek kişilik odalar tükenmiş, 2 kişilikler kalmış. Bugün biriyle anlaşacağım artık. Sizce hangisi daha iyidir?

• Harem-Gebze minibüsüyle Gebze'ye gelsem, oradan otobüsle Umuttepe'ye geçemez miyim? Otobüsle gelmeye kalksam gidiş dönüş 40 lira falan tutacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Harem-Gebze minibüsüyle Gebze'ye gelsem, oradan otobüsle Umuttepe'ye geçemez miyim? Otobüsle gelmeye kalksam gidiş dönüş 40 lira falan tutacak

şimdi fiyatları sana yazayım :D (öğrenci kentkartıyla tabi bu fiyatlar)
    gebze-izmit minibüs 3,5 lira 7-8 dk de bi gecıo ama minibüs umuttepeye cıkmıyor izmit merkezde inip umuttepe arabasına biniceksin bu da 1 lira.
    gebze-izmit belediye otobusü 3 lira olması lazım bu araba saatte bi falan geçio umuttepe gidio direk ama belediye senın ıcın sıkıntı olur ztn gebze-haremle gelırken bazen gec kalırsın belediyeyı falan kacırırsın minibüs daha iyi olur ztn süre bakımından farketmio otobus minibüse göre daha yavaz gittiğinden.He birde harem-gebzeyle gelırken gebzede değilde çayırovada iniceksin :D gebzeye kadar doluyo cünkü izmit arabaları.

Fiyat hesaplaması sana kalsın :D

• Hocam naptın Mahalle --> Kartal Köprüsü --> Harem-Gebze --> Gebze-İzmit --> İzmit-Umuttepe

Başka önerin var mı hocam ya? Kayda ücretsiz servis var zaten de muafiyet sınavı için bu kadar aktarma yapılır mı? Bir de sabahın köründe, millet işe giderken... Tek yol otobüs mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nayc -- 31 Ağustos 2013; 16:55:36 >

• kartaldan direk var diye biliyorum bir arkadaşım demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rölativite -- 31 Ağustos 2013; 17:19:32 >
  • quote:

Hocam naptın Mahalle --> Kartal Köprüsü --> Harem-Gebze --> Gebze-İzmit --> İzmit-Umuttepe

Başka önerin var mı hocam ya? Kayda ücretsiz servis var zaten de muafiyet sınavı için bu kadar aktarma yapılır mı? Bir de sabahın köründe, millet işe giderken... Tek yol otobüs mü?

malesef ama yol okadar yorucu olmuo :D gebze-izmit arabası otobandan gidio ztn :D özel araba konforu deyim sana :D gözünde okadar büyütme

He bir de kartal-izmit arabaları var onun saatlerini de bakabilirsin çok sık geçmez en az 1 saatte bi kalkar. oda izmit merkezde inip umuttepe arabasına biniceksin
    alternatifler bunlar seç beğen al :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpacino00 -- 31 Ağustos 2013; 17:21:18 >

• @Rölativite Direkt Umuttepe'ye otobüs mü var?

@Kolpacino Hocam öğlen veya akşam saatleri olsa neyse de sınav 10'da ya.. 4 araç değiştirirken bir aksilik çıksa, birini kaçırsam sınav gidecek Neyse, bir şeyler bulucam artık.

• quote:

@Rölativite Direkt Umuttepe'ye otobüs mü var?

@Kolpacino Hocam öğlen veya akşam saatleri olsa neyse de sınav 10'da ya.. 4 araç değiştirirken bir aksilik çıksa, birini kaçırsam sınav gidecek Neyse, bir şeyler bulucam artık.

kartal-izmit arabası umuttepeye cıkmıo
    bi de okadar sıkıntı yapma minibüsler 7-8 dk de bir geçio gebze-izmit arası 45dk izmit-umuttepe arası 15dk. Minibüsle gidersen kaçırma sıkıntısı yok.
  • kolpacinonun dediği gibi izmite gidiyor direk umuttepeye değil ama en azından 2 sefer yapmış olursun.
  • bu kyk yurt sonuçlarında yedek diye yazan var mı hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

bu kyk yurt sonuçlarında yedek diye yazan var mı hiç?

aynen benım de yedek 138.
  • Beyler bişey sorucam. Şimdi ben düzcede okurken, hazırlık okumuştum. Muafiyet sınavını geçememiştim, ve hazırlık okutmuşlardı bana. Ama hazırlık sınıfını 64 ortalama ile başarısız geçtim. Düzcede sınıf tekrarı filan yoktu. Şimdi eski okuluma gidip, hazırlık okuduğuma dair belge aldım. Kocaeliyi aradığımda muafiyete girmene gerek yok, muaf sayılırsın demişti adam. Buraya kadar tamam, sıkıntı yok, hemfikiriz. ama geçen gün düzceden belge aldığımda, belgenin üstünde hazırlık okumuştur, dersleri görmüştür 64 ortalama ile başarısız olarak kendi fakültesinde eitim görmeye hak kazanmıştır yazıyor. Şimdi kocaeli benim hazırlığı sayar mı dersiniz ? Zaten okulu bıraktım, yaş aldı başını gidiyor, bi daha hazırlık okumak istemiyorum.
  • tamam teşekkürler.
  • Direk ev olayına girmek istemeyebilirsiniz ve başta zorlanırsınız; fakat yurt fiyatlarını görünce güzel bir öneri gibi geldi. Kent konuttan veya Bayındırlık da 2+1, 3+1 evler bulabilirsiniz 350-450 arasına. Bu aylarda biraz zor olur tabii ki ama yine de bulunur sanıyorum.
  • beyler ne yapın edin evim erkek öğrenci yurduna gelmeyin,2 kişilik oda yemek yok sadece oda amkk 8 bin !!!!!!!!!! yada gelin lan takılırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MentalGhetto -- 31 Ağustos 2013; 19:29:02 >
  • ^rof kullanıcısına yanıt
    Şirin'i bilmiyorum ama Sonuç Öğrenci Yurdu'nun Anadolu Gençlik Derneği ile bağlantılı olduğunu duydum.
  • Güzel sanatlar ne yapıyor kayıt için anlamadım. Sitesi de bir garip hiç bir şey yazmıyorlar. Ösys sonuç belgemiz yok bizim yetenekle girdik sonuçta.

Bir şey götürmeyeceğiz herhalde.

Birde ben tecil hakkımı kullanıp askerliği tecil ettirdim. 2015 e kadar.

3. senemde kazandım

Bu askerlik belgesiyle işim var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miroctas

Şirin'i bilmiyorum ama Sonuç Öğrenci Yurdu'nun Anadolu Gençlik Derneği ile bağlantılı olduğunu duydum.

Hocam yurdu internetten inceledim, gayet modern ve temiz görünüyordu. Ben de yer ayırttım, pazartesi okula kayıt olurken görüşeceğiz. Dediğin oluşumla tam olarak nasıl bir bağlantısı var, anlayamadım.
  • Zaten tek kişilik oda yok o yurtlarda. Şirin tek kişilik odaları geçen seneki öğrencilerine vermiş. Sonuç yurduda 2 kişilik odayı 1 kişi yaparım diyor. 1300 lira diyor fiyatına.

quote:

Orijinalden alıntı: mizantropia

Güzel sanatlar ne yapıyor kayıt için anlamadım. Sitesi de bir garip hiç bir şey yazmıyorlar. Ösys sonuç belgemiz yok bizim yetenekle girdik sonuçta.

Bir şey götürmeyeceğiz herhalde.

Birde ben tecil hakkımı kullanıp askerliği tecil ettirdim. 2015 e kadar.

3. senemde kazandım

Bu askerlik belgesiyle işim var mı?

Şubeden verdikleri yükümlülük kağıdını yanında götürmende fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gD -- 31 Ağustos 2013; 21:57:25 >

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.